Haňulec Haňulec komentáře u knih

Princ Princ Sylvain Reynard

Velmi pěkné propojení dvou trilogii. Sice mě to z počátku děsilo, ale na konci jsem byla velmi mile překvapena. Tato kniha se dá číst i samostatně, ale za sebe mohu doporučit si přečíst Gabrielovu trilogii, poté tuhle knihu a nakonec začít s trilogii The Raven.

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Krásné zakončení celé série Nora Greyová. Velmi plynulý děj a ten konec vůbec neměl chybu. Až na Scotta, kterého mi bylo líto.

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

V této knize mi velmi vadilo, že Noře vymazali vzpomínky. Ale na druhou stranu jsem velmi ráda, že jí je pomohl zpět získat jak Scott, tak i její přítel Jev (Patch) a nakonec i Hank.

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Velice by mě zajímalo, jak to vnímal Patch. Jinak pěkná kniha jako první díl.

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Velmi pěkná kniha, ponořila jsem se do děje a prožívala ho společně s hlavní hrdinkou. Lépe řečeno jsem od knihy nemohla odlepit své oči :-D.

Easy? Easy? Tammara Webber

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Naprosto mě okouzlil její děj, do kterého jsem se úplně ponořila. Velmi příjemné čtení. Mohu pouze doporučit. :-)

08.08.2015 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Po přečteni trilogie BOŽSKÝ jsem se na tuto knihu velice těšila, ale přišlo veliké zklamaní. Začátek knihy byl velice zajímavý a vtipný, konec knihy také. Ale hlavní děj knihy mi přišel zbytečně zdlouhavý, zápletka se objevila až s Perry. Mohla tam být více akce a kratší prostřední část.

07.08.2015 3 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Netušila jsem, že mě kniha může takhle vtáhnout do děje. Přelouskala jsem jí během jedno dne a velmi se těším na pokračování.

06.08.2015 5 z 5