Hope80 Hope80 komentáře u knih

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Kniha přečtená za 24hodin. Co díl, to opravdová pecka a co díl, tak Angela přidává. Nedalo se od ní odtrhnout. Byly momenty kdy se člověk usmál nad vtipem a zároveň i pasáž, když jsem měla slzu v oku. Po přečtení dalšího dílu se vždy už neskutečně těším na další. Mám oblíbené série, ale tahle je vážně TOP!

29.06.2022 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Kniha a další díl s Kim jako vždy naprostá bomba. Ještě,že mám další před sebou a budu doufat,že Angela napíše další skvělé díly.

11.10.2020 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět jako vždy, bomba! Každý díl je prostě super. Vždy se těším na další a další, knihy si užívám, nikam nespěchám, protože čtení této série je prostě něco, takže si užiju každou stránku. Už teď se těším na další díl a doufám, že jich bude ještě několik, nevím co budu dělat až příběhy s Kim a jejím týmem skončí. Je to krásná cesta celou sérií. Člověku u řádek ukápne slza a zároveň se i zasměje. Každý díl má svoje.

15.08.2023 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Úžasná kniha, od první stránky mě vtáhla do příběhu, napínavá každou další stránkou, skvěle se četla a hned po přečtení jdu na další díl.

02.12.2021 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět další výborný díl. Příběhy s Kim nikdy nezklamou.

30.10.2020 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

10* jako vždy geniální, nemůžu na tuhle sérii najít správné slova. Přála bych si, aby tahle série nikdy neskončila, kdyby Angela měla pořád další a další nápady. Miluju Kim a její tým, v těchto příbězích je vše, super děj, napětí, vtipy a občas se objeví i slzy v očích. Hlavní postavy se vyvíjejí a všechny je má člověk prostě rád. Někdo z minulosti tam stále chybí a doufám, že nebude chybět do budoucna někdo další. Tenhle tým je prostě super....................... jen Dawson prostě chybí...

12.05.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Skvělá! Jako vždy Angela úžasná. Nikdy nezklame a i tato kniha jak to celé začínalo super. Těším se na další knihy.Pro mě jinak nejlepší série,kterou znám.

29.01.2022 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

I třetí díl této série byl naprostá bomba. Škoda, že již další díl nebude. Série bude patřit mezi moje oblíbené. Děj byl opravdu napínavý, dokonale napsaný a konec? - velké překvapení!!!!

18.01.2022 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Kniha byla super bomba skvělá. Od začátku napínavá po celou dobu, už jsem jí chtěla mít dočtenou, abych věděla jak dopadne a vzápětí jsem zpomalila, abych si tu super knihu co nejvíc užila a nespěchala k dočtení. A konec? ten mě dostal. Doporučuji všem!

20.04.2021 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další díl od Angely Marsons naprostá bomba. Napínavé od začátku do konce. Super kniha.

26.07.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Další příběh od Angely Marsons se skvělou Kim Stoneovou bomba, ke konci jsem měla skleněné oči a málem ukápla slza. Co kniha to super příběh, takže se těším na další knihu co už mám připravenou ke čtení.

25.06.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Skvělá bomba super kniha. Chytla me a bavila od prvni stránky. Kdyby to šlo, přečetla bych ji za 3 dny. Musim priznat, ze chvilkou byla na me opravdu drsná...ale jako thriller opravdu super napínava knížka, celá. Od začátku až do konce. Doporučuji.

02.04.2018 5 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Pro mě opravdu silný příběh a skvělé čtení, nešlo přestat. A kniha mi v paměti zůstane hodně dlouho, zařadí se mezi moje top. Na jedné straně příběh ztraceného Jeremiaha a na druhou stranu mě vzal za srdce popis tatínka Shelby Šerifa Toma, ke konci měla i slzy v očích ohledně Toma i Jeremiaha. Super kniha.

24.10.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Skvělá kniha, jako první díl tak i tento super. Úžasná série v které budu pokračovat a těším se na další díl. Jediné co mi dělalo problém se zorientovat v postavách, bylo jich tam hodně, ale jinak opravdu super čtení.

18.06.2021 5 z 5

Zabije tě Zabije tě Charlie Gallagher

Super knížka, stejně jako první díl i druhý byl pro mě bomba čtení. Jako milovník série od Angely Marsons jsem našla novou-tuto sérii, která se mi líbí stejně a budu se těšit na další 3. díl. Charlie Gallagher doporučuji!!!!

21.05.2021 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

To už ani nemusím komentovat. Jako vždy další díl Angely Marsons, případ s Kim Stone pecka. Jdu na další díl. Knihy od ní jsou prostě skvělé.

07.08.2020 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

I druhý díl s Kim Stoneovou naprosto perfektní, těším se na třetí díl. Super!

26.05.2020 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Nikdy jsem neměla takové nutkání se svěřit o tom co semnou udělala kniha. Kdysi jsem pozorovala chlápka jak se hrozně moc směje nad knížkou a dalšího člověka už nevím kde, jak popisoval, že u knížky brečel, nikdy jsem to nechápala, jenže to jsem nevěděla, že jednoho dne, asi před 3lety začnu pořádně číst a nikdy bych nevěřila, že přečtu za měsíc knížku, nebo za 14 dní, týden, 3 dny a někdy i za den. Oblíbila jsem si spisovatele Cobena a Moriarty, moji nej a za poslední rok jsem snad přečetla jednu pecku za druhou, ale knížka: Všechno, co máme od Kerry Lonsdale mě dojala k slzám. Ano, začátek byl takový pomalejší, klidnější,nic moc se dlouho nedělo….ale nakonec mě to chytlo. Od půlky jsem se začala bát, že to nedopadne tak jak bych si přála, ale pořád jsem doufala, posledních 30 stránek se mi začaly lesknout oči a začala jsem tušit, že opravdu v ten konec, který chci to nedojde. Jelikož někteří nečetli tak nemůžu napsat nic přímo, abych něco neprozradila. Když bylo posledních 20 stránek, oči jsem měla už mokré od slz a čím jsem se blížila konci věděla jsem, že mi začnou téct po obličeji, ano, opravdu mě kniha dojala k slzám, protože to autorka tak autenticky popsala, tak reálně, že mě to vzalo za srdce a bylo to jako by to čtenář cítil sám, přála jsem si, aby to dopadlo jinak, ale bohužel nedopadlo. Proto jsem na konci už bulela úplně. Jak jsem psala mám své oblíbené spisovatele od kterých musím mít každou jejich novou vydanou knížku, četla jsem vážně super knížky, každou další co jsem v tomto roce četla byla bomba, skvělé, ale tahle mě opravdu vzala takovým jiným způsobem za srdce, a tak napsané, že Vám přijde, že to s čtením prožíváte, tak reálné a proto vám tečou slzy..Tato kniha byla skvělá, srdcová… a budu na ni myslet hodně dlouho. Jsem ráda, že jsem začala číst a člověk prožívá s další knížkou různé „zážitky“ a na chvilku ho to přenese do jiného světa.

24.11.2017 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Jak píšu u nejlepších knih,super,bomba, speciál. Jak tu bylo řečeno kdo má rád Za zavřenými dveřmi nebo Poslední paní Parrishova tak tohle je další super kniha. Přečteno za 24hodin,nešlo odtrhnout,napínavé hned od prvních stránek,kniha co vás vtáhne hned do děje a musíte číst a číst...

05.09.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Super, bomba, speciál, to jsou tři slova, když čtu sérii od Lisy Regan, Angely Marsons a Harlana Cobena. Tři spisovatelé, které nikdy nezklamou a prostě úžasný. Tichý pláč jsem hltala od prvních stránek a těším se jak malá na další díl, je to jedna z mých best sérii. Josie a její tým, celý příběh super propracovaný, emotivní, nevím co bych víc napsala, protože pro mě super super čtení po celou dobu.

08.03.2023 5 z 5