Ewe291 Ewe291 komentáře u knih

Aiden Aiden Melanie Moreland

Aiden mi prirastol k srdcu a to aj kvoli jeho diagnoze, pretoze mam doma dieta, ktore ju ma a nedokazem si predstavit co zazival ked bol maly a vsetci ho odstrkovali. A presiel dlhu cestu kym si vsetko uvedomil a pochopil, ze prijat pomoc ci o nu poprosit nieke hanba. Cami bola skvela mila a chapava a som rada, ze tam boli aj ostastny. Krasny pribeh plny emocii za co som vdacna

02.11.2023 5 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

To bolo co?! To ako vazne???? Priznavam horko - tazko som knihu docitala! Jedine co ma zaujalo bol prolog a potom to slo dolu vodou, neviem mozno to bolo stylom pisania, mozno prekladom a mozno preto, ze to nebolo vobec originalne a ani nicim (pre mna osobne) zaujimave ci chytlave! Stale som davala knihe sancu a docitala ju ale (obrazne povedane) mi krvacali oci aj moja citatelska dusa a srdce. Ani jeden z hrdinou sa mi nepacil ani mi nijak nesadol ci ma niecim zaujal prosto nic a preto neviem ci si kupim dalsiu knihu autorky za mna sklamanie

01.11.2023 2 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Tak toto bolo .... (PRE MNA ) OBROVSKE WAU!!!!
Uprimne vahala som ci mam do knihy ist, pretoze sa mi uz parkrat stalo, ze nejaku knihu moc ospevovali a bolo to pre mna sklamanie, ale toto bolo doslova pohladenie pre moju citatelsku dusicku
Hawk a Wendy, och boze ON bol skvely a drsny a zly a mal svojich demonov. Wendy som si tiez oblubila hlavne za to, ze ukazala co ma rada a bojovala a odpustila. V pribehu bolo napätie a tolko zvratov az som sa nestacila divit. Ale bolo to skvele. Mozno som v kutiku duse zvratena ale tato kniha bola prosto fakt pre mna. Mozem odporucit kazdemu kto ma taketo knihy rad a ja osobne si takychto knih prosim viac

01.11.2023 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Nebolo to zle, ale prosim Vas ta obalka bez tvari????? Za dalsie troska zmetocne vsetko a sem-tam nasilu a ked sa to konecne ako-tak rozkyvalo bol koniec. Detska laska a to okolo fajn ale potom to akosy slo dolu vodou a ked to zadalo mat smrnc tak bol koniec knihy

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

A je to oficialne ja si davam od autorky pauzu. Prvy diel bol taky zvlastny a tento bol este zvlastnejsi, niekedy som sa musela vracat aby som sa presvedcila, ze mi nic neuslo. A priznavam, ze tato autorka nieje nic pre mna

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Tak toto bolo ...... Ani neviem presne co to bolo. Kniha bola zaujima aj vtipna ale inak mam zmiesane pocity, vsetko mi prislo rychle a niekedy aj zmetocne. Ale inak prijemna oddychovka aj ked sa musim priznat ze som cakala nieco ine

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Antonyho som si oblubila celkom uz v prvej casti. Ale ..... Roslin mi liezla na nervy ale ze strasne, bola prosto ..... Nepacilo sa mi ako sla proti vsetkemu co jej bolo povedane a ako sa spravala. Za dalsie chybal tomu nejaky dej ktory by ma pohltil, mam prosto pocit akoby toto bola autorkyna prvotina a az potom pisala ostatne knihy alebo prosto len nemala svoje pisatelske obdobie, lebo uz ked to vyzeralo, ze to nieco zachrani a rozbehne sa to, tak to prosto slo znova dolu vodou, zatial najslabsia kniha aj ked ju zachranovali ostastny ale moj nazor je ze by som Anthonymu dopriala inu zenu ako Rose. A tej dala trocha viac rozumu a nie hlupeho spravania. A neodradzujem nikoho od citania pretoze to, ze sa to nepaci mne neznamena ze sa to niekomu inemu nezapaci

19.10.2023 3 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Kto ma knihy ku ktorym sa vzdy rad vrati a najde tam vzdy nieco co ho prekvapi pochopi. Ako uz mnohokrat necitam knihy od autorky prvykrat a urcite nie ani posledny! Su knihy ku ktorym sa budem vzdy vracat a bude to pre mna akoby som ich citala prvykrat a presne k nim patri aj tato autorka.
V tejto knihe sa zoznamujeme s rodinou Malorenovych a mozem povedat, ze su skvely a chapem Regie preco chcela muza ako su jej stryckovia a Nicolas tomu presne vyhovoval. Bolo to prosto skvele a urcite sa ku kniham vratim aj v buducnosti

18.10.2023 5 z 5

Svůdná čarodějka Svůdná čarodějka Stephanie Laurens (p)

Co sa mi pacilo najviac bolo asi to ako opisoval Vane ( tu ho z nepochopitelneho dovodu pomenovali Rytir) Helenu ked bola ochotna sa dostat k synovi ...... K pribehu nemam co dodat lebo bol krasny a znova dokazal ako dokaze rodina drzat pri sebe a ze laska prekona vsetko

15.10.2023 4 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

Bolo by to aj za menej ale zachranil to Vane a Cynterovi a Minnie .... inak Patience by som sem tam (vlastne aj castejsie) poriadne preplasla aby sa spamätala. Pride mi to ze hrdinky su ako cez kopirak a chuda chlapi sa mozu pretrhnut, a mne ako zene sa to prosto moc nepaci. Aj tak mi tu nieco chybalo ale inak knihe nemam co vytknut a viem ze ju necitam posledny krat

13.10.2023 3 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

No ano Cynterovi su prosto skvely. Ja taketo knihy milujem aj tych chlapov su to prosto srdcovky a su to prosto alpha samci. A tak isto aj zeny su skvele a nebojacne a preto je to vsetko ako chutna torta s ceresnickou na vrchu

Dabel a Honoria su skvely, ako sa dotahuju ako sa jeden o druheho staraju plus je tam vsetko co od knihy a chcem a vtiahne to do deja co na knihach milujem

12.10.2023 4 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

Davam si prestavku, ako od serie tak aj od autorky. Prosto ma to nijak nezaujalo "nechytilo" Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine ale toto proste musim brat po troskach. Aj ked mam pocit ze tato seria nieje pre mna

11.10.2023 2 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

Pardon ale za mna nie, mam taky pocit ze knihu som uz citala ale bud som ju nedocitala alebo ma prosto tak nezaujala, ze som na nu zabudla. Ak to bola autorkyna prva kniha tak chapem ale inak to bola za mna velka nuda a velmi nezazivne. Nic ale vobec nic ma nevtiahlo do deja a bola som tak znudena ze som bud rychlo preletela stranky alebo vobec necitala. Takze urcite sa k tejto knihe uz nevratim.

11.10.2023 1 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Podla mna najslabsie z celej serie. Na Beu som sa tesila, ale som trosicka sklamana. Ano chapem ze Christopher mal svojich demonou ale bolo to cele tak nemastne - neslane. Aj ked zaujimalo by ma ako dopadli ich deti a co bolo dalej ......

10.10.2023 2 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Ano Leo a Marksova su prosto skvely a obaja tvrdohlavy ale vedia si pripustit chybu. Velmi podarene a zasluzia si plnych 5*

10.10.2023 5 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

No teda cakala som trocha viac ale aj tak som spokojna. Citliva Poppy a zatrpknuty Harry ..... mozem len povedat ze bolo to krasne ale nieco chybalo, ale aj tak sa budem k serii rada vracat

09.10.2023 3 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Tu sa otocili role. Ako pri Camovi a Amelii tam bola tvrdohlava Amelia, tak tu bol tvrdohlavy Kev. Nastastie s nim mala Win trpezlivost a sla si za svojim. V tejto serii mam rada to, ze sa tu objavuju aj postavi z inych serii za co som velmi vdacna. Ale ku Kevovo a Win on sa bal ze jej ublizi a odhanal ju od seba ale nakoniec "dostal rozum" a vsetko dobre dopadlo.

09.10.2023 4 z 5

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Cam Rohan ma zaujal uz v serii Cakanky a teda ani mne by nevadilo ze je Rom, vadilo mi len spravanie Amelie ale Cam to zvladal obdivuhodne. K tomuto uz nemam co dodat ma skoro vsetko ale uprimne mozem povedat, ze som ju citala len kvoli Camovi

08.10.2023 4 z 5

Vše pro lásku! Vše pro lásku! Lisa Kleypas

Toto bola taka rychlovka co mi je aj luto. Ale velmi sa mi pacila

05.10.2023 5 z 5

Jarní skandál Jarní skandál Lisa Kleypas

Myslim, ze je to niekde medzi 3-4* viac ani menej nie. Pribeh je pekny aj napinavy ale neviem nieco mi tam chybalo. Ale aj tak mam Cakanky rada a vzdy sa k nim rada vratim

05.10.2023 3 z 5