Herodes Herodes komentáře u knih

Vlk v pasti Vlk v pasti John Connolly

Co říct? Detektiv Parker po dvanácté, všechny romány jsem nečetl, ale ty které ano, jsem si oblíbil a nejinak je to mu i v této knize. Všechny známé postavy na scéně - např. Louis a Angel. Mně se to líbilo a rád se k tomu budu vracet.

09.06.2017

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Přiznám se,že jsem si knihu koupil z důvodu výhodného poměru cena/počet stránek brožované vydání. O ději jsem nic nevěděl a masivní reklama na "severské krimi" mě spíš odrazuje.
Byl jsem příjemně překvapen a knihu jsem zhltnul jedním dechem. Rád se k ní časem vrátím a plánuji si koupit další knihy s inspektorem Holem.

08.09.2013 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Nedokázal jsem se ztotožnit s chováním hlavního hrdiny a to je důvod, proč si tuto knihu pravděpodobně znovu nepřečtu.

03.08.2013 4 z 5

In Nomine Sanguinis In Nomine Sanguinis Miroslav Žamboch

Tak teď jsem zjistil, že jsem přečetl 2.díl a 1.díl ne. Hmm, ale to mi vůbec nevadilo. Škoda, že už je konec. Upíři a vlkodlaci- fajn, proč ne. Jiný pohled na "problematiku", než u JK. Mě se to líbilo.Tečka

05.02.2017

Šest let Šest let Harlan Coben

Tahle kniha je volbou číslo jedna pro ty, kteří chtějí napínavý, strhující děj, kteří ji přečtou jedním dechem a nedokážou se od ní odtrhnout.

14.06.2015 5 z 5

Technik Velkého Kyjeva Technik Velkého Kyjeva Vladimir Vasiljev

Dal jsem plný počet hvězdiček, protože se mi to líbilo. Nikde žádná princezna, případně emzáci...naopak, neobyčejný svět - to byla dobrá myšlenka, nápad, který jsem nikde jinde nečetl, pointa překvapivá.

05.05.2015 5 z 5

Původ Původ J. T. Brannan

Svižně, poutavě napsané a zaujal mě originální konec.

21.04.2014 5 z 5

Azincourt Azincourt Bernard Cornwell

Strhující, jedním dechem přečtené!

06.10.2013 4 z 5

Šepot podzemí Šepot podzemí Ben Aaronovitch

To se mi líbilo. Příběhy Petera Granta si rád přečtu opakovaně, až na ně budu mít chuť.

29.01.2017

Třetí světová válka Třetí světová válka August Cole

Nějak se nedokážu začíst, skoro by se dalo říct, že mě to nudí. Nikde žádný děj, tak nějak chaotické. Zklamání, těšil jsem se, no a reklama slibovala jinou zábavu.

28.10.2016

Císařský oheň Císařský oheň Robert Lyndon

Dobrodružství pokračuje...závěr trošilinku rozvleklý, ale aspoň mi kniha déle vydržela.

16.07.2015 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

To bylo ale dobrodružství.

16.07.2015 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Pro špionážní romány mám slabost a tak jsem Poutníka nemohl nechat bez povšimnutí. Špion není bezchybný - žádny 007 a to se mi líbilo, výborná kniha.

17.05.2015 5 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Já bych ji charakterizoval jako průměrnou detektivku. Místy rozvláčná, pomalá...závěr hektický.

02.05.2015 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Nedal jsem 5 hvězdiček, protože mě po celou dobu děj rozčiloval. Dokonce jsem se zaobíral myšlenkou, že to nedotčtu. Zápletku jsem samozřejmě netušil, avšak cítil jsem, že rozuzlení vede ke konci, který se mi vůbec nelíbí.Znovu číst nebudu.

06.11.2014 4 z 5

Poutavě popsané dějiny, moc církve a její zhoubný vliv na běžný život ukázaná tak, že nějakou dobu nebudu číst historické romány.

31.10.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Je to síla, zdánlivě "obyčejný" případ. Napsané tak, že člověk až uvěří, že by se mu to mohlo stát.

21.04.2014 5 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Dal jsem "jenom" 4 hvězdičky, protože mě námět "rozčiloval". Dost drsný, syrový příběh.

26.01.2014 4 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Kam se na Deavera hrabe "severská krimi"! Hodně dobrý příběh, s pěknou zápletkou.

08.01.2014 5 z 5

Čindi Čindi Jack McDevitt

Nápad jako "Setkání s Rámou" od A.C.Clarka. Zatímco v Clarkovi se nic neděje, tak zde příběh postupně graduje.

11.08.2013 5 z 5