fajka fajka komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

Kniha je velmi krásná, jako první díl. Celá napjatá jsem čekala co se bude dít dál. America i v tomto díle mě přesvědčila k její oblíbenosti. Ale musím uznat, že občas dělala blbosti. Elita mi přišla trochu horší než Selekce. Ale Elita měla hodně nečekaných zvratů. Rozhodně si přečtu i První.

21.11.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha je úžasná. Zaujal mě neobvyklý děj. Oblíbila jsem si Americu. Je sama sebou a je milá. Ale občas jsem měla chuť ji říct co má dělat. Například u části, jak se poprvé setkala s Maxonem. Nechápu jak mohla na něho řvát!!! Také mám ráda Maxona. Je trpělivý, milý a hodný. Knihu hodnotím jako úžasnou a budu na ni často vzpomínat.

14.11.2018 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Kniha mě velice zaujala. Líbil se mi ten upoutavý příběh. Hlavně jsem si oblíbila hraničáře. Oblíbila jsem si jejich odvahu a další vlastnosti. Ale nejvíc sympatický mi přišel samozřejmě Will. Knihu obdivuji taky tím, že byla hodně napínavá. Líbila se mi třeba ta scéna s těmi kalkary. Konec byl dobře zakončený a myslím si, že se Will dobře rozhodl. Knihu samozřejmě doporučuji.

01.10.2018 5 z 5

Šepot v nebezpečí Šepot v nebezpečí Angela Dorsey

Kniha je velmi pěkná. Zaujal mě neobvyklý příběh. Ale nečetla jsem první díl. Nevím jestli to vadí nebo ne. Kniha mě také zaujala tím, že to bylo o koních a já mám koně strašně ráda. Takže se mi kniha celkově líbila.

05.09.2018 4 z 5

Za hlasem srdce Za hlasem srdce Jacqueline Wilson

(SPOILER) Krasný a dokonalý díl. Tato série je úplně skvělá. Tenhle díl a jednička je mezitím nejlepší. Ale trochu mě mrzelo, že si Hetty vybrala zrovna cirkus a nechala tam Jema. Ale jsem ráda, že Hetty našla svého otce. Hned se vrhám po dalším dílu a čekám o čem bude.

03.09.2018 5 z 5

Život není kabaret Život není kabaret Jacqueline Wilson

Musím uznat, že z knihy nejsem až tak nadšená jako z prvních dílů. Byla horší než 1, 2 a 3. Také mi bylo hodně líto Jema. Ale kniha byla dost čtivá a přečetla jsem ji celkem rychle. Byl to opět poutavý a zajímavý děj. Ale nejvíc mě mezitím zaujala jednička a trojka. Myslím si, že kdyby byl další díl, tak bych si ho přečetla. Ale nevím jestli by mě zaujal. Prostě to shrnu je to celkem dobrá kniha, ale vracet se k ní nejspíš nebudu.

03.09.2018 3 z 5

Konec snění Konec snění Jacqueline Wilson

Kniha mě velice zaujala. Popravdě řečeno jsem čekala mnohem jiný děj. A konec taky. Kniha byla také hodně smutná. Ale musím uznat, že mě o trochu více zaujala jednička. Rozhodně si přečtu i trojku.
Doporučuji velkým i malým!

13.08.2018 5 z 5

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

Musím říct, že se mi kniha celkem zalíbila. Ale pro mě tam byly celkem zdlouhavé části. Často mě tam otravoval Baxter. Byl drzý a pořád někomu říkal, že je blbý. Ale pak jsem se zas uklidnila a četla dál. Myslím si, že mě kniha zaujala jako skoro každá od Jacqueline Wilsonové.

28.07.2018 4 z 5

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

(SPOILER) Úžasná kniha, strašně mě bavila. Ale trochu mi to pokazilo, že mi moje sestra řekla ještě než jsem to začala číst, že od Hetty matka je Ida. Ale i tak mě ta kniha zaujala. Bylo mi Hetty v hodně částí knihy líto. Na tuto knihu budu často vzpomínat.

27.07.2018 5 z 5

Poklad na ostrově Poklad na ostrově Robert Louis Stevenson

Pěkná kniha. Dobře se mi četla díky těm krátkým kapitolám. Kdyby byly dlouhé, tak by mě to tolik nebavilo. Skoro vždycky před spaním jsem si knihu vzala do ruky a četla. Když už jsem byla unavená, tak většinou končila kapitola. Pro mě krásné čtení.

10.07.2018 4 z 5

Kočičí mumie Kočičí mumie Jacqueline Wilson

Kniha byla smutná, bylo mi Mabel hrozně líto. Do knihy jsem byla tak vžitá, že jsem ji přečetla za jeden den. Rozhodně se do ní vžijete také.

16.03.2018 5 z 5

Charlie - kotě, které zachránilo život Charlie - kotě, které zachránilo život Sheila Norton

Moc pěkné, z knihy jsem byla nadšená. Skoro vždycky, když jsem si večer sedla na postel a četla si,tak jsem nechtěla přestat. Kniha mi přišla hodně čtivá. Škoda že není i třetí díl, hned bych si ho koupila a přečetla. Občas si tak říkám, že by bylo super mít kocourka jako je Charlie nebo Oliver. Myslím že by se vám mohla kniha líbit!

21.01.2018 5 z 5

Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Oliver - Kocour, který zachránil Vánoce Sheila Norton

Oliver Kocour, který zachránil Vánoce je úžasná kniha. Skoro každý večer jsem neodolala a četla jsem si. Oliver byl vážně výjimečný kocour. Skoro každému by dokázal pomoct i kdyby ne, snažil by se. Doporučuji!!!!!!

14.01.2018 5 z 5

Narozeniny Narozeniny Jacqueline Wilson

Pěkné, moc se mi to líbilo. Nechtěla jsem se od toho odtrhnout. Nečekala jsem vůbec ten děj. Přečtěte si!!!

05.01.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Moc pěkné, nemohla jsem knihu přestat číst. Už jsem si Malého prince oblíbila. Létal z jedné planety na druhou, aby našel přítele. Budu si ho pamatovat navždy.

01.01.2018 5 z 5

Malý princ a Planeta kublixů Malý princ a Planeta kublixů Clotilde Bruneau

Pěkné, nikdy jsem nečetla malého prince sice vím o čem to je, ale nečetla jsem to. Byla to první knížka malého prince kterou jsem četla. Přečtěte si!!!!

26.12.2017 4 z 5

Dobrodružství poníka Robina Dobrodružství poníka Robina Karin Müller

Hezké sice na mě málo stran, ale dobré. Přečtěte si!

26.11.2017 4 z 5

Hrůzyplný lunapark Hrůzyplný lunapark Dan Green

Hezké, ale mezitím se mi nejvíc líbil vesmír a potom Dobrodružství v Amazonii. Mám totiž strašně ráda vesmír!!!!!!!!!! Můžete si tuhle knihu přečíst byla dobrá!

26.10.2017 4 z 5

Tajný recept - Dobrodružná věda Tajný recept - Dobrodružná věda Dan Green

Kniha byla dobrá už jsem jich přečetla hodně a všechny se mi líbily!!! Prostě super!

26.10.2017 4 z 5

Pusheen: Já, košišta Pusheen: Já, košišta Claire Belton

Moc super, nasmála jsem se u toho a moc mě to bavilo a měla bych oslavit od Stormy narozeniny! Když jsem viděla, že to moje spolužačky mají a že je to super kniha přála jsem si ji na narozeniny a dostala jsem ji!!!!!!!!!!! Doporučuji! A přeji krásnou četbu!

24.10.2017 5 z 5