Thovt - projekt lidstvo

Thovt, egyptský bůh moudrosti, praotec magie, astrologie a univerzálních umění, je opředen mnoha tajemstvími. Kerstin Simoné tlumočí ve svých knihách jeho jasná poselství. Thovt mluví o mimozemských aktivitách ve vesmíru, o jeho složení a o změnách, které se nyní odehrávají. Láskyplně a důrazně se věnuje i našemu každodennímu životu a odhaluje pravdy a moudrost, které byly v minulosti výsadou jen přísně tajných učení. Naší úlohou je převzít zodpovědnost za sebe, za svůj život i za život našich dětí. Síla myšlenky je nejmocnější energií v Universu - a tento potenciál nosí každá lidská bytost ve svém nitru......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/185509/big_thovt-projekt-lidstvo-1E6-185509.jpg 3.962
Duchovní literatura, New Age

Vydáno: , Anch-books

Thoth - Projekt Menscheit Wegweiser für den Aufstieg, 2006

Kniha Thovt - projekt lidstvo

Lucie131313

Kniha je velmi zajímavá, řečeno spoustu věcí, jež přirozeně víme, přesto semleti systémem, touto dobou, davem.... neděláme, zapomněli jsme, neuvědomili jsme si.... Při čtení této knihy jsem měla takové velmi zvláštní pocity souznění s napsaným. Avšak je těžké si veškerá moudra v našem uchvátaném a zahlceném světě udržet, praktikovat...

HelenBarbora

Zajímavě děsivé, trefně popsané, hodně otázek a málo odpovědí. Taky málo praktických rad, co tedy s tím.. ale člověk si v tom musí udělat pořádek sám za sebe..

Nolme

Informace v knize velice dobré, snaha o probuzení z mainstreemu, poukázání na životě ve lži, iluzi a polapení společností, matrixem. Co je ale pro mě náročné je styl. Nevěřím, že by bytost podobna Thovtovi volila takový jazyk. Věřím, že stejné poslelství jde předat na vlně lásky a radosti, nikoliv takové přinas*anosti jako se zde děje. Takže pokud by to skutečně bylo jeho poselství, autor nebo překladatel zvolil silné negativní zabarvení, což knize i sdělení velmi ubližuje.

ditul
10.09.2021

Kniha plná krásných myšlenek pro ty, kteří jsou ochotni zahodit své ego, které je brzdí v jejich růstu.
*Ti, kdož vám vládnou, však nad vámi ztrácejí sílu a moc v okamžiku, kdy si uvědomíte sami sebe, a začnete jednat beze strachu, bez starostí a pochybností. Jejich moc nad vámi má své hranice a končí v momentě, kdy se probudíte z polospánku a nahlédnete za oponu dění. A to se právě teď děje.
*Máte-li vyšší vibrační frekvence, kdykoliv můžete vstoupit do nižších, avšak nikdy ne naopak. Všechny brány existují současně a paralelně. Pomocí rituálů se můžete dostat z jedné dimenze do druhé, avšak nezralým duším není dovoleno prolomit pečetě do výše ležících cyklů. Není-li duše naplněna odpovídajícími vědomostmi a moudrostí, neotevřou se. Pouze pravý mudrc, jenž vnitřním poznáním také žije, najde klíč k těmto regionům a podaří se mu brány otevřít. Pro ostatní zůstanou zamčené. Nepokoušejte se proto za každou cenu či násilím tyto vědomosti vnucovat jiným tvorům. K mistrovství se může dostat jen každý sám, jestliže se pro to plně rozhodne. Takový je nezměnitelný zákon.
*Sami sebe ničíte, a přitom z toho máte radost a myslíte si, že jde o "technický pokrok"! Divíte se, proč vaše tělo i nervový systém napadají nejrůznější onemocnění? Proč tedy nepátráte po příčině! Pokud je to jen trochu možné, nepoužívejte vůbec mobilní telefony, staňte se jich. Jsou pro vás nanejvýš nebezpečné, poněvadž jejich frekvence poškozují nejenom vaše magnetické pole a vaše buňky, ale také narušuje mozkovou činnost v míře, která se slovy vůbec nedá vyjádřit.

knihyKeMne
21.11.2020

Na tuhle knihu bacha. Možná je to tím, že jsem si ji po letech přečetla podruhé (a přece se v ní neustále opakuje, ať ji čteme často, že v jejích slovech je energie)... No nějaké kouzlo v ní je, jen si nejsem jistá, do jaké míry je to dobře.

Kniha se čte dobře, jazykově je podmanivá, až manipulativní - obrací se přímo ke čtenáři, klade mu otázky, doráží, nabádá, přikazuje... Zprvu to vypadá nevinně, ale dostává se člověku pod kůži, útočí přesně na citlivá místa, nabídne po čem duše touží, vykreslí člověka jako oběť (nejprve cizí rasy, pak mocných tohoto světa), ujistí ho, že je pod ochranou vyšších bytostí, nabídne určitou moc, zdraví, věčné mládí, nesmrtelnost... A když už vás má, tak teprve zpřísní, zabruslí do témat, která jsou obvykle konspirační. Probuďte se, nenechte se ovládat mocnými, nedávejte očkovat své děti, nepoužívejte mikrovlnku, nejezte zvířata a tak dále. A jako hlavní cenu, když budeme žít podle těchto slov, nabízí projít branou do vyšší dimenze. Dokonale promyšlené.

Snažím se sice věřit všemu a běžně se mi daří nové informace začlenit do svého životního názoru, ale tentokrát, na druhé přečtení se mi to nějak nedaří. I když kniha zároveň staví na hodnotách, proti kterým nic nemám (např. pozitivní myšlení, rovnoprávnost všech tvorů, neodsuzování a další).

Zkrátka, dejte si pozor. Nekriticky nepřijímejte, ale ani zcela neodmítejte. Z toho plyne i moje hodnocení, zlatá střední cesta.

Rafael_Kováč
13.01.2020

Doporučiji všem!

DYRKA98
22.03.2019

Kniha velmi příjemná a milá. Nelze nic kritizovat. Knihu jsem četla rok, kvůli mnoho jiných knihám. Doporučuji!

Teralien
03.02.2019

některé pasaze,super ! btw(MIMOŽEMŠŤANÉ)