Jak se efektivně učit cizí jazyk aneb terapie pro chronické začátečníky

Jak se efektivně učit cizí jazyk aneb terapie pro chronické začátečníky https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110177/jak-se-efektivne-uci-110177.jpg 3 8 3

Jak se přinutit, jak nepřestat, jak vytrvat, jak cvičit paměť. Tomu všemu čtenáře naučí tato publikace. Nabídne i rady pro výrobu nejrůznějších pomůcek pro výuku. Kniha sama jazyku nenaučí, je však vhodným urychlovačem pro všechny fáze studia. Polovina publikace je na bázi anglické simultánní četby.

HelenBarbora
04.12.2021 5 z 5

Zajímavý a podnětný úhel pohledu. Ve finále co sedí jednomu, nesedí druhému studentovi cizího jazyka, ale spousta moudrých rad, ze kterých si člověk, který to myslí vážně, určitě vybere.

vlkcz
09.09.2019 3 z 5

Tak dobře. Přece jenom 20 let je u knih tohoto typu hodně. Dnes už je přeci jen nabídka širší. Navíc mi úplně nesedl autorův styl, kdy místy své oprávněné sebevědomí dával na odiv více, než je člověku zpravidla milé. A ty překlady v té simultánní četbě mi přišly místy hodně volné.
Takže za mě průměr.

Klamm
22.09.2016

Přišlo mi to takové kostrbaté, nepřehledné a do jisté míry nic neříkající. Navíc jsem měl pocit, že se autor cítí tak nějak nedoceněný. Ale možná je to jen můj pocit.
Lépe srozmitelná a přehledná mi přijde kniha Jiřího Tomana, Jak studovat a učit se cizím jazykům.

David Gruber
česká, 1955
2015  62%Zlatá kniha komunikace
2007  67%Rychločtení aneb Šetřme časem!
2009  54%Time Management - efektivní hospodaření s časem - klíčová součást beneopedie
2002  67%Řečnické triky
2000  58%Jak se efektivně učit cizí jazyk aneb terapie pro chronické začátečníky

Kniha Jak se efektivně učit cizí jazyk aneb terapie pro chronické začátečníky je v