Ewiczka_areebah Ewiczka_areebah komentáře u knih

Před záhrobím Před záhrobím Jeaniene Frost

kniha dobra ale nechapu z jakeho duvodu je psana tak,ze jsem prvni cast knihy premyslela nad tim,kam mi zmizela kniha "mezi"
jak se stala z D. kozomenka,kdy se napila krve demona nebo co to vlastne bylo a jak a kdy se dala dohromady s S.
prvni cast knihy pro me byla ustavicne "co to kruci ma byt a co a kde mi uteklo" coz knizce a pribehu samotnemu dost ubira..

16.07.2017 3 z 5

Stroncium Stroncium Jiří Kulhánek

nevim..je to "typicky kulhanek" - svižný děj,skvělé hlášky,atp..je tam vše c tam být má a přece mě ta kniha nechytla tolik..není vubec spatna,ale pro me nejslabsi..

18.06.2017 4 z 5

Poslední upír Poslední upír Christopher Pike

uznavam,cetla jsem ji v dobe pred vice nez 10lety ale cely ten pribeh,napad se mi moc libil:)
za me v te dobe jedna z nejlepsich knizek

18.06.2017 5 z 5

Nonstop Nonstop Brian Wilson Aldiss

na to ze jsem se na tuhle knihu netesila po predchozich knihach tohoto autora ale nakonec jsem se do ni pustila hlavne kvuli zvedavosti -co se tolika lidem na tomhle panu spisovateli libi?
A asi mu zacinam prichazet na chut..skvele napsane,napinave..originalni..

19.06.2016 4 z 5

Helikonie - Jaro Helikonie - Jaro Brian Wilson Aldiss

nejspis zajimavy namet?
Aĺe ztracela jsem se v mistech,jmenech..deji a k tomu me to nebavilo...asi moje prvni knizka kterou jsem nedocetla..

19.06.2016 3 z 5

Dlouhý, temný čas svačiny duše Dlouhý, temný čas svačiny duše Douglas Adams

hlášky má kniha originální, o tom žádná...asi nikde jsem se nezasmála tolik jako u téhle knížky....ale zde jde jen o hlášky...originalní...velmi vtipné, ale jen hlášky. zbytek knížky....mě nezaujal.

04.04.2016 3 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Na Tohra jsem se moc těšila ... moc se mi tahle serie libi už jen kvůli těm hláškam a dialogům které tam padají....a Lassiter o5 nezklamal:)

02.09.2015 4 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Napínavé, skvělé...TAhle kniha se mi vážně moc líbila:)

15.08.2015 4 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Po 6. díle jsem se k této knize chvíli odhodlavala a ano začátek mi opravdu trval než jsem se začetla ale potom....perfektní, skvelě napsané a hlavně do sebe vše skvěle zapadá:)

15.08.2015 3 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Jak u téhle sěrie většinou říkám "skvělá kniha, skvěle napsaná" a většinou velmi rychle přečtená, tak u téhle knihy jsem se do čtení musela skoro nutit...víc mě zajimaly postavy kolem než Phury o kterém to vlastně je....

15.08.2015 2 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Tenhle díl, mě kupodivu chytil mnohem víc než Zsadist, kterého tu asi všichni čtenáři ( čtenářky) zbožnují...

15.08.2015 4 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Skvělý díl, skvěle napsané a pokud se člověk odpoutá od toho, jakým stylem se "vyřeší" Butch...tak ano o5 další skvělá kniha v této serii:)

15.08.2015 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Zsadist mě zajímal nejvíc....a ano moc zajimavé, moc pěkné ale....nebýt Průvodce, který tam má povídku Otec...není to ono. Chápu že to autorka musela vypustit, ale vážně to tam chybí takže pokud tuto knihu číst tak hned v zápětí se pustit do Otce:) pak to stojí za to

15.08.2015 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Po prvním dílu jsem se do druhého pustila hned a jelikož byl první díl moc hezky napsaný tak jsem se bála, že druhý díl už nebude ono...a o5 překvapení...jen doporučuji:)

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Přiznávám a přidávám se tím, ke spoustě čtenářů, kteří již svůj komentář vložili přede mnou, že kniha ze začátku moc nic....ale jakmile se přidala Abra tak se četla skvele..je to King zase jinak:)

15.08.2015 3 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Musím uznat, že jsem od knihy moc nečekala, ale velmi mile mě překvapila. Četla se vlastně sama, příběh sám o sobě zajimavý, styl autorky mi opravdu sedí. takže můžu jen doporučit.