Prohrané výhry / Podruhé neznamená opakovat

Prohrané výhry / Podruhé neznamená opakovat https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136679/prohrane-vyhry-podru.jpg 4 8 5

hzd
04.09.2022 5 z 5

Mám moc ráda knížky od této autorky. Píše příběhy ze života a to mě baví. Tohle je navíc její první kniha. Jen bych ještě pár stránek připsala, konec je takový otevřený.

Milia
21.02.2018 4 z 5

Příběh Terezy je příběhem ženy, která hledá smysl svého dalšího života a postupně zjišťuje že to, co považovala za svoji životní výhru je vlastně její prohrou....
V druhé části knihy ale přichází na to, že každý si zaslouží dostat druhou šanci a začíná si dělat plány s vidinou své nové, skvělé budoucnosti.
Ale nic v životě není tak jednoduché jak ze zdálo a jak to vše dopadne se dočtete v této velice poutavé knize.

ksander33
10.05.2016 4 z 5

Co? A druhý díl je kde? Paní Hošková, to nám nemůžete dělat! Jak to pokračuje??? Další kniha, kterou čtete a čtete, prožíváte osudy hrdinů, už jste skoro na konci a malujete si konec a pak BUM! Na posledních stránkách všechno jinak! Tomu říkám zvrat... A chci další díl... palec hore.

zdehan
25.06.2015 2 z 5

Trochu slabší kniha Slzy mi nesluší byla o mnoho lepší

Tolerance37
09.11.2012

Opravdový příběh ze života, který se může přihodit každé z nás. Není potřeba pocity zklamání květnatě popisovat na mnoha stránkách, stačí vhodně volená slova a hned víte, jak se hrdinka cítí. Hlavní je naděje a snaha neprohrát. Do uspěchané doby je to kniha jak vyšitá, nemáme čas se prodírat nesrozumitelnými pasážemi a úvahami hrdinky. Vy jste to vystihla zkratkovitě a za to díky, paní Hošková.

Blanka Hošková
česká, 1967