Na volné noze

První kniha v češtině o podnikání nezávislých profesionálů těží ze zkušeností mnoha set českých freelancerů z desítek oborů. Nabízí osvědčené postupy a know-how pro podnikání na volné noze: základy pro prvopodnikatele, nejlepší praktiky a kariérní strategie, ale také pokročilé nástroje, které ocení i profíci s více než desetiletou podnikatelskou praxí. Kniha tak pokrývá celé dlouhé období rozvoje podnikání, od zkusmých krůčků a začátečnických chyb, přes náročné první roky, až po plně zavedený osobní byznys postavený na odbornosti a dobrém jméně (s překvapivou pointou na závěr)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321161/big_na-volne-noze-PNH-321161.jpg 4.6126

Kniha Na volné noze

toulava
15. listopadu

Ucelené, výživné a bez mazání medu kolem pusy. Co víc si o podnikání přát slyšet. Podnikání je taky práce, jen je prostě jiná.

HelenBarbora
10. listopadu

Wooow, výživné, hodnotné a praktické dílo o podnikání

Salvador83

Kniha má 760 stran, takže to není čtení na jeden večer. Na druhou stranu je nabitá praktickými tipy a příběhy ze života, takže se čte vážně dobře. Je znát, že autor čerpá nejenom z vlastních zkušeností, ale i z příběhů dalších volnonožců, se kterými během let spolupracoval.

Není to univerzální návod, který by pokryl každou oblast podnikání v každém oboru, ale těch témat je i tak požehnaně, včetně IT, cenotvorby, vyjednávání, procesního řízení, marketingu atd. atd.

Je mi sympatické, že autor nehledá zkratky a nesnižuje se k výzvám typu „zbohatněte přes noc“. Opakovaně zdůrazňuje, že úspěch se buduje dlouhodobě a jeho základem je dobré jméno. Že je to samozřejmost a každý to ví? Kéž by to tak bylo ;-)

brunette362

Kniha, ve které je každé slovo důležitý a dala mi toho hrozně moc. Jak je kniha tlustá, tak ji budete číst dlouho, ale to není vůbec na škodu. Ke knize se budu stále vracet a doporučuji ji všem, které tohle téma zajímá.

lagina

Mám ji koupenou, přečtenou asi půlku, v "práve čtu" už snad několik let. Je to super čtení, pořád budete objevovat nové myšlenky.

JitrniPoutnik

hutná kniha plná opravdu funkčních praktických rad, doporučuji pro každého živnostníka

pavel9410
17.07.2021

Na volne noze sice nejsem, ale po precteni tehle knizky to mam o to vetsi chut zkusit. Neni to zadne okecavani jedne myslenky porad dokola, aby to tupec ctenar konecne pochopil, ani “ten jediny mozny navod jak to delat”. Ani vykradeny compilat ze zahranicnich zdroju. Je tam spousta (a ted myslim opravdu hodne) konkretnich prikladu z autorova zivota, odkazu na dalsi uspesne lidi z CZ a jak na to sli, pripadne kde si precist jejich konkretni tipy. Je to nejen inspirativni, ale i hodne prakticky navod a to pro ruzne faze podnikani. Za mne 5 hvezd a velke diky autorovi!

ElaS.
29.04.2021

Řada knih je napsaná s cílem udělat si reklamu, nalákat zákazníky apod. Z této knihy je ale cítit skutečný zájem podělit se o všechny své zkušenosti a budoucím profesionálům jejich cestu usnadnit. Kniha pokrývá snad všechny aspekty podnikání, je nabitá konkrétními informacemi a postupy a navíc je čtivě napsaná. Tomu, kdo uvažuje o podnikání, může opravdu hodně pomoci, aby nezapomněl zohlednit nějaký důležitý faktor. Opravdu maximálně doporučuji.