hrabenka hrabenka komentáře u knih

Agnes Agnes Hannah Kent

Dlouho mi tu ležela, vlastně se mi vůbec do ní nechtělo. Začíst se m itrvalo opravdu dlouho, ponurý příběh, určitě se k němu vracet nebudu.

30.12.2022 2 z 5

Já hlupák Já hlupák Magda Váňová

Trochu moc rozvleklé, ale jinak fajn.

01.08.2021 3 z 5

Sítě z pavučin Sítě z pavučin Táňa Keleová-Vasilková

Přečteno na jeden zátah, odpočinková četba.

26.07.2021 5 z 5

Mama Mama Táňa Keleová-Vasilková

Odpočinková četba, nezklamala.

26.07.2021 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Knihu jsme louskala týden, přeskakování dějových linek mě nevyhovovalo, vůbec celé se mi to moc nelíbilo.

26.07.2021 2 z 5

Heřmánkový palouk Heřmánkový palouk Mary Wesley

Ze začátku se mi docela líbila,dalo se to číst,mělo to i trochu děj,ale konec to už je velká slátanina.

07.05.2018 3 z 5

Taková příjemná pohádka pro dospělé.

03.08.2017 4 z 5

Soukromé životy Pippy Leeové Soukromé životy Pippy Leeové Rebecca Miller

Nezajímavá,ničím nezaujala,příběh o ničem.

02.08.2017 1 z 5

Zavři očka svý Zavři očka svý Suzanne Redfearn

Svižný,napínavý příběh od kterého se nelze odtrhnout,přečteno na jeden zátah :-)

02.01.2016 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Hodně slabá knížka,nezajímavý příběh,vůbec nezaujala.

31.12.2015 2 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Pro mě rozporuplná knížka,líbila se mi tak půl na půl,na mě moc povídání o slonech,zápletka fajn,konec řekla bych nečekaný.

07.12.2015 3 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Moc pěkná knížka,zajímavý děj,dobře se četla.

10.03.2015 5 z 5

Zlaté náměstí Zlaté náměstí Cathy Kelly

Příjemné počtení,pohlazení po duši.

07.03.2015 5 z 5

Až se tě život zeptá Až se tě život zeptá Cecelia Ahern

Tato kniha mi vůbec nesedla,styl psaní mi nevyhovuje,několikrát jsem přestala a vrátila se k ní.

05.02.2015 3 z 5

Tauranga, můj osud Tauranga, můj osud Anne Laureen

Krásná kniha,příjemný příběh,který naprosto souvisle plynul,člověka to nutí číst dál a dál.

24.01.2015 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Tak po dlouhé době kniha od které jsem se nemohla odtrhnout,přečtená na jeden zátah.Tohle je moje představa knihy,napínavá,příběh rodiny,spád ani chvilku jsme se nenudila.

10.01.2015 5 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Ze začátku smutný příběh,ale pořád jsem čekala něco víc a .........nic víc nepřišlo za mě velká nuda.

26.12.2014 2 z 5

Lucerna v temnotě Lucerna v temnotě Deborah Lawrenson

Pro mě velmi komplikované čtení,forma psaní,která mi nevyhovuje.Několikrát jsem musela přerušit čtení a vrátit se k ní.

09.11.2014 3 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Tak kniha byla jistě zajímavá,ke konci strhující děj,bohužel na mě moc postav, moc překombinované.

27.10.2014 3 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Autorku mám ráda,tohle byla taková jednohubka na večer,řekla bych jedna z těch slabších.

29.09.2014 3 z 5