Našlo se koťátko! ekniha

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Maminka malé Lily přinese domů tři slabá koťátka, která se našla opuštěná venku pod keřem. Kočičí miminka potřebují hlídat a pravidelně krmit. Celá rodina, včetně fenky Meg, si malé chlupáče ihned zamiluje. Lily se snaží co nejvíce pomáhat a o mláďátka pečovat. Podaří se koťátka zachránit, nahradit jim maminku a najít nový domov? Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/206164/pribehy-se-stastnym-koncem-naslo-se-206164.jpg 4.552

Příběhy se šťastným koncem / Zvierací záchranári (4.)

Příroda, zvířata, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno: (ekniha), Fragment (ČR)

The Abandoned Kitten (2013)

Kniha Našlo se koťátko!

Hebrey

Milý a čtivý příběh pro děti.

Lucif

moc hezka serie knih, dobre se cte

Ponyo

Milé čtení pro děti před spaním. Do příběhu jsou zahrnuty i opravdové věci z vývoje kočiček, jako že se rodí slepé se zalepenými oušky, velice křehké apod. Rodiče se v knize k dětem chovají s respektem.

LuckyZ
28.10.2018

Hezký příběh pro děti, co si ho mají přečíst samy . Synek ho nakonec nechtěl číst tak jsem ho četla já. Hezká ukázka práce ošetřovatelství v útulku resp. doma, kdy děti poznají, co to obnáší.

Lucissia
11.10.2018

Předčítala jsem pár večerů a i když mi vadí poměrně dost hrubek a překlepů, i když je kniha moc "americká", tak přesto hodnotím pěti hvězdami. Syny, dokonce i toho mladšího, hodně zaujala, rádi poslouchali a nakonec i ty ilustrace nejsou nejhorší. Takže i když já osobně bych si ji znovu nedala, vypadá to, že druhému čtení neuniknu. :-)

JackieDecker
14.01.2018

Podobně jako u Zachráněné sovičky. Nádherný příběh. I se mi líbila kniha víc než ta první, ale bohužel se to stále četlo trochu obtížně.

Alfička03
25.01.2017

Já to mám a touhle knížkou tak že : mám ráda zvířata a jejich záchranu takže se mi knížka moc moc líbila aby koťátka na konci.

fajka
10.04.2016

Nádherná knížka,líbí se mi ty koťata.Hodně jsem to prožívala.Mám ráda příběhy ze šťastným koncem i osamělý králíček byl moc hezký,chci si přečíst všechny knížky sté série,už se chystám číst ježečka.Jsem ráda že jsem si tu knížku přečetla!!!