Výprava do Najády

Prožijte další neuvěřitelné příhody s Terkou a jejími kočičími kamarády! Po výpravě do pohádkové země Minor je Terka opět u dědečka Maxe. Záleží jen na ní, zda se vrátí domů, anebo ještě jednou pootevře dveře do říše snů. Také smutná víla Viktorie se chce vrátit ke své rodině, jenže její návrat záleží na Terce a jejím snu podívat se do elfí země Najády a stát se vílou. Kouzelné dvěře do bájné země Terce otevře kočka Apolena, která ovládá i různá kouzla. Najáda je překrásná a nic nebrání tomu, aby se Terka stala vílou. Vypadá to, že Terku s Čertem čekají opět báječná dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4580/vyprava-do-najady-FCd-4580.jpg 4.232

Terčina bláznivá dobrodružství 2.

Dobrodružné, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Výprava do Najády

Elizza
08.05.2020

Tohle bych doma ještě asi někde našla. Žádná extra literatura, ale ve chvílích absolutní nudy to bylo fajn, to uznávám. I když číst to třikrát během dvou dnů je kapku moc.

fajka
19.02.2017

Úžasná knížka, jak jsem ji četla, tak jsem se do toho úplně začetla, že jsem to chtěla dočíst až dokonce a taky jsem se chtěla dovědět, jak to dopadne. Líbí se mi, že je napínavá dobře vymyšlená. Nic proti prvním dílu, ale 2. díl se mi více líbil. Přečtěte si vy, kteří mají rádi knížky a dobrodružství. Užijte si knížku!

TessDragon
10.08.2012

Další úžasný příběh Terky a jejími kočičkami.Tuto ságu knížek jsem si zamilovala,takže jsem si musela přečíst i 2 díl Terčiných bláznivých dobrodružství.Rozhodně doporučuji dětem,tuto knížku si prostě zamilujete. ;)