Voňavé (na)dělení

Ani ve své páté knize se Blanka Hošková nevzdaluje od témat, která její čtenářky dobře znají. Opět je její hlavní hrdinkou žena v mezní životní situaci, postavená před problémy, se kterými si musí poradit prakticky zcela sama. Ve Voňavém (na)dělení se setkáváme s typickou obětí bossingu, ženou, která po mnoha letech opouští zaměstnání, protože dál nemůže snášet ataky svého nadřízeného. Procházíme s ní etapami velkého nadšení z nově nabyté svobody, těšení se na lepší příští, následujeme ji na Úřad práce i na pracovní pohovory a propadáme spolu s ní do beznaděje. Podaří se zralé ženě s dospělými dětmi nalézt pevnou půdu pod nohama? Umírá skutečně naděje poslední?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289523/vonave-na-deleni-v87-289523.jpg 3.863
Romány, Literatura česká
Vydáno, Jota

Kniha Voňavé (na)dělení

Kerberos
07.11.2019

Kdo nebyl bossingu vystaven asi nechápe co to s člověkem dělá,ale ocenuji ,že Alex sebrala odvahu a dala výpověď.Skoro roční tápání,hledání práce a boje se sebou samou a vlastní váhou asi nebylo příjemné.Nakonec vítězství nová práce,nový život.Pěkně se to čte ,ale ne vždy to tak dobře dopadne.

MartinaF
17.02.2019

Málokdy dávám plný počet hvězdiček, ale tato si to zaslouží. Saša mi byla hodně sympatická a blízká a moc ráda bych ji poznala osobně. Nezaměstnanost se týkala i mě a pocity, které měla Saša, jsem zažívala taky. Ale ona byla statečnější a silnější a plná elánu. Ze závěru knihy úplně čišela energie a já se při čtení jen usmívala. Byla to příjemná jednohubka, která může inspirovat každou z nás.

sabca
29.06.2018

Příjemná knížka ze současnosti. Příběh, který může prožít kdokoliv z nás. Pěkné jak se hrdinka vyrovnala se šikanou na pracovišti, osamělostí a nadváhou. Doporučuji

Linda65
10.06.2018

Takový skutečný příběh dnešní doby bez příkras.

Milia
21.02.2018

Forma šikany zaměstnance ze strany nadřízeného je poslední dobou velice diskutovaným problémem pracovněprávních vztahů.
Jaké jednání je už projevem šikany a kdy nad tím jen mávnout rukou?
Mám se bránit nebo mi nezbývá nic jiného než opustit pracoviště? A co dál, najdu ve svém věku ještě práci?
O tom přemýšlí hrdinka další knihy Blanky Hoškové.
Jak toto dilema Alexandra, matka dvou dospělých synů nakonec vyřeší se dozvíte, pokud knihu přečtete "jedním dechem" jako já a to nejen proto, že sama jsem jednou z x tisíc FB dělenek a tím mi bylo toto téma velmi blízké.

agatha2
29.12.2017

Knihy od paní Hoškové si vždy ráda přečtu, strávím s nimi vždy hezkou chvilku a splní má očekávání na odpočinkovou četbu, u které nemusím moc přemýšlet.

kudrdlinka
27.11.2017

Je to první knížka, kterou jsem od Blanky Hoškové četla a četla se mi hezky. Mám moc ráda příběhy z obyčejného života, kde se můžu i najít, a tady jsem se občas našla. A asi nejsem sama. Za mně je to moc příjemná oddychovka, která může být i inspirativní.

slunečnice777
08.11.2017

Krásné odpočinkové čtení. Blanka Hošková umí. Píše lehce ze života. Ano někdo může namítat že je to ploché bez ničeho, jak píší někteří čtenáři. Není to přeci jedno? Každý si najde v knížce to co se mu líbí a povzbudí.

Lucemburská zahrada
Lucemburská zahrada