hzd hzd komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Pěkně napsaný příběh. I když na nelehké téma. Doporučuji

21.04.2024 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Zatím první kniha od této autorky. Moc se mi líbila, úplně jsem se viděla v Chorvatsku na palubě jachty.

26.03.2024 5 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

Moje první knížka od této autorky. Moc se mi libila. Něco je předvídatelné, ale něco mě opravdu překvapilo. Četla se moc hezky.

08.03.2024 5 z 5

Vlastní pokoje Vlastní pokoje Jana Poncarová

Naprosto úžasně zpracovaná knížka. Na krásném papíře, plná krásných fotek a milých rozhovorů se známými i pro mě dosud nepoznanými spisovatelkami. Děkuji Jané Poncarové za tuto čtenářskou lahůdku.

08.03.2024 5 z 5

Nultá hodina Nultá hodina Jana Poncarová

Kniha je napsaná hezky jako vždycky. Na můj vkus je tam ale příliš mnoho politiky. Proto dávám o hvězdičku méně. Každopádně se ale moc těším na setkání a besedu s autorkou, která bude již příští týden.

25.02.2024 4 z 5

Lékařem mezi pouští a minami Lékařem mezi pouští a minami Kristina Höschlová

Dost drsná knížka, O to hůř, že se tohle opravdu někde na světě děje. Knížku by si měl přečíst každý, aby věděl, jak se vlastně máme dobře. Klobouk dolů před paní doktorkou.

20.02.2024 5 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Tohle byla naprosto úžasná knížka. Čtení o létání a všem s létáním spojeném mě úplně pohltilo. Pan pilot je velmi sympatický muž, knížka je navic doplněna o krásné fotografie. Kdybych mohla, dám klidně deset hvězdiček. Všem vřele doporučuji.

Kéž bys tu byl Kéž bys tu byl Jodi Picoult

Knížka se mi líbila. Hlavně první polovina, odehrávající se na Galapágách. Návrat do doby covidové byl zajímavý, ale člověk by na to raději už nevzpomínal.

Historky z Tinderu Historky z Tinderu Lucie Macháčková

Přečteno díky Čtenářské výzvě a přestože autorka píše vtipně, nebyl to úplně můj šálek kávy. Už jsem holt jiná generace.

18.02.2024 3 z 5

Srpny Srpny Jakub Stanjura

Knížka byla dost depresivní. Četla se dobře, ale dále jí doporučovat určitě nebudu.

18.02.2024 4 z 5

Co když žádné zítra nebude? Co když žádné zítra nebude? Dagmar Digma Čechová

Opět moc hezky napsaná knížka. Děkuji paní Dagmar za krásné příběhy ze života, které pro nás píše a těším se na další.

Paříž pro jednoho a jiné povídky Paříž pro jednoho a jiné povídky Jojo Moyes

Moc hezké povidky. Takové pohlazení po duši. Navíc knížka vypadá nádherně. Hned mi padla do oka. Nejvíc se mi líbila první povídka a jsem ráda, že byla nejdelší.

25.01.2024 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Paní Klevisová opět nezklamala. Tato autorka je sázka na jistotu.

24.01.2024 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Knížka mě moc bavila. Taková příjemná oddychovka že života.

21.01.2024 5 z 5

Veselé Vánoce, Terezko Veselé Vánoce, Terezko * antologie

Z první půlky jsem byla nadšená. Pak už moc ne

19.01.2024 4 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Nechápu hodnocení některých čtenářů. Mě se knížka moc líbila, přestože hlavní hrdinka byla opravdu hrozná a nad jejím chováním jsem kroutila hlavou. Ale příběh byl hodně silný.

10.01.2024 5 z 5

Výherce Výherce Oldřich Burda

Moc se mi knížka líbila. Nemohla jsem se odtrhnout, jak jsem byla zvědavá, jak to dopadne.

05.01.2024 5 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Knížka nešla odložit. Napínavé čtení až do konce.

30.12.2023 5 z 5

Ženy, které potřebují muže Ženy, které potřebují muže Dora Čechova

Moc hezky se mi povídky četly. Paní spisovatelka se mi líbí čím dál tím víc.

29.12.2023 5 z 5

Ve škole i za školou Ve škole i za školou * antologie

Moc hezké povídky. Doporučuji

20.12.2023 5 z 5