Můj kocourek je veliký popleta

Můj kocourek je veliký popleta https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163933/bmid_muj-kocourek-je-veli-163933.jpg 5 33 10

Kniha Můj kocourek je veliký popleta vypráví o tom, jak to dopadne, když si mladý malíř koupí namísto malého kocourka sloní mládě. Jemný humor francouzského ilustrátora Gillese Bacheleta pobaví čtenáře bez rozdílu věku.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Paseka

Mon chat le plus bete du monde , 2004

Štěpinambura
30.06.2023 5 z 5

Tak to je naprosto fenomenální kniha - doporučuji!

Zaniya
01.12.2021 5 z 5

Úžasná knížka, vždy rozesměje a pohladí na duši.

lucakuca
08.11.2021 5 z 5

Aaaa tady je vidět, jak má každý tu svoji pravdu a přes to nejede kocour!
Jeden velký vtípek. Bezvadný.

Litocha
03.02.2020 4 z 5

Kouzelně hravá, námětem originální, krásně vypointovaná knížka, u které nevím, jestli si ji náhodou neužijí více dospělí než děti (i když i ty si tam najdou svoje - ať už jde o situační humor nebo o pocit zadostiučinění, že jsou chytřejší než vypravěč). Ilustrace skvělé, obsah zábavný, zvláště dopis mě dostal.
Dítě žadoní, že chce taky takového kocourka.

M-arta
10.12.2017 5 z 5

Knížka vtipným a něžným způsobem poukazuje na to, že ne vždy je pravda to, co je psáno a vybízí k samostatnému myšlení: KDO ŽE JE TADY POPLETA?
Velký formát, příjemné, vtipné a něžné ilustrace, jednoduchý text.
Doporučuji od věku, kdy je dítě schopné chápat nadsázku, legraci a "myšlenkové přemety".

fajka
12.10.2016 5 z 5

Pěkná a legrační knížka. Pro malé i velké čtenáře doporučuji!

Elen telemna
22.12.2014 5 z 5

Je to hrozná legrace. Vážně super. Úžasná kniha pro případ, kdybyste měli někdy chuť se zasmát.

DennisMoore
22.11.2014 5 z 5

Kouzelné, prostě kouzelné.

bibi.r
14.02.2014 5 z 5

Pobavilo fakt pobavilo :D, musela jsem se ještě dlouho potom usmívat.
Ilustrace nádherné, vtipné, výstižné.

Jelitovna
24.05.2013 5 z 5

Nejdřív jsem si říkala, a jéje, zase jeden kocourek, co není kocourek! Ale pak mě jako první dostal obrázek kocourka na gauči, jeho vyobrazení před prázdnou miskou už jsem se smála nahlas a nakonec jsem se u knížky, přečtené za chviličku, hezky pobavila.

Autorovy knížky

Gilles Bachelet
francouzská, 1952
2008  96%Můj kocourek je veliký popleta

Kniha Můj kocourek je veliký popleta je v