hrubik hrubik komentáře u knih

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Vynikající kniha, která vás chytne a nepustí. Už jsem potřebovala knížku, od které se nebudu moct odtrhnout a tohle byla rozhodně ona. Na konci jsem ani nedýchala, protože známe Sparkse a ty jeho konce... Přečtěte si Talisman, ať víte, jestli tenhle byl "The Lucky One" :-)

07.10.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Mně se knížka líbila. Obzvlášť mě nadchlo to, jak autorka v knize zmiňuje písničky, které si Remy a Brooke pouštěli. Vždycky jsem si je našla na netu a pustila si je, bylo to příjemné zpestření při čtení.

24.08.2014 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Tohle rozhodně nebyla oddechová četba, ale knížka, která vás vezme za srdce, za duši a už nepustí. Ikdyž jsem věděla co mě v knížce čeká, protože jsem bohužel prvně viděla film, nelitovala jsem ani minutu, že jsem si příběh přečetla i v knižní podobě. Jako matka dvou dětí jsem to prožívala snad ještě intenzivněji a mnohdy mi slzy tekly proudem. Že je závěr knihy jiný než film jsem věděla, ale takový konec jsem nečekala. Až zas budu mít chuť na vážnější téma, určitě sáhnu po nějaké další knížce od téhle autorky, protože její styl psaní se mi velmi líbil, bylo to vážně strhující.

28.07.2014 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Pořád jsem váhala, jak tuhle knihu ohodnotím, jestli jí dám 4 nebo 5 hvězdiček, ale ten závěr prostě rozhodl za mě. Bylo to něco neuvěřitelně silného, emotivního a tak nebylo co řešit. Celá kniha se mi líbila, plynulo to všechno tak hezky samo, všechno se vysvětlilo a všechno do sebe zapadlo. Musím říct, že mi bude po všech postavách a tomhle příběhu smutno. Byla to povedená trilogie a já jsem si ji velmi užila.

29.05.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásná knížka, která mě bavila od začátku do konce.

12.04.2014 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Pro mě byl tento díl trošku slabší než ten předchozí. Ikdyž to byla pořád skvělá "meadovka", za mě tomu něco chybělo. Na knížce miluju, když se od ní nemůžu odtrhnout, když čtu všude a pořád, prostě kdykoli to jen trochu jde. Tady jsem tu potřebu úplně neměla. Ale byla to super knížka, strašně se mi líbil vztah Adriana a Sydney, konec byl prostě typický pro Richelle, která nás rozhodně zase perfektně navnadila na další díl.

04.04.2014 4 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Perfektní knížka, při jejímž čtení se u mě vystřídaly snad všechny emoce. Hodně silný příběh a velmi dobře napsaný.

12.03.2014 5 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Opravdu takové lepší porno pro maminky :-D

13.01.2014 3 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhý díl byl napínavý neméně než první. Dočítala jsem to napnutá jak struna a těším se na závěr této perfektní série.

16.12.2013 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Super knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Hlavní hrdinka Jacqueline mi byla velmi sympatická, její kamarádka Erin byla správně trhlá, jako má spolubydlící na koleji určitě být, Kennedy byl nesnesitelně nafoukaný a Lucas... ten byl prostě k sežrání :-) Moc se mi jejich příběh líbil a dávám pět hvězd za super oddechovku.

11.12.2013 5 z 5

Dokážete udržet tajemství? Dokážete udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Sophie Kinsella se definitivně zařadila mezi mé oblíbené autory. Její knihy jsou plné optimismu, nadhledu a dokážou mě vždy rozesmát. I tahle kniha nebyla výjimkou. Určitě všem doporučuji!

30.11.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Nejvtipnější smutný příběh. Bylo to prostě DOBRÝ!

31.10.2013 5 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Super knížka, u které jsem se ani chvilku nenudila. Nejlepší ze všech dílů Pokrevních pout. Miluju Sydney, je to jedna z mých nejoblíbenějších literárních postav, je úžasná tím jaká je konzervativní, puntičkářská, chytrá, hrozně se mi líbí jak ji autorka vykreslila. A Adrian je prostě boží, ve Vampýrské akademii mě nijak nenadchl, ale tady si jeho postavu užívám. Celý příběh byl napínavý, místy jsem ani nedýchala co bude dál a romantika prostě byla dokonalá, takže dávám 5 zasloužených hvězdiček a velmi se těším na další díl.

17.10.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Třetí díl jsem začala číst v podstatě z povinnosti, abych sérii uzavřela a měla klid. Jenže ani ne ve třetině knížky jsem to vzdala. Nevím, jestli to bylo šíleným překladem, nebo už mám těchto žánrů plné zuby, ale nejen že mě to vůbec nebavilo, ale přišlo mi to i trapné. Nemám ráda nedočtené knihy, ale tuhle jsem odložila a nevím, jestli se k ní vůbec vrátím.

12.10.2013 1 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Nicholas Sparks to se mnou prostě umí! Jeho knihy mě vždycky dostanou, dojmou, nadchnou, donutí přemýšlet nad životem, sebe samou a na konci knihy vždycky brečím jako želva, ačkoli ten příběh znám (viděla jsem dříve filmové zpracování) a vím jak to dopadne. Tohle bylo vážně nezapomenutelné....

03.06.2013 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Možná malinko slabší díl, ale i tak se mi velmi líbil. Přiznám se, že části s bezduchými přeskakuji od prvního dílu, nějak mě nezaujali a tady tomu nebylo jinak. Ale Butche jsem si jako postavu oblíbila a jsem ráda, že se stal členem Bratrstva a že všechno dobře dopadlo :-)

12.05.2013 4 z 5

Scarlett 1 Scarlett 1 Alexandra Ripley

Pokračování Jihu proti severu je maličko slabší, ale kdo by se nechtěl dočkat happy endu, že? Některé pasáže mě bavili víc, jiné míň, ale přesto jsem nemohla přestat číst, dokud se nedozvím, jak to dopadlo.

19.04.2013 4 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Přečteno jedním dechem. Knížky o upírech se mi líbí, tohle mělo náboj po celou dobu, romantika taky neměla chybu, takže za mě plný počet hvězdiček :-)

03.03.2013 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Strašně dlouho jsem se do knihy nemohla začíst. Ale od půlky mě to chytlo a už nepustilo. Závěr knížky byl přímo famózní. Tolik propracovaný příběh nejde neobdivovat. Moc se těším na další díl.

21.02.2018 5 z 5

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Jako vždy dokonalá "wardovka".

22.04.2017 5 z 5