HelenBarbora HelenBarbora komentáře u knih

Kriminální příběhy viktoriánské Anglie Kriminální příběhy viktoriánské Anglie Leonard Piper

Krásná kniha krimináních příběhů, skvělé vyjadřování autora a přesný popis dává nahlédnout do viktoriánské doby. Obohaceno o soudní řízení, názory žalobce i obhajoby. Doporučuji

30.04.2021 5 z 5

V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu V otázkách jsou odpovědi - Jak získat kladnou odpověď v síťovém marketingu Allan Pease

Inspirativní, poučné, doporučuju

27.04.2021 5 z 5

Jak prolomit ledy a přimět kteréhokoli potenciálního zájemce, aby Vás prosil o prezentaci Jak prolomit ledy a přimět kteréhokoli potenciálního zájemce, aby Vás prosil o prezentaci Tom Schreiter

Zajímavé, vtipné a k věci, doporučuju

27.04.2021 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Pozvolné čtení, ke konci překvapivý spád. Říkám si ale, jestli na všech policejních pracovištích mají tak debilní vztahy. Ještě jsem nečtla žádnou detektivku, kde by na tom byli jeden s druhým líp než nesmyslné nevraživosti.

27.04.2021 4 z 5

Linie krásy Linie krásy Alan Hollinghurst

Jak se toto dílo dostalo na seznam knih, které si chci přečíst? Netuším.. Čtení sálodlouhého mělkého vyprávění jsem celkem často musela přeskakovat, kniha neinspiruje, nic nedává a chvilkama je trýznivě nudná. S žádnou z postav se nedalo ztotožnit a zajímalo by mě, z jakého důvodu tento blábol dostal ocenění.

06.04.2021 odpad!

Staňte se lídrem 101 Staňte se lídrem 101 John C. Maxwell

Stručné, přehledné a jasné. Knihu stojí za to přečíst :)

06.04.2021 5 z 5

Vlastní cestou Vlastní cestou Ján Košturiak

Skvělé, podnětné a inspirující

28.03.2021 5 z 5

Začněte s proč: jak vůdčí osobnosti inspirují k činům Začněte s proč: jak vůdčí osobnosti inspirují k činům Simon Sinek

V této knize se ukrývá ohromný poklad. Doporučuju všem

10.03.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Skvěléééé :D

26.02.2021 5 z 5

Víkend v Londýně Víkend v Londýně Jan Folný (p)

Zajímavé, jak kniha ze začátku připomíná knihu Prvok, Šampon, Tečka, Karel, jenže...celý děj je dost ubohý, postavy teenangerů přemýšlí jak postavy dospělých, a co za jazyk to autor používá u syna hlavní postavy je neslýchané. Knihu ráda daruji za poštovné, u mě v knihovně nemá místo.

26.02.2021 odpad!

Pravidlo 10X Pravidlo 10X Grant Cardone

Inspirativní, podnětná kniha. Jen jsou v ní překlepy a občas překlad nedává smysl.

26.02.2021 3 z 5

Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Příručka milionáře - Jak skutečně zbohatnout Grant Cardone

Rozhodně stojí za přečtení

08.02.2021 3 z 5

Pole – Hledání skryté síly vesmíru Pole – Hledání skryté síly vesmíru Lynne McTaggart

Vzrušující, objevné a inspirativní. Rozhodně doporučuju

08.02.2021 5 z 5

Muž a dvě ženy Muž a dvě ženy Doris Lessing

Kniha se čte pomalu, hlavní hrdinové jsou spíš zoufalci. Ne moc pozitvní čtení, ale poslední dvě povídky se mi líbily.

03.02.2021 2 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Začátek knihy mě vyděsil, a proto jsem sáhla po něčem jiném. Možná ji dám ještě šanci, kdoví..

18.01.2021 1 z 5

Vánoční omyl Vánoční omyl Václav Rathouský

Na to, že je kniha tenká, četla jsem ji skoro týden. Její poselství je pravdivé, ale na mě příliš mnoho přirovnání, které se mi nelíbí. Suma sumárum: i přes to, stojí za to přečíst.

18.01.2021 2 z 5

Doppler Doppler Erlend Loe

Skvělá kniha, čte se jedním dechem. Chci další díly :)

18.01.2021 5 z 5

Kronika egyptských královen Kronika egyptských královen Joyce Tyldesley

Úžasnééé, strhlo mě to :)

18.01.2021 5 z 5

Líbánkový efekt aneb Jak vytvořit nebe na zemi Líbánkový efekt aneb Jak vytvořit nebe na zemi Bruce H. Lipton

Úžasné spojitosti, budu se radami autora řídit :)

03.01.2021 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Zajímavý děj, úžasný spád, skvělé čtení od Ježiška. Děkuji :)

03.01.2021 5 z 5