helena19 helena19 komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Napínavé až do konce.

10.09.2017 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Oddychová knížka s nečekaným koncem.

08.09.2017 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Celá série byla boží. Četla se úplně sama. Byla plná napětí, akce, vášně, lásky a prostě všeho, díky čemuž se nemůžete od knížky odtrhnout. Je to jedna z těch sérií, ke které se budete rádi vracet nebo alespoň já se k ní určitě vrátím.

06.09.2017 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Úžasná série :) tento díl mě bavil o něco více než první. Knížka je poutavá, napínavá, úsměvná...prostě ideální na relaxování.

03.09.2017 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Už dlouho jsem nečetla knížku, která by mě tak moc chytila za srdce. Byla to dokonalá knížka. Slza tekla jedna za druhou už od smrti babičky...avšak poslední kapitoly byly opravdu srdcervoucí. Až nemám slov. Trošku jsem to přirovnávala ke knížce od Nicholase Sparkse (Nezapomenutelná cesta), ale tohle bylo snad více smutné. Nikdy jsem One Direction moc neposlouchala, ale teď si dokola pouštím písničky, které autorku inspirovali a slyším v nich příběh Poppy a Runeho. Nedokáži pochopit, jak to autorka dokázala napsat. A taky nechápu, proč je tato knížka zařazená mezi knížky pro děti a mládež...každý dospělý by si ji měl přečíst.

23.08.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Překrásné zakončení série. Celá knižní série byla prostě pohádkově krásná. Epilog mě u každého dílu dokázal chytit za srdce, teď tomu nebylo jinak, akorát jsem se na něj tak těšila, že ta ani ne půlka stránky mi přišla nedostačující, avšak poté, co jsem ho přečetla si říkám, že je dokonalý.
Spoiler: Trošku mě mrzelo, že neskončila s Kilem, fandila jsem mu. I přesto jsem byla z konce unesená a šťastná.

16.08.2017 5 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Krásná...Je neuvěřitelný kolik různých povah existuje...Líbilo se mi, jak autorka připomínala již předešlé postavy. A ten konec, kdy ji její "velký brácha" zachránil a přijel i sexy Samoan byl dojemný. Jen škoda, že tomu hajzlovi to projde, ale hold autorka udělala z Mii hodného člověka, který svou rodinu chrání a ne ji ubližuje! Škoda, že se o "tom" konci nedozvěděl Wes, zajímala by mě jeho reakce.

13.08.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Bombastická knížka. Přečtena jedním dechem. Líbilo se mi, že autorka začala tam, kde skončila, ale tentokrát pohledem Reeda. Bylo super vnímat knížku dvěma pohledy. Z konce jsem zase paf...jak to ta autorka dělá, že ukončí knížku, tím že nechá své fanoušky v šoku a v nedočkavosti, jak to bude pokračovat? Prostě klobouk dolů. Spoiler: Doufám, že se ve třetím díle pohne příběh Gideona a jeho kostlivců.

30.07.2017 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Upřímně jsem od této knížky čekala daleko více. Doufala jsem, že knížka bude napínavá od prvních stránek, ale bohužel jsem se spletla a zajímavých bylo pouze posledních 30 stran. Do dalších dílů asi nepůjdu.
Spoiler: Mavenova prává tvář konečně rozvířila příběh a jeho změna byla opravdu dech beroucí.

24.07.2017 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Z počátku byla knížka nudná, stejně tak konverzace Caroline s jejími kamarádkami, naopak jsem žrala slovní přestřelku mezi Caroline a Simonem. Btw. slovo Óčko už nechci v životě slyšet, to je takový problém říkat tomu orgasmus?

23.07.2017 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Pohodlné čtení, akorát musím říct, že série Manželství s miliardářem se mi líbila více. Bylo super, že autorka připomněla postavy právě z této série. A taky, že do příběhu zapojila takové rozkošné a smutné stvoření, kterým byl Robert. Epilog byl miloučký a plný hlubokých myšlenek, které vás chytí za srdce.

13.07.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Úžasná, boží, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Prostě Ella a Reed musí být spolu. Ten otevřený konec mě šílené naštval. :( A jméno Brooke ze srdce nenávidím.

09.07.2017 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Ach jo...strašně mě mrzí, že tato série nemá další pokračování. Tento díl mi přišel trošku slabší než první či třetí, které byly naprosto boží. Ale líbilo se mi, že to přineslo zase úplně jiný příběh (osud) a epilog byl roztomiloučký.
PS: Nepřestávám zírat nad tím, jakou měl Tucker se vším trpělivost.

07.07.2017 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Nepřekonatelná...nejlepší z celé série. Tolik hlodů, tolik vtipných scén, tolik překvapení, lásky, slz a porozumění. Jednoznačně jsem se do tohoto dílu zamilovala.

Spoiler: Nemůžu ze scény: Dean + Winston (ve vaně), Allie za dveřmi, Logan ve dveřích.

05.07.2017 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Nádherné zakončení celé série. Předešlé díly jsem četla zhruba před rokem, bylo proto super připomenout si všechny postavy a číst, jak si užívají život se svými drahými polovičkami včetně toho, že jsou všichni nejlepšími přáteli v každé situaci. Prostě nerozluční!

01.07.2017 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Knížka byla pěkná, ačkoliv na sérii Selekce to nemá. Ze začátku mi přišla poměrně nudná, nebo spíše se tam opakovalo pořád dokola to samé, jako jak nudný je svět sirén, co musí dělat, jak se chovat, stěhovat se atd...Když se objevila postava Akinliho, knížka nabrala trochu spádu, zejména při pasáži odehrávající se v Port Clydu. Poté, jakoby autorka ztratila energii a celý příběh začal zase upadat do chvíle než Akinliho s Kahlen postihlo to samé. (btw. nechci víc vyzradit). Takže za mě celkem uspokojivé, ale asi bych se raději vrátila k Selekci než k této knížce. :)

27.06.2017 4 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Skvělá, (spoiler) každou stránku jsem žrala Janinu ironii a Calův vztek měnící se v lásku, o které sám do poslední chvíle nevěděl.

23.06.2017 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Knížka byla krásná, ale nějak jsem od toho čekala víc. Z těch dílů co za tím vyšly v ČR, mi přijde tento nejslabší.

12.09.2016 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Při čtení této knížky jsem pořád měla na tváři smích (trapné úšklebky). Úplně mě dostávala konverzace Willa a Hanny (hlavně teda Hanna byla nepřekonatelná). Líbilo se mi propojení s během. Takže za mě rozhodně skvělá knížka...možná, že i nejlepší z této série.

03.09.2016 5 z 5