Haňulec Haňulec komentáře u knih

India Place India Place Samantha Young

Celá série knih má čtivý příběh. Bohužel i této knihy jsem se zpočátku velmi urazila. Nakonec jsem se do knihy začetla a nemohla jsem se odtrhnout. Knihu mohu doporučit. :-)

23.03.2016 5 z 5

Zbohom, klamstvá Zbohom, klamstvá Cora Carmack

Do knihy jsem se začetla, že jsem odtrhnula zrak až na konci. V některých místech jsem se i pořádně nasmála vniklé situaci. Cade a Max mají zvláštní příběh ještě za zvláštnějších seznámení. Knihu mohu jen doporučit. :-)

23.03.2016 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Příběh Bliss a Garricka mě zaujal a knihu jsem přečetla během několika hodin. Sice mě trošku zklamal konec, ale člověk s představivostí si to domýslí. Knihu mohu jen doporučit :-)

22.03.2016 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Krásné pokračování knihy. Do knihy se začtete ani nevíte jak. Také se u knihy nebudete nudit. Jen epiolog na konci knihy mě trochu zklamal. Knihu mohu doporučit. :-)

21.03.2016 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Kniha mě z počátku vůbec nezaujala, přejížděla jsem stránky jak se dalo. Ale v polovině knihy nastal zlom a do knihy jsem se začetla a po zakončení knihy jsem otevírala hned druhý díl. :-)

21.03.2016 4 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Kniha doplňuje a ukončuje celou sérii Cocktail. Myslím si, že kdyby v knize byly rozpracované všechny příběhy, bylo by to lepší než pouze příběh a ukončení Simona a Caroline.

19.03.2016 3 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Knihu jsem velice dlouho odkládala, po zklamání předešlé knihy. Ale kniha mě velice překvapila. Měla velice zajímavý a čtivý děj. Začtete se ani nevíte jak a najednou zjistíte, že je konec. Podle mého názoru, mohl být konec trošku více propracovaný. Knihu mohu s klidným svědomím jen doporučit. :-)

19.03.2016 5 z 5

Zkrocený advokát Zkrocený advokát Carole Mortimer

Pěkný příběh muže a ženy, kteří se přes všechny své překážky zamilují. Knihu mohu jen doporučit :-)

16.03.2016 5 z 5

Zdráhavý vévoda Zdráhavý vévoda Carole Mortimer

Příběh knihy mě naprosto uchvátil a zajal. Knihu jsem přečetla jedním dechem a nebyla jsem schopna jí odložit. Myslím si, že konec knihy mohl být více rozpracován. Ale na hodnotě knihy to vůbec není znát. Mohu jen doporučit. :-)

15.03.2016 5 z 5

Temný a nebezpečný Temný a nebezpečný Carole Mortimer

Knihu jsem hodně dlouho odkládám, ale zjistila jsem, že úplně zbytečně. Kniha byla velice poutavě psaná, nenudila jsem se u ní. Do knihy jsem se velice začetla a přečetla jsem jí jedním dechem, až mě mrzelo, že je konec. Těším se až se vrhnu na další. S klidným svědomím mohu knihu jen doporučit. :-)

15.03.2016 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Kniha se mi libila, pac byla psaná vyloženě s Mattheowa pohledu. Příběh byl zajímavý, někdy zábavný, ale bohužel první a druhý díl o Kate a Drewa byl daleko lepší. :-)

14.03.2016 4 z 5

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Do knihy jsem se začetla, až skoro na konci. Příběh Beth a Ryana byl zajímavý, ale přišlo mi, že někdy byl až moc zdlouhavý. Čekala jsem od této knihy daleko více. :-)

12.03.2016 4 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Kniha se mi více líbila z Christianova pohledu, pro něj všechno s Anastazii bylo úplně nové, oteviral svá tajná místa pro lásku. Chtěla bych další díl. :-)

11.03.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Kniha měla docela poutavý dej, ale mohlo se zde objevit více akce a více tajných zákoutí, které by knize přidali šmrnc. Ale i tak to je zajímavý příběh, který stojí za přečtení (oddechovka na večer). :-)

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Velmi chytlavý dej knihy vás zavede přímo do příběhu, že kterého je únik až na konci knihy. Velmi mě zaujal Coltonuv zájem a kluky z domova. Fakt super :-). Knihu můžu jen doporučit.

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Začátek knihy mi přišel uspechany a Donovenovo chování mi úplně na začátku vadilo. Ale postupně jsem se do knihy začetla a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Mohu jen doporučit :-)

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Naprosto krásné zakončení celé série. V knize naleznete spoustu emoci, vášně a lásky. Mohu jen doporučit :-)

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Kniha měla ze začátku pěkný nádech, ale vůbec mě nezaujala. Po pár stránkách jsem myslel, že knihu zavřu a odložím, ale nakonec jsem jí s těžkým srdcem dočetla. Několik stránek jsem i přeskočila a věděla, že o nic nepřijdu. Kdo má rád pouze vyprávění, kde se neobjevují skoro žádné rozhovory určitě si u této knihy přijde na své. Ale za mě pouze 3* a to ještě jen s odřenýma ušima. :-)

29.11.2015 3 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Kdo hledá knihu na oddech, tak narazil na tu správnou. Děj byl celkem zajímavý a plynul rychle. Podle mého názoru, mohly být nějaké části osekané a některé zase více rozebrané, knize by to vůbec neublížilo. :-)

29.11.2015 4 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Takovýto žánr knih jsem četla poprvé a musím říci, že ne naposledy. Krásný kniha s krásným dějem u které se člověk nemůže nudit. Posledních 20 stránek pro mě bylo velice emotivnich, (slzy jsem neudržela), protože jsem celý děj prožívala s hlavními postavami. Tato kniha by si zasloužila více jak 5*, ale bohužel to nejde. Mohu jen a jen doporučit :-)

17.11.2015 5 z 5