GabrielleE GabrielleE komentáře u knih

Miluji Harryho Pottera, ale z téhle knihy jsem nebyla tak nadšená. Hlavní hrdinové Scorpius a Albus se vůbec nechovají jako kluci v jejich věku. Celé to působí tak nějak amatérsky, jako kdyby puberťačka psala fanfiction povídku.
Taky už mi Voldemort nepřijde tak démonický a bezcitný ..
Ale příběh sám o sobě se mi líbil. Bylo zajímavé sledovat jak se měnilo chování postav v různých světech.

20.08.2017 4 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Přečetla jsem jedním dechem. Hlavní hrdinka je velmi silná žena. Vraždí dost originálním způsobem. Už se těším, až si přečtu druhý díl.

20.08.2017 5 z 5

Příšerné příběhy z temného tunelu Příšerné příběhy z temného tunelu Chris Priestley

Příběhy o trošku slabší, ale hezky se četla.

20.08.2017 4 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek od Agathy Christie, podle mně má hodně propracovanou zápletku. Opět byl vrahem někdo jiný, než jsem myslela. :)

19.08.2017 5 z 5

Zlo v krvi Zlo v krvi Rhiannon Lassiter

Výborná knížka. Děj je originální a celkem strašidelný.

19.08.2017 5 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Moje nejoblíbenější knížka na světě. Po přečtení člověk dlouho přemýšlí o životě.

Ze života prababiček Ze života prababiček Jana Skarlantová

Odpočinková kniha o minulých dobách.Dobře se četla. Jsou v ní zajímavé příběhy ze života a pěkné ilustrace.

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Na knížku jsem narazila náhodou v knihovně a jsem z ní dost nadšená. Mám ráda duchařské knížky a hlavní hrdinka byla moc sympatická.

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Jedna z nejlepších knížek, co jsem četla. Poprvé jsem jí otevřela asi ve dvanácti letech a poté se k ní několikrát vrátila.
Knížka je humorná, lehce se čte. Výborně se u ní bavím.

07.08.2017 5 z 5

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Říká se nesuď knihu podle obalu, ale já podle něj čekala něco trochu jiného. Trochu víc temné atmosféry a pohřebnictví.
Líbily se mi části se sirotkem. Ale části s politikou byly opravdu nudné a těžko se mi četly.

07.08.2017 4 z 5

Zavřená truhla Zavřená truhla Sophie Hannah

Knížka nebyla vůbec špatná. Líbil se mi příběh a hlavně miluji Hercula Poirota.
Ale Agatha Christie to prostě není. Ta je jedinečná.

07.08.2017 4 z 5

Zrazená královna Zrazená královna Ella Ritterová

Kniha je dobrá pro milovníky červené knihovny, kteří o opravdové Anchesenamon nic nevědí. Vůbec nic neodpovídá realitě. Hodně mě štvaly stále se opakující výrazy. Samá bábrlinka, dušinka atd... Děj je o ničem.

08.06.2016