Ferry9 Ferry9 komentáře u knih

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Silné 4 hvězdy. Kniha mě bavila, i když je ta série pro děti a mládež, tak mě to baví.

29.09.2019 4 z 5

Relikvie Relikvie Lincoln Child

Kniha mě vcelku bavila. Začátek byl zdlouhavý, pořád jsem čekal, kdy už na scénu přijde Pendergast. Za mě takové trochu slabší 4 hvězdy. Konec byl hodně napínavý.

15.09.2019 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Jen malou chvilku trvalo než jsem se začetl a pak jsem to četl jedním dechem. Kniha se mi líbila, uvažoval jsem kolik jí dám hvězd, byl jsem přesvědčený, že 4, ale líbila se mi dost takže proto 5. Příběh to byl zajímavý a myslím, že obsah je i dost na zamyšlení. Co když něco nebo někdo tam nahoře opravdu je a řídí naše osudy. Kdo ví jak to je.

26.08.2019 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Kniha mě bavila. Nemohl jsem se od ní odtrhnout. Mytologie to je moje. Ale dost mě štval hlavní hrdina, kolikrát mu určité souvislosti nedošly.

21.08.2019 4 z 5

Kniha mrtvých Kniha mrtvých Lincoln Child

Hodně zajímavá kniha, tohle je podle mě jiný typ detektivního thrilleru, než na jaký jsem zvyklý od Rollinse. Ale bylo to fakt dobré, možná místy trochu táhlé, ale bavilo mě to.

13.08.2019 5 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Tož ze začátku jak jsem to četl, tak mě to moc nebavilo. Pak jsem si to stáhl jako audio a smál jsem se o dost víc.

21.07.2019 4 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Nějakou dobu mi trvalo než jsem se do knihy začetl. Pak jsem se sice začetl, ale nepřišlo mi to až tak dobré, jak jsem tady četl komentáře. Čteno kvůli výzvě. Za mě slabší 4 hvězdy.

21.07.2019 4 z 5

Věčný plamen Věčný plamen Daniel Levin

Skvělá kniha, naprosto parádní. Zaslouží si pět hvězd. Z počátku jsem si říkal, jestli bude dobrá, ale hodnocení a komentáře na databázi mě uklidnily. Kniha nemá žádné hluché místo, teda já jsem aspoň na žádné nenarazil. Od začátku do konce mě bavila. Sice tak na dvou místech rozuzlení zápletky trochu pokulhává, ale to se dá odpustit. Jsem naprosto spokojen s knihou. Knihu jsem našel v knihovně ve výprodeji za 5 Kč a rozhodně jsem neprohloupil.

30.06.2019 5 z 5

Chyť mě, jestli to dokážeš Chyť mě, jestli to dokážeš Frank W. Abagnale

Kniha to byla super. Četla se sama, nedalo se od ní odtrhnout.

22.06.2019 5 z 5

Quo vadis Quo vadis Henryk Sienkiewicz

Nádherná kniha. Dost mě zaujala, jednu dobu jsem měl potřebu o ní neustále mluvit.

16.06.2019 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Neskutečný příběh. Nedokázal jsem se odtrhnout od knihy. Tleskám paní Christie, neskutečně to bylo zašmodrchané.

16.06.2019 5 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Kniha se mi vcelku líbila. Čteno kvůli výzvě.

Myši patří do nebe Myši patří do nebe Iva Procházková

Nejdřív jsem chtěl dát tři hvězdy, ale musím říct, že tato kniha je opravdu pěkná. Sice to není čtení úplně pro mě, ale nakonec se mi líbila. Čteno kvůli výzvě.

Aprílová škola Aprílová škola Jiří Žáček

Některé básničky byly pěkné a úsměvné, ale našla se jedna taková, která byla pro děti nevhodná. Proto 4 hvězdy. Čteno kvůli výzvě.

Pět neděl v balónu Pět neděl v balónu Jules Verne

Kniha vcelku skvělá, bavila mě. Ale ten začátek byl hrozný a dlouhý. Tohle číst mladší, tak to nedám. Věřil jsem, že o pár kapitol to bude lepší a nemýlil jsem se.

12.06.2019 4 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Super kniha, dost mě zaujala.

10.06.2019 5 z 5

Ostrov v Ptačí ulici Ostrov v Ptačí ulici Uri Orlev (p)

Kniha to byla krásná. Četla se skoro sama.

08.06.2019 5 z 5

Srnečka Sisi Srnečka Sisi Josef Prchal

Kniha se mi líbila. Určitě bych ji doporučil dětem, ale těm starším tak od 5. či 6. třídy.

06.06.2019 5 z 5

Legendy z dávných časů Čech a Moravy Legendy z dávných časů Čech a Moravy Jaroslav Mostecký

Pěkná kniha, někdy se mi četla hůř, ale po většinu času mi to rychle ubíhalo. Knihu bych určitě doporučil.

05.06.2019 4 z 5

Štvanice Štvanice James Rollins (p)

Kniha super, četla se skvěle.

05.06.2019 5 z 5