Gari89 Gari89 komentáře u knih

Bůh nedbá Bůh nedbá Steven Erikson (p)

Steven to opět dokázal. Začíná další epické sága ze světa Malazké říše a já už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Nebudu nic prozrazovat, ale pro toho kdo má rád tenhle svět, bude tahle kniha parádní čtení!!

18.12.2023 5 z 5

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

(SPOILER) Tahle série je naprostá špica, chytne za koule a nepustí až do konce (pokud vám je karové dřív neuseknou). Danka to konečně rozbalila jako polský jedi, a pořádnou akci rostočili soudruzi Moravec s Gerasimem a maestro Giuseppe na plný stopořený penisy(spoiler). Prostě nářez !! Hurá na výpravu za ještěrkou!

18.07.2022 5 z 5

Moře rzi Moře rzi C. Robert Cargill

Robo-Post-Apo, solidně napsané, bez vyloženě slabých míst. Filozofování a akce byla tak akorát vybalancovaná, aby to neubíralo na tempu a příběh mohl slušně ubíhat. Za mě dobré 4 hvězdy a případné pokračování, nebo další příběh z tohoto universa bych si rád přečetl.

05.01.2022 4 z 5

Cyberpunk Znovuzrození Cyberpunk Znovuzrození Andrzej Ziemiański

Nebylo to špatné, slušná akce a dobře se to četlo. Jen ten konec mi přišel nějak odfláknutý. Tři ***

01.12.2021 3 z 5

Opskurno Opskurno Andrew Caldecott

Povedená kniha. Bavila mě, jak nápad, tak prostředí alternativní reality v Británii. Četla se dobře, za mě lepší 4 hvězdy.

01.12.2021 4 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Naprostá paráda, skvělá kniha, rozvoj postav a hloubka do jaké jsou rozepsané jejich pocity a úvahy je prostě úžasná. Skvěle se četla a bavila od začátku do konce. 5 hvězd jako nic ;)

19.10.2021 5 z 5

Návrat Rudé gardy Návrat Rudé gardy Ian Cameron Esslemont

Další povedená kapitola ze světa Malazu plná akce, dobře a čtivě napsána.

22.09.2019 5 z 5

Noc nožů Noc nožů Ian Cameron Esslemont

Už je to nějaká doba co jsem dočetl Malazkou knihu, ale tohle mě zase vtáhlo do toho úžasného světa. Knihu jsem sjel celkem rychle a musím říct že za mě super, bavil jsem se a vrhám se na další díl :)

14.07.2019 5 z 5

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Paráda, četlo se to samo, hurá na druhý díl :)

29.05.2019 5 z 5

Válka trpaslíků Válka trpaslíků Markus Heitz

Povedené pokračování prvního dílu. Za mě 5* a brzy další díl :)

06.05.2019 5 z 5

Trpaslíci Trpaslíci Markus Heitz

Skvělá fantasy a výborný základ série. Za mě 5 z 5 :)

06.03.2019 5 z 5

Království meče Království meče František Niedl

I čtvrtý díl byl super. Skvěle se to četlo, rychle to ubíhalo, takže za mě 5 z 5

25.07.2018 5 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Skvělá kniha, čtivá a dobře napsaná. Určitě doporučuji všem které toto téma zajímá.

19.01.2018 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nebylo to špatné, jenže až moc se to podobalo andělu, což mě trochu zklamalo. Ale určitě stojí za přečtení.

12.12.2017 2 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Slušná kniha, rychle a dobře se četla, krátké a přehledné kapitoly, no a pachatele jsem ani netipoval a byl jsem překvapený

30.11.2017 3 z 5

S vlčí hlavou v erbu S vlčí hlavou v erbu František Niedl

Pro mě zatím nejlepší díl série, takže za 5* stopro :)

20.06.2017 5 z 5

Čas vlků Čas vlků František Niedl

Zase perfektní, není co dodat :-)

17.06.2017 5 z 5

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Další perfektní kniha, hurá na pokračování

12.06.2017 5 z 5

Ve službách mocných Ve službách mocných František Niedl

I třetí díl splnil očekávání a ani chvíli jsem se nenudil, skvěle napsané, čte se to samo. Už aby vyšlo pokračování

05.06.2017 5 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Kniha super, dobře se čte a je přehledně napsaná, vrhám se na pokračování :)

31.05.2017 5 z 5