Floriška7 Floriška7 komentáře u knih

Šťastnej jako blecha Šťastnej jako blecha Jiří Růžička

Příjemná oddychovka

15.01.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Jestli se dá o takové knížce říct, že je krásná, tak je krásná. Pro všechny, co si myslí, že se máme špatně a žijeme ve špatné době. Pro všechny ty, aby si víc vážili života a zdraví. Já mezi frfraly nepatřím a s každou takovou knihou jsem pokornější k životu.

30.08.2018 5 z 5

Ireniny děti Ireniny děti Tilar J. Mazzeo

Krásná, teda jestli se to dá říct o knize, která líčí to neuvěřitelné utrpení války.

10.06.2018 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Za mě zklamání. Předchozí knížky se mně líbily, ale tato mě fakt zklamala. Příběh v podstatě o ničem, na konci uspěchaný. U předchozích knížek se mně styl psaní líbil moc, k této se podle mě naprosto nehodil. Škoda, ale jak víme, nemůže se nám všem líbit stejné knihy. Ale tu další co na mě čeká si určitě přečtu.

05.05.2018 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Viděla jsem film dřív, než jsem četla knihu. Asi chyba. Film prostě za mě zvítězil nad knihou.

08.03.2018 4 z 5

Na konci samoty Na konci samoty Benedict Wells

Parádní, úžasná, jedním dechem. Takový cit pro příběh to je teda něco. Jedna z nejkrásnějších knížek co jsem poslední dobou četla. Vedle ní už stojí jen HANA od paní Morštajnové.

27.01.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Nedočtu, pro mě škoda času. Jak už tu bylo napsaný, je škoda času číst knížky, které za to nestojí. Takový jakýsi zvláštní chaos slov.

21.01.2018 odpad!

Borůvky Borůvky Barbara Nesvadbová

.....naprosto o ničem!!!

08.01.2018 2 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Vraždy moc nečtu. Toto byl můj první Carter. A jako fakt musím napsat, že víc než dobré.

04.12.2017 5 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Já se v tom občas ztrácela, ale část Zlínské rodiny, se mně líbila. S Hanou od Aleny Morštajnové se to srovnat moc nedá. Každá kniha je napsaná jiným spisovatelským jazykem. Takže za mě určitě HANA.

16.11.2017 4 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Za mě velké ANO! I když v pár názorech s p. Czendlikem nesouhlasím, tak jinak je to kniha plná chytrých a milých úvah a myšlenek. Je dozajista trošku odlišný, nicméně chytrý, citlivý a vnímavý, a takové lidi mám ráda. A jen pro úplnost, nejsem věřící člověk.

28.10.2017 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Kniha, která vás neustále nutí číst dál a dál. Vypravěčský koncert paní Morštajnové.

12.09.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Patřím k těm, kterým se Dívka ve vlaku líbila. Tato kniha pro mě byla velkým zklamáním. Vlastně jsem vůbec nepochopila o co šlo. Postavy zamotané, nepřehledné.....v podstatě škoda času.

05.09.2017 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Žádný skvost, ale je to čtivé.

14.08.2017 3 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Neurazí, ale taky nenadchne. Je to čtivé.

30.07.2017 4 z 5

Vyzvědačka Vyzvědačka Paulo Coelho

Oddychovka na jeden den. Rozhodně se to přečíst dá, ale není to žádný literární skvost. Škoda.

08.07.2017 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tak toto je fakt spisovatelský nářez. Děkuji paní Morštajnová.....nedá se k tomu napsat víc, než prostě jen....jedním dechem.

06.07.2017 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Psí poslání se mně líbilo víc, nicméně opět citlivá kniha pro psí milovníky.

30.06.2017 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Krásná. Budu se jen opakovat, vtipně a velmi citlivě napsáno. Pejskařské srdce jásá. Pochopila jsem, proč jsem si před 10 lety z útulku vybrala právě Edíka. To je jeho Psí poslání a moje obrovská dlouholetá radost.

19.04.2017 5 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Paráda, po Dešťové holi další krásná kniha. A ještě lepší. Jdu na Selský baroko, beru to trošku pozpátku, ale vůbec to nevadí.

30.01.2017 5 z 5