Našlo se koťátko! ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Maminka malé Lily přinese domů tři slabá koťátka, která se našla opuštěná venku pod keřem. Kočičí miminka potřebují hlídat a pravidelně krmit. Celá rodina, včetně fenky Meg, si malé chlupáče ihned zamiluje. Lily se snaží co nejvíce pomáhat a o mláďátka pečovat. Podaří se koťátka zachránit, nahradit jim maminku a najít nový domov? Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/206164/pribehy-se-stastnym-koncem-naslo-se-206164.jpg 4.552
Série:

Příběhy se šťastným koncem / Zvierací záchranári (4.)

Žánr:
Příroda, zvířata, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)
Orig. název:

The Abandoned Kitten (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Našlo se koťátko!

Přidat komentář
Hebrey
13. května

Milý a čtivý příběh pro děti.

Lucif
23. února

moc hezka serie knih, dobre se cte

Ponyo
05. února

Milé čtení pro děti před spaním. Do příběhu jsou zahrnuty i opravdové věci z vývoje kočiček, jako že se rodí slepé se zalepenými oušky, velice křehké apod. Rodiče se v knize k dětem chovají s respektem.

LuckyZ
28.10.2018

Hezký příběh pro děti, co si ho mají přečíst samy . Synek ho nakonec nechtěl číst tak jsem ho četla já. Hezká ukázka práce ošetřovatelství v útulku resp. doma, kdy děti poznají, co to obnáší.

Lucissia
11.10.2018

Předčítala jsem pár večerů a i když mi vadí poměrně dost hrubek a překlepů, i když je kniha moc "americká", tak přesto hodnotím pěti hvězdami. Syny, dokonce i toho mladšího, hodně zaujala, rádi poslouchali a nakonec i ty ilustrace nejsou nejhorší. Takže i když já osobně bych si ji znovu nedala, vypadá to, že druhému čtení neuniknu. :-)

JackieDecker
14.01.2018

Podobně jako u Zachráněné sovičky. Nádherný příběh. I se mi líbila kniha víc než ta první, ale bohužel se to stále četlo trochu obtížně.

Alfička03
25.01.2017

Já to mám a touhle knížkou tak že : mám ráda zvířata a jejich záchranu takže se mi knížka moc moc líbila aby koťátka na konci.

fajka
10.04.2016

Nádherná knížka,líbí se mi ty koťata.Hodně jsem to prožívala.Mám ráda příběhy ze šťastným koncem i osamělý králíček byl moc hezký,chci si přečíst všechny knížky sté série,už se chystám číst ježečka.Jsem ráda že jsem si tu knížku přečetla!!!