Haňulec Haňulec komentáře u knih

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Kniha která opravdu dokáže člověka připravit o čas. Začnete číst a nevíte kdy máte skončit. V příběhu Týdžeje a Anny naleznete vše po čem toužíte.....dobrodružství, překvapení, přátelství a nakonec i nekonečnou lásku s krásným koncem. Knihu mohu jen doporučit :-)

24.07.2016 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Kniha má velmi zajímavý a poutavý děj, který vás nenechá se nudit, a nebudete schopni se od knihy odtrhnout. Přečetla jsem jí jedním dechem. Knihu mohu jen doporučit. Škoda, že nemohu dát více hvězdiček :-)

25.07.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha má velmi silný a poutavý děj. Začetla jsem se do příběhu ani nevím jak. V knize najdete lásku, zklamání, bolest, přátelství, štěstí. Mohu jen doporučit. :-)

24.07.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Kniha měla docela poutavý dej, ale mohlo se zde objevit více akce a více tajných zákoutí, které by knize přidali šmrnc. Ale i tak to je zajímavý příběh, který stojí za přečtení (oddechovka na večer). :-)

11.03.2016 5 z 5

Stretnutie Stretnutie Gail McHugh

Příběh Emyli, Gavina a Dillona se mi velmi líbil. Knihu jsem přečtla jedním dechem a nemůžu říct, že bych se nudila. Tuto knihu mohu jen doporučit. :-)

28.09.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Strašně krásná kniha, přečetla jsem jí jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. U posledních stránek jsem se lekla, že to skončí, tak jak si všichni mysleli, ale konec mě velmi překvapil. Musím říct, že lepší knihu, plnou romantiky, něžnosti, lítosti a smutku, jsem ještě nečetla. Mohu jenom doporučit, opravdu stojí za přečtení.
Kdybych mohla dát více jak 5*, neváhala bych. :-)

06.09.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Úžasný příběh plný romantiky, který vás dokaze vtáhnout do děje. Nebyla jsem schopna se od knihy odtrhnout. Určitě stojí za přečtení!! :-)

30.08.2015 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Úžasná knížka, plná citu a lásky. Můžu jen a jen doporučit.

19.01.2021 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Naprosto dokonalá knížka. Měla krásný děj, člověk se od ní nedokáže ani odtrhnout. Přečetla jsem ji jedním dechem a mohu ji jen doporučit. Škoda že, nejde dat víc * než jen 5.

16.05.2016 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Tak tato kniha se četla sama. od k nihy jsem se nemohla odtrhnout. Nevím jak, ale děj mě prostě tak zaujal, že se nedalo přestat. Knihu mohu doporučit. :-)

02.04.2016 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Takovýto žánr knih jsem četla poprvé a musím říci, že ne naposledy. Krásný kniha s krásným dějem u které se člověk nemůže nudit. Posledních 20 stránek pro mě bylo velice emotivnich, (slzy jsem neudržela), protože jsem celý děj prožívala s hlavními postavami. Tato kniha by si zasloužila více jak 5*, ale bohužel to nejde. Mohu jen a jen doporučit :-)

17.11.2015 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Po přečtení Vášnivého svůdnika, který u mě zabodoval jen na 3*, jsem nečekala, jak dobrá tato kniha bude. Příběh mě úplně pohltil a já se od něj nemohla odtrhnout. Knihu mohu jen doporučit. Kdybych mohla dát více jak 5*, tak bych neváhala.:-)

16.11.2015 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Nádherná kniha s hezkým koncem. Sice jsem čekala, že se autorka více rozepíše o rozhovoru mezi Henrym a Roxy, ale nestalo se....škoda. Příběh Roxy a Reece byl super, aby se dozvěděli, že svou lásku, mohli mít už dříve, ale nebylo jim přáno. Knihu, vlastně celou sérii Wait For You mohu jen a jen doporučit. :-)

23.10.2015 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Kniha se mi celkem líbila, ale velmi mě zklamal průběh knihy. Děj této knihy byl v celku pěkný, ale hodně osekaný. Myslím si, že autorka mohla příběh více rozvést. :-)

09.10.2015 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Příběh Breadena a Joss byl více než pěkný. Velice se mi líbila důvěra, kterou si v sobě oba vypěstovali. Knihu mohu jedině doporučit. :-)

25.09.2015 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Pohled Drewa byl naprosto kouzelný a ojedinělý. Moc jsem se u knihy nasmála, srovnání s pastou, poté s Popelkou, bylo úžasné. Kdo váha se čtením této knihy, tak neváhejte je naprosto skvělá. :-D

22.08.2015 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Krásné zakončení celé série Nora Greyová. Velmi plynulý děj a ten konec vůbec neměl chybu. Až na Scotta, kterého mi bylo líto.

21.08.2015 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Knihy, která se četla sama. Přečetla jsem jí během jednoho večera, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Příběh Malla a Anne byl plný lásky, už od samého začátku. Knihu mohu jen doporučit, ale je pravda, že první díl byl lepší :-)

26.07.2016 5 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Kniha se mi libila, pac byla psaná vyloženě s Mattheowa pohledu. Příběh byl zajímavý, někdy zábavný, ale bohužel první a druhý díl o Kate a Drewa byl daleko lepší. :-)

14.03.2016 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Naprosto krásné zakončení celé série. V knize naleznete spoustu emoci, vášně a lásky. Mohu jen doporučit :-)

11.03.2016 5 z 5