HelenBarbora HelenBarbora komentáře u knih

Upálené Upálené C. J. Tudor

Naprosto skvělá kniha :D:D:D

28.01.2022 5 z 5

Ohyb ledovce Ohyb ledovce Arnaldur Indriðason

Kniha se mi líbila, i když důvod zmizení postavy mohl být lépe promyšlený.

10.01.2022

Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti Bitcoin a jiné kryptopeníze budoucnosti Dominik Stroukal

Naprosto dechberoucí kniha, doporučuju

10.01.2022 5 z 5

Naprosto skvěléééééé, pane Ziburo, děkuji :)

10.12.2021 5 z 5

Přestaňte prodávat a získejte klienty! Přestaňte prodávat a získejte klienty! Bernie De Souza

Kniha mi přinesla velmi málo zajímavých a užitečných informací.

10.12.2021 2 z 5

Malá kniha etikety pro každý den Malá kniha etikety pro každý den Ladislav Špaček

Krásný jazykový styl, praktické rady. Doporučuji, aby se etiketa učila už na ZŠ.

04.12.2021 5 z 5

Jak se efektivně učit cizí jazyk aneb terapie pro chronické začátečníky Jak se efektivně učit cizí jazyk aneb terapie pro chronické začátečníky David Gruber

Zajímavý a podnětný úhel pohledu. Ve finále co sedí jednomu, nesedí druhému studentovi cizího jazyka, ale spousta moudrých rad, ze kterých si člověk, který to myslí vážně, určitě vybere.

04.12.2021 5 z 5

Saharské příběhy Saharské příběhy Lenka Hrabalová

Autorka vládne jazykem velmi obratně a celá kniha se cik cak skládá z historek, které autorka prožila, s kapitolami, kde vysvětluje různé souvislosti. Kniha mě moc bavila, doporučuju :)

26.08.2021 5 z 5

Manželství do 158 liber Manželství do 158 liber John Irving

Propracované osudy postav, i když Severin je pro mě spíš záporný člověk. Občas mě čtení nebavilo, ale ke konci se to rozjelo.

06.08.2021 3 z 5

Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet Proč si muži berou potvory a hodné holky zůstanou na ocet Sherry Argov

Zajímavá kniha, rozhodně stojí za přečtení

06.08.2021 4 z 5

Važte si sami sebe Važte si sami sebe Patricia Spadar

Podnětná a čtivá kniha, doporučuji

06.08.2021 5 z 5

Malá kniha etikety pro firmu a úřad Malá kniha etikety pro firmu a úřad Ladislav Špaček

Vřele doporučuji :)

30.06.2021 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Román nezklamal :)

30.06.2021 5 z 5

Malá kniha etikety pro manažery Malá kniha etikety pro manažery Ladislav Špaček

Skvělá a užitečná kniha, vřele doporučuji

Prodej, nebo prodají tobě Prodej, nebo prodají tobě Grant Cardone

Velmi užitečné informace, rohzhodně doporučuju

16.06.2021 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Kniha se mi líbila, fandím Strikovi a Robin :)

16.06.2021 5 z 5

Stopy ve sněhu / Kletba vikingova hrobu Stopy ve sněhu / Kletba vikingova hrobu Farley Mowat

Skvělá kniha, doporučuji

Neználek na Měsíci Neználek na Měsíci Nikolaj Nikolajevič Nosov

Wow, toto že je kniha pro čtenáře od 9 let? Fantazii autor má, o tom bez pochyb, zajímalo by mě, co ho inspirovalo.

17.05.2021 3 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Cormoran a Robin jsou sympatičtí a těšila jsem se na druhý díl série, nicméně mi Hedvábník připadl trošku přitažený za vlasy. Furt se tam velice nic neděje, na konci to sice bere spád, ale jakoby to autor už honem, honem chtěl uzavřít. Některé akce se mi zdály dost nepravděpodobné. Za mě slabé.

17.05.2021 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Naprosto skvělé, vřele doporučuji

30.04.2021 5 z 5