HelenBarbora HelenBarbora komentáře u knih

Na volné noze Na volné noze Robert Vlach

Wooow, výživné, hodnotné a praktické dílo o podnikání

10.11.2022 5 z 5

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Vlídná, milá autorka. Ze začátku mě odzbrolil až moc jednoduchý styl, postupem stran jsem si zvykla. Poselství je zajímavé a až neuvěřitelné.

24.09.2022 3 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Kniha se hezky četla, krásný popis přírody. S žádnou postavou jsem se ale neztotožnila. A kraj prokletý nebývá, vše dělají lidé.

16.09.2022 4 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Jedna z nejlepších seberozvojových knih, co jsem kdy četla

09.08.2022 5 z 5

Vědecké poznání duše Vědecké poznání duše Šrí Šrímad A. Č. Bhaktivédánta Svámí Prabhupáda

Kniha stojí za přečtení, i když si někde autor protiřečí.

09.07.2022 3 z 5

Faktomluva Faktomluva Hans Rosling

Zajímavý autor, když se vším, co prezentuje, rozhodně nesouhlasím.

04.07.2022 3 z 5

Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým Objevte své proč: Jak najít smysl pro sebe i svůj tým Simon Sinek

Kdyby aspoň dvacet procent lidí vědělo jaké mají proč a řídilo se tím, život na Zemi by se podstatně zlepšil. Doporučuju

05.06.2022 5 z 5

Jak drahé je zdarma? Jak drahé je zdarma? Dan Ariely

Skvělá kniha, stojí za přečtení

18.05.2022 5 z 5

Vzpoura deprivantů - Nestvůry, nástroje, obrana Vzpoura deprivantů - Nestvůry, nástroje, obrana František Koukolík

Skvělý vhled, doporučuju

18.05.2022 5 z 5

Síla tří - Na čem v životě záleží Síla tří - Na čem v životě záleží Norman Drummond

Velice pěkná a povzbudivá kniha, doporučuju

26.04.2022 4 z 5

Do důchodu s plnou kapsou aneb poodhalená budoucnost Do důchodu s plnou kapsou aneb poodhalená budoucnost Vladimír Pikora

Naprosto famózní, doporučuju :D

22.04.2022 5 z 5

Ulice rybařící kočky Ulice rybařící kočky Jolán Földes

Velice pěkná kniha ze života

11.04.2022 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kniha mě zklamala, takový trochu horor a nadpřirozeno, málo dotažená, i když - námět byl zajímavý. Za mě rozhodně ne víc jak dvě hvězdy..

04.03.2022 1 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Dobře se čte, ale děj mohl být lépe propracovaný. Také si nemyslím, že si kniha zaslouží titul Debut roku 2018.

03.03.2022 2 z 5

Průvodce budoucností aneb Jak si užít globální krizi Průvodce budoucností aneb Jak si užít globální krizi Jan Müller

Nesouhlasím se vším, co autor píše, ale mnohy osvěžující a vtipné čtení.

22.02.2022 4 z 5

Thovt - projekt lidstvo Thovt - projekt lidstvo Kerstin Simoné

Zajímavě děsivé, trefně popsané, hodně otázek a málo odpovědí. Taky málo praktických rad, co tedy s tím.. ale člověk si v tom musí udělat pořádek sám za sebe..

19.02.2022 4 z 5

Pozitivní povahové profily Pozitivní povahové profily Robert A. Rohm

Přínosné, skvělé, vtipné :)

16.02.2022 5 z 5

Velký pád: jak zbohatnout při nadcházejícím ekonomickém kolapsu Velký pád: jak zbohatnout při nadcházejícím ekonomickém kolapsu James Rickards

Zajímavé čtení, určitě doporučuju. Akorát mi vadilo vychvalování vládních systémů USA.

09.02.2022 4 z 5

Den, kdy došly prachy Den, kdy došly prachy Milan Vodička

Kniha otevírající oči, všem doporučuji

09.02.2022 5 z 5

Zlatý boss, který chodil bos Zlatý boss, který chodil bos Jan Müller