helenkan helenkan komentáře u knih

Šepoty ze záhrobí Šepoty ze záhrobí Charlaine Harris

Moc jsem si od toho neslibovala a byla jsem překvapená.Líbilo se mi to a hned jsem se pustila do pokračování.

20.12.2014 5 z 5

Jako rtuť Jako rtuť Jayne Ann Krentz

Bezva počteníčko.Ráda čtu knížky téhle spisovatelky a nikdy mě nezklamala.:))))

16.12.2014 5 z 5

Rozmarná řeka Rozmarná řeka Dorothy Garlock

Skvělá knížka.Hned od začátku mě chytla a ne a ne pustit.:) Moc hezký příběh. A hlavní hrdinka April, žádná nanynka, ale bezva ženská, co se hned tak něčeho nezalekne.Vřele doporučuju.

08.12.2014 5 z 5

Bratři, sestry a jiná neštěstí Bratři, sestry a jiná neštěstí Václava Molcarová

Klidné,příjemné a pohodové počteníčko,které i tak potěší.

03.12.2014 3 z 5

Pečeť smrti Pečeť smrti Vlastimil Vondruška

Moje prvotina a bylo to super.Takže budu pokračovat. :)))

28.11.2014 5 z 5

Mrtvá beze jména Mrtvá beze jména Patricia Cornwell

Moje oblíbená autorka.Napínavý hned od začátku a tak mě to dostalo,že jsem nebyla schopná knížku odložit.Zaslouží si pět hvězdiček.

26.11.2014 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

I tomuhle dílu dávám pět hvězdiček.

22.11.2014 5 z 5

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Opět nezklamala,líbila se mi a splnila svůj účel. :)))))

22.11.2014 5 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Docela mě knížka pobavila i jsem se někdy zasmála.Ale někdy byl ten pes fakt na zabití. :))) Sama jsem měla už dva.Jen jsem asi měla štěstí,dali se vychovat.:)))

16.11.2014 3 z 5

Kdo mi pomůže? Kdo mi pomůže? Judith McNaught

Jéé to bylo hezký.Detektivní zápletka,napětí,vzrušení.romantika a to všechno v jednom.Co víc si přát :))

10.11.2014 5 z 5

Na růžích ustláno Na růžích ustláno Nora Roberts

Pěkná romantická oddychovka.Hlavně se mi líbí přátelství všech čtyř kamarádek.Tenhle díl jsem četla jako první a určitě si přečtu i další tři.

10.11.2014 5 z 5

Trnitou cestou ke štěstí Trnitou cestou ke štěstí Vlasta Javořická

Byla to moje první knížka od téhle autorky a určitě ne poslední.Pěkný příběh.A opět se potvrdilo,že krása není všechno a válka je hnusná kdekoli a v jakékoli době.

10.11.2014 4 z 5

Sen o Somersetu Sen o Somersetu Leila Meacham

Četla jsem Poselství růží i Dlouhé stíny a obě jsou úžasný.A těšim se i na tuhle. :)))

29.10.2014 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Docela dobré oddychové čtení.Jen hlavní hrdinka mě občas už štvala s tou svojí pýchou :)

29.10.2014 4 z 5

Noční šepoty Noční šepoty Judith McNaught

Bylo to fajn čtení.Hned od začátku to zaujme a už nepustí.Dobrodružství,trocha napětí a romantika,co víc si přát.:)
Můžu jedině doporučit,nebudete zklamaný.

29.10.2014 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Znovu jsem si knížku přečetla(už ani nevim pokolikáté) :) a opět jedním dechem.Je prostě úžasná a vřele doporučuji k přečtení.

27.10.2014 5 z 5

Vítěz bere vše Vítěz bere vše Nora Roberts

Jsou to dvě povídky ze světa sportu.Mě osobně se víc líbila ta první o baseballu.V druhé povídce se moc do podrobna popisují samotné závody a dějově nic moc.Ráda čtu knížky od Nory Roberts,ale v téhle chybělo trochu toho napětí i akce na které jsem u ní zvyklá.Tahle je opravdu jen oddychové čtení.

27.10.2014 2 z 5

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Patricia Cornwell

Napínavý od začátku do konce.Měla jsem určitý podezření,ale takový konec jsem nečekala.
Bylo to super.

24.10.2014 5 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Tahle knížka nám ukazuje,jak se z manželství vytrácí komunikace a jak je to špatné.O lásku se má pečovat celý
život a mluvit spolu o všem je důležité.Tenhle příběh to jen potvrdil.Docela doporučuju k přečtení.

19.10.2014 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Při přečtení první kapitoly jsem knížku odložila s tím, že ji snad dál už číst nebudu.Nakonec jsem přece jen neodolala a dala se do čtení.Bylo to hodně napínavé a s fantastickou zápletkou.Jen to bylo na mě až moc krvavé.
Moje první knížka od tohodle autora a asi jich víc nebude.Jak se ale říká ,,Nikdy neříkej nikdy" a tak se uvidí. :)

12.10.2014 4 z 5