hrubik hrubik komentáře u knih

Strážkyně majáku Strážkyně majáku Diane Chamberlain

Tuhle knihu jsem četla už strašně dávno a hned několikrát, protože je opravdu výborná. Určitě se k ní zase ráda někdy vrátím :-)

07.10.2014 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Super knížka, u které jsem se bavila. Ke konci mi už trochu milostné scény vadily, klidně bych se u tohoto typu knížek bez nich obešla, ale jinak to byl povedený příběh, hlavní hrdinové byli velmi sympatičtí, stejně jako další postavy, a můj celkový dojem je velmi příjemný.

29.09.2014 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Pro mě byla Ztracená naděje prostě slabší. Ne, že by knížka byla špatně napsaná, to ani náhodou, ale mě už to prostě nebavilo, číst znovu to stejné. Asi by bylo lepší mít mezi oběma knihami větší časový rozestup a nečíst je hned po sobě, jak jsem to udělala já.

14.08.2014 3 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Knížka mě bavila, až na ten konec, který mi přišel už takový docela zdlouhavý. Ale jinak se mi příběh Kate a Anthonyho líbil. Přesto mi tento druhý díl přišel trošku slabší než ten předchozí, zápletka méně uvěřitelnější.

31.07.2014 3 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Jessica Brody

Docela povedená knížka, která mě bavila. Jen mi místy přišla až příliš zdlouhavá. Ale bylo to čtivé dílo :-)

30.06.2014 4 z 5

Chamtivost Chamtivost J. R. Ward (p)

Kniha mě bavila, byla to klasická "wardovka", příjemné čtení podobné knihám Bratrstva. Jsem zvědavá, co přinesou další díly.

13.06.2014 4 z 5

Kde končí duha Kde končí duha Cecelia Ahern

Nádherná kniha! Jedna z nejhezčích co jsem kdy četla. Hlavní hrdinku Rosie jsem si zamilovala hned od samého začátku, byla mi velmi sympatická svým smýšlením a pohledem na svět, svým věčným optimismem a dobrou náladou. Alex byl prostě sympaťák a ten nejlepší přítel, kterého by chtěla mít snad každá z nás. Nemohla jsem uvěřit té shodě náhod, proč to těm dvěma vždycky jako naschvál nevyšlo. Ale takový je asi život, ne vždy všechno dopadne, jak si přejeme. Proto musíme chytit za pačesy jakoukoli příležitost, co se nám namane. Abychom svého konce duhy taky dosáhli.

02.06.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Poslední dobou mám pocit, že cokoli čtu, přijde mi to velmi dobré ze začátku, ale potom to značně ubere grády. I tahle knížka mi přišla jako super, na to, že je to erotický román, od kterého jsem moc nečekala, mě to velmi bavilo. A konec už jsem dočítala skoro silou vůle. Přesto šlo o vcelku povedenou knížku, která měla kromě té erotiky i nějaký děj.

24.04.2014 4 z 5

Život té druhé Život té druhé Adele Parks

Nebylo to úplně špatné, některé části knihy mi přišly super, občas jsem se i bavila a zasmála, ale tak od 3/4 knihy mi to přišlo pořád stejné, nemělo to šťávu. Naštěstí konec dopadl dobře, romantika nechyběla, takže dávám tak 3,5 hvězdiček.

20.03.2014 3 z 5

Bleděmodře pruhovaný Bleděmodře pruhovaný Tereza Tomanová

Téhle knihy jsem plná i několik hodin po jejím dočtení. Zajímavý příběh, který mě rozhodně chytl za srdce.

07.03.2014 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Tenhle díl se mi líbil snad ze všech nejvíc. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem byla na knížku opravdu naladěná a plně se na ni soustředila. Každopádně se mi to velmi líbilo a nemohla jsem se od děje odtrhnout. I mé romantické já zaplesalo radostí, takže spokojenost veliká :-)

02.03.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Super knížka, u které se fakt pobavíte :-) Připomínala mi knížky od Sophie Kinselly, které miluji pro její humor. Stejně tak Nabíječ mě dokázal spolehlivě rozesmát, bylo to velmi pozitivní a kniha se četla jedním dechem. Určitě doporučuji!

19.02.2014 5 z 5

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Velmi reálný příběh. Až z toho mrazí.

17.02.2014 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Druhý díl se mi také velmi líbil, byly v něm některé opravdu napínavé části, ačkoli nemůžu říct, že by mě příběh tak moc strhl, že bych se od něj nemohla odtrhnout. Ale po krátké pauze se k sérii určitě vrátím, protože jsem zvědavá, jak to s Jacem a Clary dopadne a také jak to vlastně bylo s Joselyn.

15.02.2014 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Tento díl byl napínavý od začátku do konce. Obdivovala jsem Tris, že si šla za tím, čemu věřila, i navzdory tomu, že mohla ztratit to, co nejvíc milovala. Konec byl pro mě neuvěřitelný! Takhle to přece nemůže skončit, musí mi chybět nějaké další stránky... :-) Prostě třetího dílu se nemůžu dočkat!

22.01.2014 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Perfektní knížka, která mě strhla skoro hned od začátku. Bylo v ní všechno, co od super knížky očekávám - napětí, romantika, hezky se četla a měla myšlenku, která se mi velmi líbila.

18.01.2014 5 z 5

Kam patříme Kam patříme Emily Giffin

S každou další stránkou se mi kniha líbila víc a víc a celý příběh mě s sebou strhl. Velmi emotivní, poutavé, perfektně napsané, jak z pohledu dospělé šestatřicetileté ženy, tak z pohledu její osmnáctileté dcery, jejich myšlení, uvažování, trápení a společné poznávání sebe navzájem i sebe samých mě neskutečně chytlo za srdce a ve finále jsem ani nedýchala, aby tenhle zamotaný kolotoč dobře dopadl.

01.01.2014 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Knížka byla perfektní! Hrozně se mi líbil pohled na věc jak z pohled Grace, tak z pohledu Susanny. Neskutečně zajímavé bylo sledovat příběh očima jejich matky, uvědomující si vlastní chyby ve vztahu ke svým dcerám. Opravdu dojemný příběh, zobrazující touhu po dítěti, lásku, pochopení a sebeobětování.

09.12.2013 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Na knihu jsem neměla tolik času a tak jsem si ji nemohla vychutnat na jeden zátah, což je velká škoda, protože to byla další Kinsellovka, která stála za to. Velmi se mi líbí autorčin styl psaní a její hrdinky jsou mi velmi sympatické.

04.12.2013 5 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Když začnete číst tuto knížku, možná si řeknete, jak je to praštěný. Poppy vám přijde až neuvěřitelná, co všechno dokáže vymyslet a provést. Ale celou dobu si to budete užívat a bude vás to velmi bavit. Aspoň já to tak měla. Tento příběh, napsaný ve velké míře výměnou sms mezi Poppy a Samem mě nadchl. Mockrát jsem se smála od ucha k uchu. Takže směle do téhle knížky! xxxxx :-D

26.11.2013 5 z 5