Kdo mi pomůže?

Kdo mi pomůže? https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/4675/bmid_kdo-mi-pomuze-ZlI-4675.jpg 4 100 16

Když bohatý a úspěšný manžel krásné newyorské herečky záhadně zmizí, začne po něm jeho žena zoufale pátrat. Přitom se stále hlouběji zaplétá se do hrozivé sítě tajemství, podvodů a nebezpečí. Autorka zručně spřádá vzrušující příběh plný napětí, nezapomenutelných charakterů a mocných spodních proudů chtivosti, ctižádosti a touhy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Someone to Watch Over Me , 2003

orson
02.01.2024 4 z 5

Ta obálka vysloveně odpuzuje. Jsem rád, že jsem ji ignoroval a knihu na doporučení přečetl. Velmi milé překvapení, dobrá detektivka, zajímavé postavy a hodně zvratů. Co více si přát?

Mesačnica
12.03.2021 2 z 5

(SPOILER) Hmm, asi sa bude môj názor odlišovať od ostatných. Malo to dosť dlhý rozbeh, všetka tá omáčka okolo zmiznutia Leighinho manžela a aký mali super život... Len som nad tým prevracala oči. Aj Leigh mi liezla na nervy, taká panička z vyššej spoločnosti, čo nepohne doma prstom. Pamätám si, že ma to začalo viac baviť okolo 140. strany. Záhada toho, že prečo som tak dlho čítala knihu, čo ma v podstate nebavila, tkvie v tom, že som chcela vedieť, ako to dopadne. Zápletka, musím uznať, mala niečo do seba. Potom to už bolo lepšie, ale koniec možno až príliš idylický? Neviem, ale historické od tejto autorky sa mi páčili viac.

LenRan
09.02.2021 5 z 5

Moje poprvé s touto autorkou a určitě ne naposledy.
Je potřeba překonat trochu zdlouhavější úvod než se seznámíme se všemi postavami, popisy prostředí, atd. a pak se to rozjede na plné obrátky, které se nezastaví až do konce. Výborná kniha!

happy19
01.12.2020 5 z 5

Boží,boží!Opět úžasné počtení!
Můj obdiv k paní McNaught bude trvat navždy!
Fenomenální autorka♡

"Být doopravdy milován ti dává sílu, doopravdy milovat ti dává odvahu"

TaLu
22.12.2019 5 z 5

Ženské romány s detektivní zápletkou patří mezi mé oblíbené. Tento příběh jsem již kdysi četla a jsem ráda, že i s odstupem času se mi stále líbí zápletka, nezapomněla jsem kdo je kdo a tak jsem si mohla vychutnávat jemné odstíny příběhu a velmi dobře popsané charaktery postav. Napínavé, dobrodružné. Doporučuji.

petraj30
03.11.2019 5 z 5

Nádherný romantický příběh plný napětí a romantiky. Zase mě jednou potěšilo, že kniha má dva páry, kde se rozvíjí vztah.
Leigh mi přišla trošku naivní, Michael byl velice uzavřený a nečitelný, jen Leigh otevírala jeho srdce, tady to byla skutečná láska bez falše.
Sam s Mackem byli taky úžasní, občas jsem se zasmála při jejich výměně názorů.
Velmi mě překvapil děj na konci knihy při odhalení vraha (kterého jsem zase jednou označila správně). Opravdu jsem nečekala, že to bude jinak, ale jak už to tak bývá, překvapí vás i poslední řádky. Motiv je vždy nejasný, stejně jako některé povahy lidí, které považujeme za přátele...
Kniha byla opravdu skvělá, mohu jen doporučit

alekis
25.07.2019 2 z 5

Kniha má krásné hodnocení a komentáře, takže to vypadá, že nelze sáhnout vedle. Pravé romantické čtení...
S tím, že každý má opravdu jiný vkus, musím konstatovat, že této romanci s detektivní zápletkou by stačil poloviční rozsah. Méně řečí a popisů... Bohužel, ačkoliv jsou přítomni dokonce dva úžasní hrdinové, nepobavila jsem se a mám obavu, že moje nadšení pro autorku, jejíž díla jsem se chystala s potěšením číst, asi trochu opadne..

macuska
20.06.2018 5 z 5

Mooooc krásna knižka.Odporúčam.

LilianaFalcon
30.10.2017 5 z 5

Dva uzasne romanticke pribehy s detektivni zapletkou??? Co vic si zena muze prat? Je tam snad vsechno... I kdyz si myslite, ze jste vse odhalily, neni tomu tak. Teprve vsechno zjistite, nepusobi to presroubovane. Navic se muzete tesit na siroke spektrum zajimavych postav.
Zrada, ohromne zklamani, poznani i prozreni... Proste 5 hvezdicek jak vysitych ;-)

Evaho73
17.10.2017 4 z 5

Oddychový romantický príbeh s detektívnou zápletkou, kde bolo násilie a vraždy opísané pre mňa v prijateľnej forme a naopak sa mi páčilo, že sa autorka zamerala skôr na opisovanie charakterových vlastností postáv a ich pohnútok. Ďalej sa mi páčilo, že príbeh mal dve ústredné dvojice, kde som si viac užívala skryté doťahovanie tej druhej. Odporúčam ako skvelé odreagovanie.

smartasan
11.02.2017 5 z 5

Rozhodně jedna z nejlepších knížek, které jsem z tohoto žánru četla.

Kešu1981
03.02.2017 5 z 5

Jako joo, Michael Valente...víc dodávat netřeba :o)

sarka1893
01.02.2016 4 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších od této autorky. Zápletka skvělá. Já bych tedy ještě o trochu víc romantiky snesla ( víc scén mezi hlavními hrdiny ), ale já jsem nevyléčitelná. Jinak vážně supr kniha. PS: Miluju hlavního hrdinu.

helenkan
10.11.2014 5 z 5

Jéé to bylo hezký.Detektivní zápletka,napětí,vzrušení.romantika a to všechno v jednom.Co víc si přát :))

mrvikovak
20.06.2014 5 z 5

Dvojnásobná porce nepřeslazené romantiky, detektivní zápletka a sympatické postavy - výborný.

Juliette
16.02.2012 4 z 5

Hezký romantický příběh s tak trochu detektivní zápletkou. Je hezké, že u některých vydrží láska tak dlouho...
Jinak dobře napsaná kniha, která má vyvážené prvky romantiky a napětí. Tudíž se zde neřeší jenom "mám mě rád, nemá mě rád", jako u většiny romantických knih. (Ne že by to u některých nebylo velmi dobře napsané :-) )