Ewe291 Ewe291 komentáře u knih

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Myslim, ze je to niekde medzi 3-4* viac ani menej nie. Pribeh je pekny aj napinavy ale neviem nieco mi tam chybalo. Ale aj tak mam Cakanky rada a vzdy sa k nim rada vratim

05.10.2023 3 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

No ja neviem (samozrejme viem) preco ale tento diel mam najradsej. Evie a Sebastian boli prosto skveli. Vsetko co prezili, napätie, akcia laska. Prosto autorka vie ako vtiahnut do deja

29.09.2023 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Slabsie ako jednotka ale stale dobre. Pacilo sa mi ako si vedela hrdinka povedat svoj nazor a nedala sa zastrasit

29.09.2023 4 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Tato autorka patri medzi moje oblubene a k jej kniham sa vzdy rada vratim a to som ich precitala vela krat a aj tak ich stale rada citam akoby to bolo po prvykrat.
Cakanky patria k mojim oblubenym a autorka vie krasne opisat vsetko. K tejto knihe poviem len tolko ze stoji za precitanie a krasne sa tam vyvyja nielen laska ale aj priatelstvo

28.09.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Toto je kniha ktora chyti za srdce a clovek si este viac uvedomi co vsetko ma a ze to moze stratit, pretoze nic nieje iste a dokazuje, ze clovek musi zit kazdy den a dokazovat svojim blizkym ako ich ma rad. Bolo mi casto do placu a preto aj ked sa mi kniha velmi pacila tak s dalsou pockam pretoze ak by bola takyto zazitok emocionalny tak by som to prosto nezvladla

27.09.2023 4 z 5

Muž s mečem Muž s mečem Janet Chapman

Sice mi sem tam sla Sadie na nervy ale prezila som to. Morgan to neraz zachranoval no cakala som trocha viac akcie, ale inak sa to citalo prijemne

26.09.2023 3 z 5

Neodolatelná Neodolatelná Melanie Harlow

Neviem preco ale nedavam plny pocet, nieco tam chybalo. Ako matka si dokazem predstavit ten strach ale prosto niektore veci mi prisli nerealne ale je to kniha tak to beriem

26.09.2023 4 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Jednohubka nic viac k tomu nemam.

25.09.2023 2 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Ano je to erotika a vymyslene, ale .... ja neviem. Ak sa na to pozriem z tej strany, ze je to eroticky pribeh tak ano bolo to skvele a malo to aj nejaky dej. Ale ak to vezmem z druhej strany kde ako citatel ocakavam aj nieco viac a trocha rozumu a sebaucty tak tu som to nenasla. Myslim ze ku knihe sa viac nevratim

24.09.2023 3 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Taka rychla "jednohubka" za co som vdacna. Dej plynul rychlo a niekedy som mala pocit ze neubehlo "kniznych" par dni ale rovnych rokov
Na zahnanie nudy uplne postaci ak necakate nic narocne

24.07.2023 4 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

Precitane raz dva a nie prvy ani posledny krat, celu seriu som este nedocitala ale k tejto knihe sa rada vraciam aj ked jedine co mi nesedi je styl pisania, inak sa nemozem stazovat

22.07.2023 4 z 5

…protože jsi má …protože jsi má Lisa Kleypas

Mozem len odporucit, hrdinka je tvrdohlava a stale ostava sama sebou a neda sa odradit, hrdina samozrejme tvrdohlavy a svojsky, ale malo to vsetko co som chcela a preto sa rada vraciam ku knihe

21.07.2023 5 z 5

Najdu si tě Najdu si tě Lisa Kleypas

Priznavam sa ze tuto knihu som citala prvy krat ale druhu cast mam precitanu asi uz asi neviem velakrat. K tejto casti no neviem neohurila ma a uz viem preco som sa zdrahala ju citat. Od autorky su moje srdcovky cakanky a Hathawayovi a aj Ravenelovi. Mam rada aj ostatne jej knihy ale prosto srdcovky su srdcovky..... Ale jedno musim povedat a to ze autorka dokaze zaujat aj v tejto knihe

19.07.2023 4 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

No mna to neohurilo. Lili by som preplaskala za vsetko, za jej spravanie, za jej nazory no prosto za vsetko. Bolo unavujuce knihu docitat ale zachranovali to Alex s Derecom a ostatnymi lebo inak by som ani nie v polovici zatvorila

18.07.2023 3 z 5

Splněný sen Splněný sen Lisa Kleypas

Ja autorku zboznujem. Mala som tazsie obdobie a kniha od autorky ma nakopla. Kniha bola krasna, dej plynul rychlo a krasne. Oboch hrdinou som si zamilovala ako je to vzdy, ked citam knihy od autorky. Aj ked tu som sa chvilu obavala ako skonci ale chybal mi epilog.Knihu mozem odporucit

17.07.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

3,5/4*
Zial niesom taka nadsena. Ako ano pekne zakoncenie serie, ale ..... Grace a Logan boli skvely, nezmenili sa a ak ano tak len k lepsiemu co sa mi velmi pacilo. Aj to, ze Grace ostala rovnaka a to ukecana, ked je nervozna ..... Dean a Allie to nie! Nepacilo sa mi to vobec, a to aj preto, ze knihu o nich som citala na 5x za co sa ani nehanbim, pretoze mi Allie neprirastla k srdcu. Bolo mi aj Deana luto a ju by som najradsej preplasla. Tuck a Sam no zachranila ich Jamie a to, ze sa konecne zacali rozpravat bolo dobre ale prislo mi to take nasilu a nudne. Garret a Hanna tam by som tiez rozdala par faciek a odkladat nieco a odkladat?! Ako pardon ale to mi nesadlo. Ako autorka mala dobry napad a som rada, ze som sa vsetkymi "stretla" ale prislo mi to troska nasilu a uponahlane. Uvidim ci sa moj nazor zmeni, ked si seriu precitam znova s odstupom casu. Ale za mna osobne su najlepsie prve dve knihy a bola by som rada ak by sa autorka povenovala aj Wags serii

04.07.2023 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Dala by som menej, ale Tucker bol prosto dokonaly. Sabrina mi trosicka nesedela ale inak spokojnost. Najviac ma pobavili Logan s Garretom to som sa smiala nahlas a koniec mi prisiel prilis rychli. Ale inak spokojnost

04.07.2023 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Je smutne, ze to musim povedat ale seriu Off- Campus necitam prvykrat ale ..... Ale zboznujem prve diely a ostatne moc nie napr. Skore som citala na 5x a k poslednemu dielu sa chcem prepracovat a potom si precitam Odkaz. Neviem preco to tak je, pretoze Deana som si oblubila ale Allie to moc nie a netusim preco. No prosto ma to tak nechytilo ale chcem konecne docitat seriu a vrhnut sa na dalsie knihy od autorky. Ale jedno mozem povedat a to, ze autorku mam rada a paci sa mi ako pise a seriu Campus mozem odporucit aj ked mne sa pacia prve diely to neznamena, ze Vam sa nebudu pacit vsetky

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Knihu som citala uz davno. Autorku mam rada tak isto aj Keeland a ich knihy si rada citam aj viackrat ale tato bola slabsia. Nechytili ma hrdinovia a prislo mi to sem tam nudne. Ale nehovorim ze sa ku knihe nevratim lebo to sa prosto nestane

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Za mna najslabsia cast serie. Ani jeden hlavny hrdina nebol taky ako som si myslela, ze bude
Vztah ucitel/ziak uz v knihach bol takze to nebola ziadna novinka. A aj tema bola celkom dobra ale mne tam chybala iskra napätie a celkovo vsetko. Ale aj tak zaujimave citanie