Tajemná země Minor

Tajemná země Minor https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4582/bmid_tajemna-zeme-minor-ism-4582.jpg 4 37 6

Prožijte neuvěřitelné příhody s Terkou a jejími kočičími kamarády! Terezka ráda sní a vymýšlí si svůj vlastní svět. Jednou ji malý kočičí nezbeda Čert zavede do záhadného domu, kde bydlí kouzelný dědeček Max a jeho sedm angorských koček. Podle dávné pověsti právě angorské kočky dokážou každému splnit jedno přání. Terka se s kočkou Amélií dostává do bájné země Minoru, kde vládne krásná královna Hebera. Je z pohádkové země nadšená a těší se na nový, krásný život. Ale moudrá kočičí přítelkyně Amélie ji varuje, že všechno v Minoru možná není tak, jak se zdá ...... celý text

A.K.A.R.
22.09.2018 4 z 5

Kniha je velmi propracován a postavy taky.Jako dětskou literaturu doporučuji.

fajka
11.01.2017 5 z 5

Nádherná knížka, napínavá dobrodružná nevím co jí chybí. Líbí se mi, že tam mají kočky, protože já miluji kočky. Někdy bych si přála mít kočku a taky bych chtěla někdy vidět dědečka Maxe. Krásná knížka.

Always a reader
09.07.2015 5 z 5

Pěkná kniha, jako mladší jsem ji měla ráda.

Elen telemna
29.06.2014 5 z 5

Tuhle knížku jsem hrozně prožívala. Byla vzrušující, napínavá a čtivá. Četla jsem ji zhruba v Terčiném věku a tak jsem se do ní pořádně vžila. Příběh byl zajímavý a plný dobrodružství. Pro 9-12 leté čtenářky úžasné!

Lady.Ge
24.07.2013 5 z 5

Pro mě jedna z nejlepších knížek dětství :D

TessDragon
10.08.2012 5 z 5

Po přečtení Vládců Sedmihoří jsem si pořídila i tuto knihu.A zamilovala jsem si ji.K tomu hlavní hrdinka se jmenuje jako já a miluje kočičky :) .Příběh mě rozhodně zaujal a na českou spisovatelku to byl doopravdy skvělý výkon.Iva Hlaváčková píše naprosto fantastické dětské knížky.Doporučuji všem dětem.Knížka stojí za to.