Halila Halila komentáře u knih

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Přestože mám doma miminko a nemám tolik času, knížku jsem ve chvilkách volna přečetla za dva dny. Je totiž děsně čtivá.
Souhlasím, že jsou tam dost nereálné situace, ale od toho čtu knížky a koukám na filmy,abych z reality na chvilku utekla.
Těším se na další knížky.

26.02.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

za mě super.

16.12.2015 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Mám radost, že se mi po dlouhé době zase líbí něco od české autorky. To prší moře se mi líbilo ještě víc, ale i tuto knížku bych doporučila.
Už se moc těším na další.

14.10.2015 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Boží. Když jsem se na chvilku musela od knížky odtrhnout, stejně jsem ji nemohla pustit z hlavy.
Potřebovala jsem nutně vědět jak to s Hankou dopadne :-)
Doporučuji.

23.09.2015 5 z 5

Bible pro děti Bible pro děti Bridget Hadaway

Jako dítě jsem se bála podívat na stránku s Herodesem. :-)

27.08.2015 4 z 5

Autobus sebevrahů Autobus sebevrahů Arto Paasilinna

"Zatímco on se o sebevraždu nikdy nepokusil, jeho kamarád je zkušený harcovník, před nímž je třeba za jeho vytrvalost smeknout."
Sebevrazi mi byli sympatičtí.. Jsem ráda, že jsem na knížku narazila a určitě si přečtu další.

26.08.2015 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Knížku jsem přečetla během dvou dnů. Nemohla jsem se odtrhnout od příběhu Viktora, Liesel a vily.
Zřejmě v nejbližší době navštívím Brno :-)

27.07.2015 5 z 5

Sheila Levinová zemřela a žije v New Yorku Sheila Levinová zemřela a žije v New Yorku Gail Parent

Doporučuji. Myslím, že tuhle knížku začnu kupovat kamarádkám k vánocům a narozeninám :-)

21.07.2015 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Na to, že je to o ničem to nebylo tak špatný.

17.06.2015 3 z 5

Haló, paní Láryfáry Haló, paní Láryfáry Betty MacDonald

Tak tuhle knížku jsem dostala ve čtvrté třídě za samé jedničky a naprosto jsem si ji zamilovala.
Když vidím ten obal, úplně na mě padla nostalgie. Musím ji někde u rodičů dohledat.

Levhart Levhart Jo Nesbø

Pro mě málo uvěřitelné, ale dobře se to čte. Přečtu si určitě i další.

12.06.2015 4 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

tahle kniha mě moc bavila. Občas nechutná, ale dobrý :-)
Film taky super.

Udělej si ráj Udělej si ráj Mariusz Szczygieł

Druhá kniha, která vyšla v Česku, první, která se mi dostala do rukou.
Od té doby jsem jen čekala a zase čekám kdy vyjde další. Každou jsem četla několikrát. Dala jsem přečíst i nejbližším přátelům. Chci víc !!! :-)

Pokud přijde zítřek Pokud přijde zítřek Sidney Sheldon

nerálné, ale zábavné..

12.06.2015

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Tady rozhodně platí, to co je uvnitř je důležitější než vzhled. Obal je tak kýčovitý, že bych si sama knížku nikdy nepořídila. Půjčila mi ji kamarádka a já ji za to děkuju. Krásný, dojemný příběh u kterého jsem cítila strašnou bezmoc.

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Stalker
Paganiniho smlouva
Hypnotizér

Stalker Stalker Lars Kepler

Rok a půl jsem čekala na dalšího Joonu. Nejsem zklamaná, zase jsem nemohla odtrhnout zrak jako u předchozích dílů. Jen Joony zde bylo jako šafránu.

Pád Pád Simon Mawer

Přiznávám, že mi chvíli trvalo než jsem se do knihy začetla. Horolezectví mě totiž ani trošku nezajímá.
Ale pak to přišlo a já nemohla přestat. Příběh Diany a Meg mě vtáhnul do děje.
Toto byla druhá kniha autora, kterou jsem četla a už jsem si objednala dvě další. Těším se..

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Nedávno jsme ji četla po čtvrté a určitě ne naposledy.
Chci mít taky kmotra co všechno zařídí :-)

Kinematografie zapomnění Kinematografie zapomnění Štěpán Hulík

Velice zajímavá kniha. Hodně se mi líbily rozhovory na konci.

11.06.2015 5 z 5