Ewiczka_areebah Ewiczka_areebah komentáře u knih

Odsouzená / Příznaky lásky Odsouzená / Příznaky lásky Radka Bryšová

Tak tohle bylo ultra naivní. Oba příběhy postrádaly hloubku a ani styl mi zrovna nesedl...

19.02.2020 2 z 5

Nikdy neříkej navždy Nikdy neříkej navždy Ali Cronin

Nemám nic proti jednoduchým, odpočinkovým knížkám. Ráda si občas přečtu absolutně nenáročnou knížku u které se nemusím soustředit na postavy a děj aby mi něco neuniklo, ale tohle... nechápu to celkem vysoké hodnocení. Docela jsem zvažovala, že dám odpad. Rozmyslela jsem si to jen proto, že je to spíš pro mladší čtenáře.

04.02.2020 1 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

U týhle knížky jsem se fakt bavila a "bublinovej zadek" si budu pamatovat asi ještě dlouho:)

17.01.2020 4 z 5

On On Elle Kennedy

Na rovinu - ke čtení téhle knížky jsem se nějakou dobu nemohla rozhodnout. Nemám nic proti gayům, ale nelákalo mě číst erotickou knihu o vztahu dvou mužů přesněji jsem se obávala erotických scén. Začala jsem ji číst v rámci čtenářské výzvy. Kniha mě ale rychle vtáhla do děje, velmi rychle plynula a stejně tak rychle jsem ji i dočetla. Jsem mile překvapená.

11.01.2020 5 z 5

Zloděj Zloděj J. R. Ward (p)

Tentokrát mi trvalo, než jsem se začetla... dlouho, přes sto stran, ale poté se to rozjelo tak jak jsme zvyklí a jako vzdy to stálo za to.

02.01.2020 4 z 5

Černá labuť vzlétá Černá labuť vzlétá Lee Carroll

začíst se pro mne nebylo snadné.začátek mi úplně nesedl,ale poté mne knizka jen prekvapovala.dej snadno plynul.nahled na "kouzelné" bytosti byl dost originální a celkově mne kniha bavila.

03.03.2019 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

uff..já vlastně nevím co si mám myslet..ta knížka vyloženě lítala od velmi napínavého pribehu s možná zajímavým námětem k opravdu hodně divnému klišé..

20.02.2019 3 z 5

Eskejp: Na útěku z kanceláře Eskejp: Na útěku z kanceláře Jiří Charvát

z tehle knizky mam dost rozporuplne pocity..na jednu stranu vtipna a s nadhledem psana knizka s par vtipne prehnanymi pohledy na ruzne situace..a chvilemi mi to prislo jako..z donuceni nastavene..ale vlastne me mile prekvapila:)

13.01.2019 4 z 5

Krvavý písek Krvavý písek M. T. Majar (p)

kniha byla vazne zajimava..dost me prekvapila-cekala jsem od ni mene..ale co me zklamalo je konec.pusobi jako kdyby nekdo prisel a rekl:jo to je dobry tak uz to nech hod tam par vet na zaver a nech to byt..proste je tam ten konec takovy..nedotazeny,odflaknuty..

10.11.2018 4 z 5

Loď na milión let Loď na milión let Poul Anderson

nápad dobrej..ale..bylo to rozvlekle,neucelene..chvilemi zajimave jen aby dalsich x stranek bylo nudnych a zbytecnych..

10.09.2018 2 z 5

My, sex a podpatky My, sex a podpatky Kamila Tomsová

milá,příjemná a vtipná oddychovka;)

31.05.2018 3 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

dlouho se mi nestalo abych mela z knihy takovy wow efekt..ano je to pohádka,ano spousta veci je naprosto nepravdepodobna..ale tenhle pribeh mne vtahl hned,precetla jsem knihu jednim dechem a zas a znovu si říkám skvělé..fantasticky zpracované a pro mne neskutečně emotivní.

22.05.2018 5 z 5

Cizí tvář Cizí tvář Linda S. Howington

nápad byl dobrý,ale to zpracování pokulhává..bohužel.

21.05.2018 3 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

kniha ode mne dostala 5 hvezdicek,ale rozhodne ne proto ze by to byla krasna knizka..naopak byl to strasny pribeh o to horsi,ze podle skutecne udalosti..obdiv k cloveku ktery tohle dokazal zvladnout..je to knizka na kterou clovek ani po x letech nezapomene..nechapu chovani "matky"..pri cteni jsem mela vztek,citila znechuceni a beznadej ze tohle se vubec muze dit..ale myslim,ze je to neco co by si clovek mel precist..bude si vazit toho jake mel detstvi a toho co ma..

22.04.2018 5 z 5

Krajka Krajka Shirley Conran

Kniha by asi byla zajímavá....kdyby byla minimálně o polovinu stránek plnou zbytečností a rozvleklostí tenčí..chvílemi jsem se začetla a bylo to super...a chvílemi jsem se ke knize musela kopat....tuhle už opakovaně číst nebudu..

19.04.2018 2 z 5

Barvy dychtivosti Barvy dychtivosti Vina Jackson

prvni dil me rozhodne neuchvatil,ale usel..vlastne az potreba trochu si odpocinout me ale dokopala k dilu druhemu a mam dost..neskutecne rozvlekla kniha,vytazena az do krajnosti absurdity..hodne jsem se nutila to docist a musim se zklamanim priznat ze mam dost..treti dil uz fakt ne..tohle je jedna z nejnudnejsich a nejdivnejsich knizek co jsem cetla..

01.04.2018 1 z 5

Deštivý den Deštivý den Jiří Kostka

Knihu jsem jako několik dalších zde dostala přímo od autora a slíbila nezaujatý komentář...tak tady je: kniha jako taková není špatná, nápad dobrý, prvních pár stránek mne vtáhlo do děje..popis nehody byl zcela reálný a nakopl mne dočíst tu knihu...dokonce i ten nápad na rozuzlení je vážně dobrý....ale je tam spousta zbytečný omáčky okolo, spousta popisů o ničem..x stránek které tam jsou vlastně k ničemu a spousta odstavců které jsem měla nutkání přeskočit..na prvotinu ale myslím si velmi dobrá kniha:)

24.02.2018 3 z 5

Indiana Jones a Království křišťálové lebky Indiana Jones a Království křišťálové lebky James Rollins (p)

ok na rovinu moc jsem od knihy nečekala, ačkoliv mám autora ráda přeci jen znám film, vyrůstala jsem na nich a tak kniha ať už psaná podle filmu nebo ne mne moc nelákala ... ale četla se skvěle:)

12.11.2017 5 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

asi jako většina se i já přidám k tomu, že jak už napovídá název knihy i její obálka nečekala jsem od knihy nic moc....ale musím uznat, že mě autorka dost překvapila....kniha se čte sama, je to .... hodně oddechové čtení ale vlastně i proto jsem po ní sáhla a z dostupných knih na toto téma patří rozhodně mezi ty lepší....ano samozřejmě je to velmi naivní příběh, všichni jsou krásní, bohatí a úžasní...ale i to k takovým oddechovkám patří:)

29.10.2017 4 z 5

Historie nás dvou Historie nás dvou Rachel Harris

kniha nebyla špatná, taková..odpočinková...je vidět, že je již pro jinou věkovou skupinu než jsem já ale bylo to přijemné čtení...jen mi vadilo to přeskakování z minulosti do současnosti....

30.07.2017 3 z 5