Lucie, víla diamantového kamene

Lucie, víla diamantového kamene https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/67059/duhova-kouzla-drahokamove-vily-lucie-vila-diamantoveho-kamene-67059.jpg 5 24 5

Lucie, víla diamantového kamene, nemůže bez svého drahokamu pomáhat vílám létat. Když Kristýna a Ráchel zahlédnou třpytivý záblesk na obloze, začne pro ně dobrodružství, na které jen tak nezapomenou.... V každém příběhu o drahokamových vílách je třeba najít jeden třpytivý kámen. Pomozte je dívkám získat všechny a obnovit tak sílu kouzel v Pohádkové říši.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Egmont (ČR)

Lucy, the Diamond Fairy

bea.mari
28.04.2021 5 z 5

(SPOILER) Lucie je poslední diamantová víla. V této knížce se neobjevuje kámen na v zemi lidí, ale v Pohádkové říši! Ale Ráchel a Kristýně se to stejně podaří najít, ale zastaví je Servác Mráz. Naštěstí odlákají pozornost a Lucie na Pegasovi příletí k diamantu, čapne ho a vrátí se dolů. Servác Mráz ji ale uvidí a na holky vystřelí ledové šípy. A potom holkám pomůže královna Titanie a ledové šípy se roztříští na milión malých kousků. A nakonec byla velká oslava, kde všechny víly předváděly svoje schopnosti. A Kristýna si v duchu říká, jestli to není sen, který jí poslala India –⁠ víla měsíčního kamene. (Tu jsem ale ještě nečetla.)

Ivanka83
20.10.2020 4 z 5

Další milé vyprávění

Terisek99
21.02.2018 5 z 5

Úžasná kniha. Přečetla jsem ji už jako malá holka a chtěla jsem si ji připomenout. Vhodná pro malé děti.

fajka
28.08.2016 5 z 5

Nádherná knížka, líbí se mi, že tam byl jednorožec. Mám ráda jednorožce. Byl to pěkný díl.

šištička
30.08.2015 5 z 5

Moc hezké. Kňížka je krásná doporučuji mladým čtenářům .