fajka fajka komentáře u knih

Dobrodružství v říši pyramid Dobrodružství v říši pyramid Mary Pope Osborne

Pěkná kniha. Moc se mi to líbilo. Bylo to napínavé a pro mě ve věku v jakém sem to četla to bylo trochu strašidelné a taky sem si to užívala jako všechny ostatní. Moc se mi to líbilo.

11.02.2017 5 z 5

Rosa a pták Ohnivák Rosa a pták Ohnivák Darcey Bussell

Pěkná kniha, ale už se nedorovná jedničce jak se Ela poprvé dostala do Země Kouzel. Ale jinak to bylo pěkné. Třeba jak Rosa zachraňovala ptáka Ohniváka. Jako malá jsem měla ráda příběhy Ely a Rosy. Moc hezké.

08.02.2017 5 z 5

Tajemná jeskyně Tajemná jeskyně David Glover

Pěkná kniha, chtěla jsem to pořád číst. Nechtěla jsem se od toho odtrhnout. Jednou jsem to dala špatně, ale jinak myslím že ne. Bavilo mě počítat příklady. Já totiž mám ráda matematiku. Ale bylo to i celkem napínavé. Hledala jsem v knihovně další takovou knížku, ale nenašla jsem ji. Doporučuji všem co mají rádi matematiku a dobrodružství.

08.02.2017 5 z 5

Tajemná země Minor Tajemná země Minor Iva Hlaváčková

Nádherná knížka, napínavá dobrodružná nevím co jí chybí. Líbí se mi, že tam mají kočky, protože já miluji kočky. Někdy bych si přála mít kočku a taky bych chtěla někdy vidět dědečka Maxe. Krásná knížka.

11.01.2017 5 z 5

Vánoční víla Cesmínka Vánoční víla Cesmínka Daisy Meadows

Pěkná knížka, kdybych ji měla porovnat se všemi díly víl tak tenhle byl druhý nejlepší. Líbí se mi, že tam byli sobi. Mám ráda soby a dárky. Doporučuji všem malým i starším čtenářům.

26.12.2016 4 z 5

Zachráněné štěstí Zachráněné štěstí Dagmar H. Mueller

Moc pěkná knížka, příběh byl napínavý. Zaujalo mě to, protože mám ráda koně. Ale není to jenom kvůli koní prostě mě to bavilo. Někdy bych taky chtěla mít koně nebo chodit do jezdecké školy. Doporučuji všem čtenářům!

11.12.2016 5 z 5

Šmudla se ztratil Šmudla se ztratil Holly Webb

Nádherná knížka, taky bych chtěla mít koťátko. Starala by jsem se o něj, jenže rodiče mi to nedovolili. Byla to napínavá knížka. Bylo mi líto Šmudly, když se ztratil. Já vám doporučuji tuhle knížku.

13.11.2016 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Hezká knížka. Krajina se mi líbila. Tahle knížka mi přišla hezká stejně jako první díl. Do téhle knížky jsem se začetla a přečetla jsem to i celkem rychle. Vždycky jak tam bylo, že čarodějnice někoho zkameněla, tak jsem byla smutná. Tuhle knížku vám doporučuji!

01.11.2016 5 z 5

Amálie, víla ametystového kamene Amálie, víla ametystového kamene Daisy Meadows

Pěkná knížka. Líbí se mi duhové kouzla a taky se mi líbí, jak zase porazily šotky. Pěkná knížka!

25.10.2016 4 z 5

Dobrodružství pavouka Čendy Dobrodružství pavouka Čendy Pavel Čech

Překrásná knížka. Je to tak pěkná knížka, že jsem tomu dala pět hvězdiček. Moc vám to doporučuji!

23.10.2016 5 z 5

Chloe, víla topasového kamene Chloe, víla topasového kamene Daisy Meadows

Tahle knížka se mi moc líbila. Jak tam byli ti šotci schovaní, tak to museli mít Ráchel s Kristýnou hodně těžké.

23.10.2016 4 z 5

Dobrodružství v době ledové Dobrodružství v době ledové Mary Pope Osborne

Pěkná knížka. Líbilo se mi to, protože mám ráda sníh a moc se líbí ta série.

20.10.2016 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Tahle knížka se mi líbila. Byl to pěkný a kouzelný příběh. Když jsem přečetla kapitolu, nutilo mě to číst dál. Ráda bych se ocitla v Narnii. Jezdila bych tam na Jahodě. Tuhle knížku vám doporučuji.

20.10.2016 5 z 5

Krystalka, sněhová víla Krystalka, sněhová víla Daisy Meadows

Krásná knížka, hned jak mi ji moje sestra donesla domů pustila jsem se dočtení. Byla to úžasná knížka!

14.10.2016 4 z 5

Můj kocourek je veliký popleta Můj kocourek je veliký popleta Gilles Bachelet

Pěkná a legrační knížka. Pro malé i velké čtenáře doporučuji!

12.10.2016 5 z 5

Příhody malého poníka Příhody malého poníka Werner Färber

Pěkná knížka, tak asi pro malé čtenáře. Pro mě to bylo jen tak na podívanou, protože jsem to přečetla tak za 3 minuty, ale bylo to pěkné.

12.10.2016 4 z 5

Mrknutím oka Mrknutím oka Kiki Thorpe

Tahle knížka byla pěkná. Možná si přečtu i jiný díl. Trochu mě zajímá o čem budou ostatní pokračování. Příjemné čtení.

25.09.2016 5 z 5

Beránek Beránek Jan Twardowski

Nádherná knížka, tuhle knížku doporučuji všem dětem kteří půjdou k prvnímu svatému příjímání, ale i těm co už byly u svatého příjímání. Musím pochválit autora. Tahle knížka láká dělat dobro a dobré skutky a myslím, že ti co nevěří v pána Boha, tak by je to mělo povzbudit. Mám ráda takové knížky!

05.09.2016 5 z 5

Lucie, víla diamantového kamene Lucie, víla diamantového kamene Daisy Meadows

Nádherná knížka, líbí se mi, že tam byl jednorožec. Mám ráda jednorožce. Byl to pěkný díl.

28.08.2016 5 z 5

Apolenka, módní víla Apolenka, módní víla Daisy Meadows

Nádherná knížka. Líbí se mi, jak tam toho šotka polily vodou a jak Ráchel s Kristýnou a Šarlotou dostaly nádherné šaty. Krásná knížka.

27.08.2016 4 z 5