Před záhrobím ekniha

Poloviční upírka Cat Crawfieldová a její upíří manžel Bones bojovali o svůj život, stejně jako o svůj vztah. Jen co zvítězili v poslední bitvě, objevuje se další hrozba: Catiny nové, nečekané schopnosti mohou narušit dlouholetou rovnováhu mezi nadpřirozenými bytostmi… Upíři záhadně mizejí, šíří se zvěsti o tom, že se chystá mezidruhová válka. Jakýsi fanatik podněcuje napětí mezi upíry a ghúly, a pokud se tyto dvě mocné skupiny střetnou, mohou při tom trpět i nevinní smrtelníci. Cat a Bones musejí nyní vyhledat pomoc u nebezpečného „spojence“ – samotné královny ghúlů v New Orleans. Cena, kterou zřejmě zaplatí za její pomoc, by však mohla znamenat větší hrozbu než samotná válka – nemluvě o následcích, které si Cat nedokáže ani představit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199553/big_pred-zahrobim-199553.jpg 4.3326

Noční lovci 5.

Romány, Fantasy, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Fantom Print

This Side of Grave, 2011

Kniha Před záhrobím

Evule114
12.08.2021

Další díl, který mě mile překvapil. Tato série se fakt dobře čte. Někdy mám u série pocit, že už mě nic nepřekvapí, ale tady tomu to je naopak. Jeaniene mě fakt baví. Můžu jedině doporučit.

Luigi1
15.06.2021

Zase výborné pojetí děje.Líbí se mi.

havrmoni
13.10.2020

Dala jsem na rady a přečetla před tímto dílem tu druhou sérii o lovcích a tak jsem nebyla překvapená, jakože kdo s kým a kým teď je. Jinak slabší než předchozí, moc natažené a padouch vlastně slaboch.

Kudík
26.07.2020

Před tímto dílem je dobré si přečíst sérii "Svět nočních lovců", protože to objasní dost věcí, např. co potkalo Denise, anebo kdo je vlastně Kira.
Tento díl je opět okořeněn humorem, který mi trošku chyběl. Kdo by řekl, co udělají následky po setkání s "pozůstatky", a že Drákula má takový smysl pro humor. Musím říct, že mě celá tahle partička krvesajů, vč. vybraných ghúlů a kožoměnce stále baví.

lightka
20.02.2020

Na zacatku knihy by melo byt upozorneni, aby si nejdrive ctenar precetl dve knihy serie Svet nocnich lovcu. Ja zacala cist Pred zahrobim a nejake veci mi jakoby unikaly, nedavaly smysl a rikala jsem si, ze tohle preci v minulych dilech nebylo. No jasne, bylo to totiz v te druhe serii.

Áňa 998
02.03.2019

Konečně jsem se vrhla na dočtení celé série, Díl od dílu mě baví čím dál víc, a ani Před záhrobím není výjimkou. Super pokračování!

denniys
27.12.2018

tento příběh má prostě své silné i slabé stránky..pořád v rovnováze 50/50..jen začíná být už moc dlouhý..někdy je potřeba vědět kdy přestat..ještě budu číst dál jen díky tomu, že se jedná o krátké knihy, ale kdyby měly jednou takový počet stran, asi bych se s Cat a Bonesem rozloučila, jelikož mám radši opravdu dobré knihy..

brendiska
03.11.2018

za mě zatím asi nejslabší díl, s velice rychlým a celkem nenapínavým závěrem. Ale předpokládám že to vše bude mít ještě dohru v dalších dílech, ve kterých to bude mít souvislost