FreshPatty FreshPatty komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Achjoo, tohle bylo tak neskutečně sladké. :) Já už moc nemusím středoškolské/vysokoškolské romantické příběhy, ale udělala jsem výjimku skrz mé oblíbené čtenářky a jejich hodnocení a musím říct, že to byla správná volba. Nechybělo tomu příběhu vůbec nic. Mladý hokejista a budoucí zpěvačka, do toho jeho sexy a vtipní kamarádi, její a jeho ne zrovna hezká minulost a k tomu všemu romantika, vtip, sex, smutek a opravdový příběh. Ano, něco bylo trošku přitažené za vlasy, ale odpouštím tomu každou chybuu. Svědčí o tom i fakt, že jsem knihu za každou cenu musela dočíst, byť už bylo půl druhé v noci. :D DOPORUČUJI!

29.03.2016 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Páááni, po dlouhé době kniha, která ai zaslouží všech pět hvězdiček. Tady tomu příběhu vůbec nic nechybělo. Nemám ráda knihy se středoškolskou tématikou a sedmnáctiletými slečnami, avšak v tomhle případě bylo tohle odsunuto někam hodně daleko a já brala stránky po deseti, abych se dozvěděla, jak se to všechno vyvrbí. Kniha dočtená za nedělní odpoledne a to už je co říct. Nebudu prozrazovat vůbec nic, kniha má spád a do posledni chvíle se zatajeným dechem čekáte, kdo vlastně za vším stojí. Rozhodně DOPORUČUJU!

21.08.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

13 hodin. Přesně tak dlouho mi trvalo se dostat ve čtení od první po poslední stranu. A panebože. To bylo tak neskutečně krásné. O příběhu už jsem ze začátku věděla, že to bude moje srdcovka. Pro piloty mam slabost :), Miles byl neodolatelný, Tate byla fajn holka, o Corbinovi nemluvě. A Kapitán? Zlatíčko. :) Příběh, který mne vzal za srdce a nutil mne číst dál a dál a fandit jim jak o život. Poslední strany jsem už přečetla se slzami v očích a pět hvězdiček je opravdu málo. DOPORUČUJI. Všem. Je nejde nemilovat.

11.04.2016 5 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Tahle kniha je jedno obrovské zklamání. Opravdu jsem se na ni těšila, i když více než Padesát odstínů preferuji Crossfire. Nicméně už po dvaceti stranách jsem se musela nutit, abych četla dál. V knize jsem se ztrácela, chyběl mi nějaký originální děj a nevyhovoval mne styl autorova psaní. Musím říct, že necelých sto stran do konce jsem knihu zavřela, nedočetla a určitě ani nedočtu. Za mne ji zcela jistě nedoporučuji.

25.10.2014 odpad!

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

A takhle nějak vypadá dokonalost.. Jsou knihy, které Vás do svého příběhu vtáhnou až po několika kapitolách, a pak jsou tu knihy, které to zvládnou hned v té první. Tahle to však dokáže po přečtení prvích dvou stran. Nemám, co bych vytkla. Když se ponoříte do děje, nedokážete se od něj odtrhnout. A konec? Myslím tím vysvětlení autorky? Tak tam jsem si poplakala. Ta upřímnost, ta lidskost. Víc takových knih a víc takových autorů, prosím!

10.09.2018 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Ano, ano, ano, mé srdce plesá. Zarytá fanynka Crossfire konečně našla knihu, která této sérii může konkurovat. :) A že to tedy trvalo! Rylee a Colton, to jsou neskutečná zlatíčka. Závodní prostředí je fajn změna, erotické pasáže nejsou nucené a nemusíme je číst na každé třetí straně a pověstnou korunu tomu dodávají právě děti, které si prošly něčím hodně škaredým, a o které se Rylee jako opatrovatelka stará. Colton zde ukazuje, že má srdce na pravém místě. Ale jako ten konec? To má být co? Ať už je srpen! :) Jednoznačně doporučuji, protože myslím, že si knihu zamilujete tak jako já! :)

29.06.2015 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Kniha opět nezklamala! Perfektní jako vždy. Sice nejde o žádné mistrovsky psané dílo, ale jako oddychovka je kniha naprosto božská! Jediné, co můžu vytknout, je to, jak je kniha krátká! Dalších sto stran by mi udělalo jenom radost! :)

24.10.2016 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Netřeba komentáře, Samira vystihla všechno za mne, takže nemá smysl se opakovat. :)) Doporučuji!

21.08.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Další pěkný příběh od autorky, ale. Ale je tu prostě ale. Nebylo to pro mne tak dokonalé jako ostatní díly. Hannah a Marco nebyli pro mne až tak sympatičtí, abych si je kompletně zamilovala. V knize byly krásné pasáže, to nepopírám, ale celkově děj neurazil, ani nenadchnul. Chtěla jsem jít zlatou střední cestou a dát tři hvězdičky. Ale ze dvou důvodů přidávám čtvrtou. Prvním důvodem je Cole, který byl pro mne v knize postavou číslo jedna. Druhým důvodem je Jarrod, u kterého jsem včera v noci, když jsem knihu dočítala, uronila opravdu hodně slz, což se mi už dlouho nestalo. Pokud máte rádi autorku i tuto sérii, beztak si tento díl přečtete. A třeba budete více nadšení než jsem já sama. ;)

22.03.2016 4 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Ale ano, mne se kniha líbila. :) Sice trošku nadnesené a v některých částech urychlené, ale jako oddechovka super. Jediné, co mne tedy celou knihu doslova iritovalo, byla zdrobnělina jména hlavní postavy.. Já chápu, že je kniha přeložená do češtiny, ale z Anny udělat Aničku, popřípadě oslovení "Ani", to jako vážně? Asi jsem povrchní, ale je mi to proti srsti :D

11.02.2016 4 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Tam, kde příběh skončil, v této knize začíná. Colton a Rylee mne prostě baví. U minulé recenze jsem asi vypsala naprosto všechno, a proto se zde nechci opakovat, přesto musím naštvaně zopakovat - co ten konec?! To jako fakt?! Takové nervy mi nesmíte dělat !! Nutně potřebuji další díl! :D Kniha, která jednoznačně stojí za přečtení, určitě nebudete litovat. :)

21.09.2015 5 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Přečteno za tři hodiny cestou domů vlakem a jako páááni, stokrát lepší než první díl. Já vím, že občas byl děj trošku přitažený za vlasy, ale díky prostředí pilotů je vše odpuštěno :D Hlavní hrdinové byli sympaťáci a už teď se těším na další díl s mou oblíbenou Maddie :)

10.09.2016 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tak k téhle knize mám extra rozporuplné pocity.. Je fakt, že takový zvrat, ani děj jsem nečekala, ale jako nápad - klobouk dolů. Akorát si tedy nemůžu pomoct, ale Layana mi zase až tak sympatická nebyla, Brant byl takový průměrný, zato Lee, tak to byla teda jiná liga. Strašně jsem mu a Laně fandila a ona si pro nás spisovatelka vymyslí toto? První jsem zvažovala tři hvězdy, ale jelikož je příběh úplně jiný než ostatní knihy, zaslouží si, i díky Leemu, oprávněně čtvrtou hvězdičku. Doporučuji přečíst! :)

07.04.2016 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Anooo, romantika jak vyšitá. Zezačátku (po minulém díle této série) jsem se ke čtení musela tak trochu dokopat, ale že to stálo za to. :) Bála jsem se Chloe (jakožto bývalé Miss), bála jsem se prostředí psů (nějak mi to nesedí do romantických románů), bála jsem se veterináře zrzka (nějak nejsou mým kryptonitem :D) ale můžu jednoznačně doporučit. Chloe je úžasná holka a to nemluvím o sexy pánu doktorovi. Myslím, že děj obsahoval všechno, co bych si přála a k vánoční atmosféře mi příběh kouzlil úsměv na rtech. :) Nebudu to více rozvádět, ani psát něco, co se v knize objevuje, protože dle mne stojí za přečtení, věřte mi. :)

28.12.2015 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Já pořád nevím, co k této knize napsat. Mám ji přečtenou už měsíc a pořád mám v sobě rozporuplné pocity, jestli se mi líbila nebo ne.. Jestli to byl můj šálek kávy. Na druhou stranu je pravda, že pokud ji mám už tak dlouho v hlavě a přemýšlím nad ní, tak svůj účel splnila. Proto si asi zaslouží víc než střední cestu - tedy čtyři hvězdičky. Myslím, že za přečtení a popřemýšlení určitě stojí! :)

21.09.2015 4 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

První díl této série byl bezkonkurenční, ale i tento díl se mu může směle rovnat. Líbí se mi, jak mladá slečna dokáže přivádět k šílenství takového chlapa. Paráda, jednoznačně pět hvězdiček a dnes se do knihy asi začtu znovu. :)

14.12.2014 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Kam se hrabe 50 odstínů! Po Crossfire je tahle kniha současně s prvním dílem této série (Pád) nejlepší, jakou jsem kdy na toto téma četla. Nemůžu jinak, než dát plný počet bodů! Tleskám autorce, kterou začínám mít ráda víc a víc. :)

14.12.2014 5 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Knihu jsem stihla přečíst za jeden den a musím říct, že se mi líbila. :) Oceňuji prostředí odehrávající se kolem pilotů a letušek, ale je pravda, že děj je předvídatelný jako u většiny knih s touto tématikou. A i když na Crossfire a knihy od Mayi Banks prostě nedám dopustit (nee, na ně fakt nikdo nemá :D), ráda si přečtu i druhý díl téhle série. :)

06.12.2014 4 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Moc pěkná kniha, dobře se čte i s těmi pohádkovými prvky, které autorka v sérii nikdy neopomene. :) Za mne určitě doporučuji.

31.10.2014 5 z 5

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Tak já půjdu zlatou střední cestou a dávám tři hvězdičky. Kniha byla fajn oddechovka, ale nějak tomu chyběla jiskra. Gavin byl boží, ale v některých částech docela i měkkota a tím u mne trošku jako chlap klesl. Emily, tak ta mne docela štvala, že s sebou nechala takhle zametat a celkově jsme se o nich nic víc nedozvěděli, žádná charakteristika postav.. Ale nebudu pořád negativní, líbilo se mi prostředí, Olivia i treba Lisa. Jdu na druhý díl a uvidíme, jak dopadne ten.

02.07.2016 3 z 5