Gari89 Gari89 komentáře u knih

Duna Duna Frank Herbert

Naprostá paráda, skvělá kniha, rozvoj postav a hloubka do jaké jsou rozepsané jejich pocity a úvahy je prostě úžasná. Skvěle se četla a bavila od začátku do konce. 5 hvězd jako nic ;)

19.10.2021 5 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

(SPOILER) Tahle série je naprostá špica, chytne za koule a nepustí až do konce (pokud vám je karové dřív neuseknou). Danka to konečně rozbalila jako polský jedi, a pořádnou akci rostočili soudruzi Moravec s Gerasimem a maestro Giuseppe na plný stopořený penisy(spoiler). Prostě nářez !! Hurá na výpravu za ještěrkou!

18.07.2022 5 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Skvělá kniha, čtivá a dobře napsaná. Určitě doporučuji všem které toto téma zajímá.

19.01.2018 5 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Pro mě zatím nejlepší díl série, takže za 5* stopro :)

20.06.2017 5 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Zase perfektní, není co dodat :-)

17.06.2017 5 z 5

Království meče Království meče František Niedl

I čtvrtý díl byl super. Skvěle se to četlo, rychle to ubíhalo, takže za mě 5 z 5

25.07.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Slušná kniha, rychle a dobře se četla, krátké a přehledné kapitoly, no a pachatele jsem ani netipoval a byl jsem překvapený

30.11.2017 3 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Další perfektní kniha, hurá na pokračování

12.06.2017 5 z 5

Ve službách mocných Ve službách mocných František Niedl

I třetí díl splnil očekávání a ani chvíli jsem se nenudil, skvěle napsané, čte se to samo. Už aby vyšlo pokračování

05.06.2017 5 z 5

Cyberpunk Znovuzrození Cyberpunk Znovuzrození Andrzej Ziemiański

Nebylo to špatné, slušná akce a dobře se to četlo. Jen ten konec mi přišel nějak odfláknutý. Tři ***

01.12.2021 3 z 5

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Paráda, četlo se to samo, hurá na druhý díl :)

29.05.2019 5 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Povedené pokračování prvního dílu. Za mě 5* a brzy další díl :)

06.05.2019 5 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Kniha super, dobře se čte a je přehledně napsaná, vrhám se na pokračování :)

31.05.2017 5 z 5

Trůn lebek Trůn lebek Peter V. Brett

Musím naprosto souhlasit s Weezingem, je to díl od dílu slabší, zbytečně natahované a nudné. Tenhle příběh měl mít maximálně 3 díly, snad poslední díl si asi přečtu jen abych věděl jak to dopadne

02.03.2016 2 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Jedna z nejhorších knih co jsem kdy četl, a nejhorší za kterou jsem kdy utratil peníze ... Hromada nesmyslů a neuvěřitelných náhod až se tomu chce smát ...

21.12.2015 odpad!

Opskurno Opskurno Andrew Caldecott

Povedená kniha. Bavila mě, jak nápad, tak prostředí alternativní reality v Británii. Četla se dobře, za mě lepší 4 hvězdy.

01.12.2021 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nebylo to špatné, jenže až moc se to podobalo andělu, což mě trochu zklamalo. Ale určitě stojí za přečtení.

12.12.2017 2 z 5

Vichr smrti Vichr smrti Steven Erikson (p)

Nemůžu si pomoct, tahle série mě prostě baví :)

19.06.2016 5 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Za mě super :) přesně můj žánr, bavilo mě to od začátku až do konce

12.03.2016 5 z 5

Bůh nedbá Bůh nedbá Steven Erikson (p)

Steven to opět dokázal. Začíná další epické sága ze světa Malazké říše a já už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Nebudu nic prozrazovat, ale pro toho kdo má rád tenhle svět, bude tahle kniha parádní čtení!!

18.12.2023 5 z 5