GabrielleE GabrielleE komentáře u knih

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Jsem velký negativista, co myslí vždy na nejhorší a knížka mi hodně pomohla začít měnit své myšlení.

06.06.2019 5 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Jodi Ellen Malpas

Panovačný stalker trpící obsedantně kompulzivní poruchou si najde svojí sladkou holčičku. Slaboduchý děj a hloupé dialogy.

22.05.2019 1 z 5

Smrt v křišťálové kouli Smrt v křišťálové kouli Alan Bradley

Tenhle díl je zatím můj nejoblíbenější.

24.08.2018 5 z 5

Dávné proroctví Dávné proroctví Paul Stewart

Podle mně šíleně odfláknutá knížka. Místy dost nelogická, celý děj se odehrává až moc rychle.

19.07.2018 1 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Knížka má dobré i špatné části. Určitě souhlasím s tím, že když si budeme říkat jak jsme k ničemu, tak to moc daleko nedotáhneme. Na druhou stranu aids vážně nevzniknul z pocitu provinění.

09.05.2018 3 z 5

Smetištejn Smetištejn Edward Carey

Knížka je zvláštní, temná. Postavy žijí na dost hrozném místě a dělají spoustu podivných věcí. Když nejste Iremonger čeká vás podřadná práce a mizerný život.
Knížku jsem sehnala v dětském oddělení, ale nemyslím si, že to dítě pochopí.

09.03.2018 5 z 5

Vraždy s monogramem Vraždy s monogramem Sophie Hannah

Poirota miluji, takže jsem za pokračováni knížek Agathy Christie ráda. Je sice poznat ,že kniha má jiného autora, ale mně se líbila.

09.03.2018 4 z 5

Komplikace Komplikace Isaac Adamson

Tahle kniha je hodně podivná. Dočetla jsem jí, ale místy už jsem se dost nudila. A také moc nechápu jak to vlastně dopadlo.

07.11.2017 3 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Z knížky jsem dost nadšená, připomíná mi mojí oblíbenou Gossip Girl, jen s vraždou.
Jen mi byla celkem nesympatická postava Kate. Pořád obviňuje ostatní. Ptá se sousedů a spolužáků proč nezakročili, když se o Amélii dozvěděli různé věci a přitom ona sama se problémům svojí dcery nevěnovala.

07.11.2017 5 z 5

Dítě do kufru Dítě do kufru Jacqueline Wilson

Moje nejoblíbenější knížka v dětství.

31.10.2017 5 z 5

Černé housle Černé housle Maxence Fermine

Knížku jsem kupovala ve výprodeji asi za dvacku. Byla jsem hodně překvapená, jak je příběh povedený. Určitě stojí za přečtení.

31.10.2017 4 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Originální příběhy a zajímavý děj. Konec jsem vůbec nečekala.

28.10.2017 5 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

Už sice nejsem dítě, ale tenhle typ knížek miluju. Panenka z kostí se povedla. Jako malá bych se asi bála.
Určitě si od autorky přečtu něco dalšího.

28.10.2017 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Mně se knížka moc líbila. Přečetla jsme jí jedním dechem. Postavy jsou velmi reálné a sympatické.

28.10.2017 5 z 5

Maryša Maryša Vilém Mrštík

Přiznávám se, že jsem knihu četla kvůli scénce pánů Kaisera a Lábuse :)

20.08.2017 4 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

První polovina knihy je o tom, jak chudá holka ke štěstí přišla, ve druhé se z ní najednou stává bezcitná vražedkyně.
Knížka nebyla špatná, ale znovu už bych jí číst nemusela.

20.08.2017 3 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Hlavní hrdinka je tak posedlá výhrou, že vůbec nechápe, co se kolem ní děje.
Přišlo mi dost hrůzostrašné, jak se snažila racionálně zdůvodnit všechny ty mrtvoly.

20.08.2017 4 z 5

Jméno hvězdy Jméno hvězdy Maureen Johnson

Tuhle knížku jsem jako dospívající milovala.
Lehce hororový děj a sympatická hlavní hrdinka.

20.08.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Dlouho jsem nečetla nic tak hloupého. Není to vůbec erotické. Spíš je to taková lehce pikantní harlekýnka pro utahané matky tří dětí.
Nechápu, jak se knížka mohla stát tak populární.

20.08.2017 odpad!

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Zkoušela jsem číst v patnácti i ve dvaceti a pořád mi to přijde stejně slaboduché.

20.08.2017 1 z 5