hanka9238 hanka9238 komentáře u knih

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Tak tato kniha mě velmi bavila, v podstatě od první stránky mě vtáhla do děje a ne a ne pustit. Už se těším na další díly!!!

30.11.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Hezka detektivka, napinava a do posledni chvile jsem nevedela, kdo je vrah. Erika je sympaticka a hlavne sva, veri si v tom vysetrovani i pres nastrahy od vedeni. Bavila me a tesim se na dalsi knihy od tohoto autora.

14.11.2018 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Za me super, od zacatku az do konce. Ctive a velice napinave a jsem rada za ten konec. Me se to libilo moc, i bez Harryho.

11.11.2018 4 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

(SPOILER) Opět nádherné, napínavé od začátku až do konce. Čím silnější kniha, tím se víc radují, že mi vydrží dýl a stejně mám za pár dní hotovo, i přesto, že má přes tisíc stran.
Nemohla jsem přestat číst, dějová linka Roger a Brianna mi nedala spát. Luxusní knížka a hned dnes se chystám na další díl. Jak tu hodně lidí píše, že už mají dost Jamieho i Claire a musí si přečíst něco jiného, tak to opravdu není můj případ a vím, že dokud nedočtu celou sérii, jiné knihy nemají šanci.

13.01.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Po přečtení hodnocení jsem teda čekala mnohem, mnohem víc.
Za mě nuda, ani jsem to nedočetla. Ani jsem nemusela, je mi jasné, jak vše dopadne.
Bohužel, i od oddechovky čekám trochu víc...

27.11.2021 1 z 5

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Tak za mě super, napínavý a zase úplně jiné téma než jsem zvyklá. Mě se to moc líbilo.

05.04.2019 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Nevím proč, ale tahle kniha mě moc nebavila. Jestli je to tím, že jsem nejdříve viděla film, takže jsem v podstatě věděla jak to dopadne, i když v knize to bylo trochu jinak. Nevím, za mě zatím nejslabší Nesbo..

06.12.2018 3 z 5

Paměť kostí Paměť kostí Diana Gabaldon

(SPOILER) Tak poprvé v této sérii, kdy jsem se docela i nudila a celkem dost přeskakovala stránky. Bavili mi úseky s Briannou a pak bohužel až snad od 900 stránky a to jsem fanynka, řekla bych. No a to s tím lordem Johnem, nevím, to bylo takové jako najednou moc rychlé a nepochopitelné. Spoustu stránek o ničem a pak najednou několik důležitých a zásadních věcí se stane na dvou stránkách... No ale budiž. Samozřejmě už se těším na další knížku.

07.03.2022 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

(SPOILER) Tak tenhle díl mi bavil zase na 100%, jako díl první. Začátek byl opravdu napínavý, pak když se setkali to bylo velice dojemné. Krásně napsaná knížka, někdy těch zvratů bylo trochu moc, ale mne to nevadilo, spíš na opak. Teď mohu zkouknout 3. Řadu seriálu a začít číst 4. díl knížky. Opravdu jsem ráda, že jsem na tuto sérii narazila, i když to bylo fakt velkou náhodou.

02.01.2022 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Tak tahle knížka byla o 100%lepsi než ten první dil. Od začátku to mělo spád, nebylo to takový utahaný. V lese visí anděl mi také bavilo, ale až ve druhé třetině. Tahle byla super od začátku. Jen Teda nechápu, ty dialogy, když se spolu dva baví jak by to byli tupci:co? Kdo?kde? Ale jinak dobrý..

23.06.2019 5 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Tak jako tohodle autora jsem si fakt oblíbila! Už to výkupne pro krále a tahle byla Teda top!! Napínavá, příběhy se tam hezky prolinali a i příběh te vyšetřovatelky super! Musím sehnat předchozí díly. Za mě perfektní!!

17.04.2019 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Bomba, napinave od zacatku az do konce. Harry je proste hrdina, chlapak. Za me top.

09.11.2018 5 z 5

Ledový dech Ledový dech Diana Gabaldon

Jako celá série, prostě skvělé čtení. Přečteno během chvíle. Už mám připravený díl další, který jistě bude neméně čtivý a poutavý, navíc je to teď zase tak napinavý..

22.02.2022 5 z 5

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Dallas Hartwig

Tak tato kniha mi hodně otevřela oči, rozhodně doporučuji přečíst všem, co se zajímají o sebe a své zdraví.

31.01.2022 5 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Druhý díl, nebyl tak poutavý a zajímavý jako ten první, ale to mi bylo jasné už od začátku, že jedničku již nic nepřekoná. Rozhodně se těším na další díl.

19.12.2021 5 z 5

Mukl Mukl Petra Čeřovská

Tak tohle byl hodne silný příběh, který mi dostal. Člověk si to ani v nejmenším nedokáže představit, jak to tenkrát chodilo a jak lidé trpěli. Hrozné. Podle mě, by si toto měl přečíst každý. Třeba by jsme si pak více vážili toho, co máme.

14.11.2021 5 z 5

Tři sestry Tři sestry Heather Morris

První kniha od této autorky. Příběh silný, to neříkám. Prostředek poutavý, slza ukápla. Jsem moc ráda, že vše dopadlo dobře. Jen se mi moc nelíbí styl psaní paní autorky. Ten začátek a konec, ty rozhovory, přímá řeč. Přijde mi to hodně jednoduché a divně psané, a to nejsem žádný odborník. Uvidíme co další knížky

21.12.2021 3 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Příjemná knížka, pro mě zase změna žánru, ale dobrým směrem. Hezky plynule se četla, těším se na další Díly☺️

05.06.2019 4 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Jejich knihy mám moc ráda, prostě napínavé od začátku až do konce...

06.12.2018 5 z 5

Hořící kříž 2 Hořící kříž 2 Diana Gabaldon

A mě se kniha líbila. Nepřišla mi nejslabší, bavila mě a hurá na další díl.

05.02.2022 5 z 5