Tajemná země Minor

Prožijte neuvěřitelné příhody s Terkou a jejími kočičími kamarády! Terezka ráda sní a vymýšlí si svůj vlastní svět. Jednou ji malý kočičí nezbeda Čert zavede do záhadného domu, kde bydlí kouzelný dědeček Max a jeho sedm angorských koček. Podle dávné pověsti právě angorské kočky dokážou každému splnit jedno přání. Terka se s kočkou Amélií dostává do bájné země Minoru, kde vládne krásná královna Hebera. Je z pohádkové země nadšená a těší se na nový, krásný život. Ale moudrá kočičí přítelkyně Amélie ji varuje, že všechno v Minoru možná není tak, jak se zdá ......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4582/tajemna-zeme-minor-ism-4582.jpg 434

Terčina bláznivá dobrodružství 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Tajemná země Minor

A.K.A.R.
22.09.2018

Kniha je velmi propracován a postavy taky.Jako dětskou literaturu doporučuji.

fajka
11.01.2017

Nádherná knížka, napínavá dobrodružná nevím co jí chybí. Líbí se mi, že tam mají kočky, protože já miluji kočky. Někdy bych si přála mít kočku a taky bych chtěla někdy vidět dědečka Maxe. Krásná knížka.

Always a reader
09.07.2015

Pěkná kniha, jako mladší jsem ji měla ráda.

Elen telemna
29.06.2014

Tuhle knížku jsem hrozně prožívala. Byla vzrušující, napínavá a čtivá. Četla jsem ji zhruba v Terčiném věku a tak jsem se do ní pořádně vžila. Příběh byl zajímavý a plný dobrodružství. Pro 9-12 leté čtenářky úžasné!

Lady.Ge
24.07.2013

Pro mě jedna z nejlepších knížek dětství :D

TessDragon
10.08.2012

Po přečtení Vládců Sedmihoří jsem si pořídila i tuto knihu.A zamilovala jsem si ji.K tomu hlavní hrdinka se jmenuje jako já a miluje kočičky :) .Příběh mě rozhodně zaujal a na českou spisovatelku to byl doopravdy skvělý výkon.Iva Hlaváčková píše naprosto fantastické dětské knížky.Doporučuji všem dětem.Knížka stojí za to.