Pusheen: Já, košišta

Pusheen zahřála u srdce a rozesmála už miliony lidí po celém světě svými praštěnými gifovými obrázky, na nichž se natřásá a kroutí ocasem. Teď je připravená vystoupit z elektronických vod na papír! V téhle knize najdete ty nejpopulárnější facebookové obrázky a k tomu spoustu dosud neviděného materiálu. Zjistěte, co ji přiměje vrnět a proč už se do ní zamilovalo tolik lidí… Pokud už mezi ně samozřejmě nepatříte – pak je pro vás tato knížka naprostou povinností!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224625/big_pusheen-ja-kosista-NdI-224625.jpg 4.5241
Literatura světová, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

I Am Pusheen the Cat, 2013

Kniha Pusheen: Já, košišta

madem
20.11.2021

Není to žádná intelektuální kniha, jen cosi milého do smutného deštivého odpoledne.

hippiesak
15.09.2021

He he, to byla pr*el :))) Toto leželo u děcek v pokoji, tak jsem to prolistoval a na část dne "zabavil". Celkem jsem se pobavil. K ničemu jinému tato kniha není :) Byla to sranda :)

Any999
27.07.2021

Krásná knížka, mám moc ráda Pusheen.

Tygříček
09.04.2021

Jestli teda chcete číst v pravém slova smyslu, tak na tuhle knížku můžete zapomenout. Z 90% jsou tam obrázky. Ale i tak je to moc hezká knížka.

Lucka12345
03.03.2021

Super kniha plná krásných obrázků.
Velmi výstižné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Velrybka1
17.01.2021

krásná knížka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

velociraptor
17.01.2021

Super knížka pro milovníky koček a především košišky pusheen.

jirijanovotny
08.01.2021

Roztomilá kniha pro děti, která zdaleka není jen pro děti.
Četl, nebo spíše prohlížel jsem si ji se synovci. Velice se jim líbila a pěkně jsme se u ní nasmáli. Jen nevím, jestli pochopili hlavní poselství knihy. Totiž, že kočky jsou svině.