havrmoni havrmoni komentáře u knih

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Samozřejmě, že jsem si přečetla od začátku celou sérii, to bych nebyla já. Tohle se mi sice trochu táhlo a říkala jsem si o čem to ještě bude, ale všechno mělo svůj čas a smysl. Dozvěděli jsme se i co se děje v rodinách ostatních bratrů, což je ze mě velké plus. Těšila jsem se sice na nějaký obsáhlejší epilog a nic, ale co už. Celá série je úžasná a jen doufám, že bude více knih od této autorky.

15.08.2023 5 z 5

Komorník, ktorý ma miloval Komorník, ktorý ma miloval Valerie Bowman

Tak tohle mě bavilo asi nejvíce

10.08.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Za mě vede stále druhý díl. Jinak taková oddechovka se starými známými.

08.08.2023 4 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

(SPOILER) To je tak sladký, tak strašně sladký, ale tak úžasný. Představte si, prší, je zataženo, fouká vítr a máte spoustu času číst. Tak tohle je přesně ten typ romantickoerotické a relaxační knihy. Sympatičtí lidé včetně hlavní dvojice, žádné zbytečné úvahy a komplikace. Tedy až na jednu, ke konci úplně zbytečnou a moje sympatie k Georgii klesly v tu chvíli na nulu. No, Dick měl pravdu, je to semetrika :)) Samozřejmě, že to myslím s nadsázkou. To, že mojí vlastností je,spíše všechno vyřešit a vyříkat si,neznamená, že to všechny čtenářky ucíti stejně. Určitě se jich najde dost co to uvidí stejně jako hrdinka a budou s ní souhlasit. Tak jako tak, budu netrpělivě čekat na další díly.

07.08.2023 5 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

Líbil se mi méně než předchozí díl. Ta Juliina ,,pomsta" mě moc nebavila.

06.08.2023 4 z 5

Konec nevinnosti Konec nevinnosti Alessandra Torre

Hezké zakončení.

30.07.2023 4 z 5

Zatracená svatozář Zatracená svatozář Alessandra Torre

Bavilo mě to a to je hlavní. Hezká oddychovka.

30.07.2023 4 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Tahle autorka se mi zamlouvá čím dál více. Černé lži jsem četla podruhé a se stejným nadšením. Tahle kniha byla taky pěkná. Líbily se mi postavy, humor i to jiskření mezi nimi. Žádné zbytečné a v mnohých knihách nelogické ,,zápletky či problémy" mezi dvojcí. Pohodové fajn čtení.

28.07.2023 5 z 5

Moderní džentlmen Moderní džentlmen Meghan Quinn

Dlouho jsem jí odkládala a měla jsem to tak nechat. Sice krátká, ale až na pár úsměvných momentů nic moc. Zkusila jsem 3x a dost. Tahle autorka není nic pro mne.

25.07.2023 2 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Druhý díl zatím stále vede. I když tohle je taky fajn oddychovka.

24.07.2023 4 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

No tohle je úplně něco jiného než předchozí díl. Tohle totiž bylo hezky čtivé. Stále se něco dělo a Izzy jsem měla mnohem radši než Lenu.

23.07.2023 4 z 5

Veci, ktoré tajíme pred svetom Veci, ktoré tajíme pred svetom Lucy Score

Sice trochu moc roztažené do 500 stran, ale nádherné. Opět autorka nezklamala. Těším se na Luciana a Sloan, doufám, že to nebude dlouho trvat.

18.07.2023 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Líbilo se mi to ještě více než Na Vlásku. Ačkoliv se občas bojím, že si příběh tolik neužiju jako v češtině, vždy jsem nakonec spokojená. A to platí i tady. Tahle autorka je přesně můj šálek. Není tu nic co by mi vadilo. Příběh mě vcucnul hned na začátku a vyplyvnul až na konci. Už se těším na další, který mám už připravený.

12.07.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Taky moc hezky napsané. O světě show businessu nemám žádné iluze a vím, že pro peníze jsou schopni lidi udělat hodně hnusný věci, ale tady mi to už přišlo moc přitažený za vlasy. A taky nemusím tyhlety výlevy na veřejnosti plus dav se rozestoupí a oni si padnou do náruče apod. Já vím romantika a tak, ale já tohle fakt jako nee. Jinak jsem spokojená a budu se těšit na další díl, tak někdy za rok :)

07.07.2023 4 z 5

Vše, čím jsme se stali Vše, čím jsme se stali Alice Kellen

Za mě po prvním díle trochu zklamání. To hledání sama sebe bylo za mě nekonečný. Abych řekla pravdu, s Leah jsem někdy chtěla tak strašně zatřást až to bolelo. Prostě jsem jí moc v tomto díle nepobírala. Takže o pár desítek stran méně a bavilo by mě to víc. Ale to je jen můj dojem.

03.07.2023 3 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Už kniha Tajné milostné dopisy O.M byla jiná než jsem u této autorky zvyklá a i když se mi líbila, jít do skoro stejného tématu se mi moc nechtělo. Ale udělala bych chybu. Byla taky moc pěkně napsaná. Postavy moc hezky popsané a i když jsem spíše ve věku Frances, tak jsem zjistila, že mám hodně ze Sophie. Teda ne, že bych se nenašla ve všech třech :)) Mám mamku, dceru a už i vnučku, takže něco o mezigeneračních vztazích vím, ale u nás se na rozdíl o těchto postav hodně mluví a bydlíme spolu dokonce i s tchýní :)) Takže i možná proto mě to nadchlo a bavilo a čtení tohoto příběhu jsem si užila stejně, tak jako ostatní knihy této autorky.

16.06.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Trošku zbytečné natahování ze strany Joanny. Chvílemi jsem měla chuť s ní zaklepat ať už se k něčemu rozhodne a pohne se to dál. Ale o to více jsem ocenila, že celé to bylo z Tobyho pohledu. Takže za mě opět hezká romantická oddechovka.

16.06.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Krásná romantická četba. Městečko Blue Belle mi připomnělo seriál Doktorka Dixie, který mám moc ráda. A jelikož se mi více libí příběhy z malých městeček a vesnic než z velkoměst i právě kvůli té soudržnosti, tak tohle bylo čtení přesně pro mě. Tuhle autorku jsem si přidala k oblíbeným, líbí se mi její knihy a doufám, že jich bude čím dál víc.

10.06.2023 5 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Velmi milé, pohodové a taaák romantické čtení. Tohle se mi fakt moc líbilo. Tyhle malý městečka mám moc ráda a postavy mi byly sympatické.Takže za mě krásné relaxační čtení.

09.06.2023 5 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Předchozí díl byl o trochu lepší, ale tohle bylo taky pěkné čtení. A dlouhé tak akorát.

07.06.2023 5 z 5