fajka fajka komentáře u knih

Jasmínka, dárková víla Jasmínka, dárková víla Daisy Meadows

Byla to dobrá knížka. Líbí se mi, že mohly znovu do pohádkové říše a potkat tam zase víly, které zachránily, tahle knížka byla prostě úžasná!

27.08.2016 4 z 5

Tim má potíže Tim má potíže Holly Webb

Nádherná knížka. Líbí se mi, že je to o pejskovi. Bylo to napínavé. Tuhle knížku doporučuji asi osmi až devítiletým dětem. Fakt úžasná knížka!

27.08.2016 5 z 5

Klementýnka, oranžová víla Klementýnka, oranžová víla Daisy Meadows

Pěkná knížka. Ještě tam nikdy nebylo, že je někdo v mušli. Nádherná knížka!

27.08.2016 4 z 5

Jak se Peřinka ztratila v bouři Jak se Peřinka ztratila v bouři Holly Webb

Nádherná knížka a napínavá, jak tam bylo to malé roztomilé kotě a málem nedýchalo bylo mi ho líto, nemám ráda, když se něco stane kotěti. Nádherná knížka!

26.08.2016 5 z 5

Dobrodružství na Měsíci Dobrodružství na Měsíci Mary Pope Osborne

(SPOILER) Překrásná knížka. Na poslední díl se mi strašně líbila. Vlastně Kuba a Anička měli zbytečné chodit na měsíc, protože Kaštanku už měli, ale nevěděli to. I tak to byla překrásná knížka.

06.08.2016 5 z 5

Samson – zázračný skokan Samson – zázračný skokan Pippa Funnell (p)

Pěkná knížka. Líbí se mi příběhy copaté Tilly a je pěkný Samson. Líbí se mi, že už za chvíli pojede Tilly na Zázrakovi.

23.04.2016 4 z 5

Našlo se koťátko! Našlo se koťátko! Sue Mongredien

Nádherná knížka. Líbí se mi ty koťata. Hodně jsem to prožívala. Mám ráda příběhy ze šťastným koncem i osamělý králíček byl moc hezký. Chci si přečíst všechny knížky z té série. Už se chystám číst ježečka. Jsem ráda, že jsem si tu knížku přečetla!!!

10.04.2016 5 z 5

Olivka, zelená víla Olivka, zelená víla Daisy Meadows

Tahle knížka je moc nádherná. Líbí se mi ta barva a jak se tam honili s šotkem!!! Hezká knížka!!!

27.03.2016 5 z 5

Růženka – úžasný poník Růženka – úžasný poník Pippa Funnell (p)

Tohle byla úžasná knížka. Líbí se mi, že Tilly konečně už má koně a že Zázrak se uklidnil, ale zase se Cally odstěhovala, takže už nebudou tolik spolu. Je to úžasná knížka!!!

26.03.2016 4 z 5

Medulka, pamlsková víla Medulka, pamlsková víla Daisy Meadows

Tohle je nádherná knížka. Patří mezi nejhezčí knížky z víl. Líbí se mi, že tam mohlo být tolik bonbonů a navíc je moc hezká i ta víla!!!

25.03.2016 4 z 5

Perla, mračná víla Perla, mračná víla Daisy Meadows

Nádherná knížka. Možná nejhezčí!!! Líbí se mi, že tam je šotek a přecpává se jídlem a navíc se mi líbí ta víla!!!

23.02.2016 5 z 5

Zázrak – kůň snů Zázrak – kůň snů Pippa Funnell (p)

Tahle knížka byla moc nádherná. Líbí se mi, že je to o koních, protože miluji koně. Těším se na další díl téhle knížky.

20.02.2016 5 z 5

Dobrodružství v zemi nindžů Dobrodružství v zemi nindžů Mary Pope Osborne

Tahle knížka mě moc bavila. Líbí se mi, že tam jsou ninjové a že je tam Kaštanka. Nádherná knížka!!! :D

18.02.2016 5 z 5

Ela a narozeninové představení Ela a narozeninové představení Darcey Bussell

Tahle knížka byla moc hezká. Líbí se mi, víly a elfové. Nádherná knížka!!!

07.02.2016 4 z 5

Violka, fialová víla Violka, fialová víla Daisy Meadows

Moc hezká knížka. Líbí se mi, že tam mají koně a přijde mi, že ty poslední díly jsou jiné a to se mi líbí. Je to úžasná knížka!!!

07.02.2016 5 z 5

Dobrodružství s tajemným rytířem Dobrodružství s tajemným rytířem Mary Pope Osborne

Knížka mě moc bavila. Líbila se mi více než jednička!!!

Ela a dobrá víla Ela a dobrá víla Darcey Bussell

Strašně hezká knížka. Líbí se tenhle díl. Prostě mě to bavilo!!!

Eliška a toulavá Hvězdička Eliška a toulavá Hvězdička Diana Kimpton

Strašně hezká knížka. Líbí se mi, že tam luští záhadu a navíc mám moc ráda koně!!!

Skarlet, víla granátového kamene Skarlet, víla granátového kamene Daisy Meadows

Nádherná knížka. Líbí se mi ta chvíle s tím strašákem a navíc moc hezká víla!!!

Sofie, víla safírového kamene Sofie, víla safírového kamene Daisy Meadows

Moc hezká knížka. Líbí se mi, že tam budou u konce bojovat. Nádherná knížka!!!

07.02.2016 4 z 5