Evka3814 Evka3814 komentáře u knih

Van Van Melanie Moreland

K sérii BAM nelze absolutně nic vytknout,co díl to pecka ❤ O Vanovi a Olívii sice v předešlých dílech nebylo nějak zvlášť psáno,ale toto bylo fakt moc pěkný počtení. Moc se mě líbí jak tam stojí všichni při sobě. Říkají že jsou rodina a to nemají stejnou DNA,bohužel ne vždy to bývá v reálu. Kolikrát právě rodina je ta která dokáže ublížit nejvíc.
Rozhodně ke klukům z BAM se budu ráda vracet ♡♡♡a potřebuji další nálož těhle zlatíček;)

30.05.2021 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Skvělá tečka za mafianským příběhem. Už teď se těším na další střílečky a milostné zápletky od této autorky❤. Umí si s příběhem pohrát že to člověka pohltí a jen se veze.

24.05.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

No mě to teda bavilo a moc. Tato autorka ví jak napsat mafiánskou knihu:))) Myslím že každá z nás si tam najde to svoje ,za mě je tam vše co mám na tomhle žánru ráda. Rozhodně jsem se nenudila a už rozjíždím druhý díl;)

21.05.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

No co k tomu říct....tyto dvě ženský po hromadě je sázka na jistotu. Co kniha to romantická a pohodová pecka, rozhodně potřebuji další takové;) Hazel a Mattea jsem si hned zamilovala♡
PS: Ovšem za mě bych nepřemýšlela o návratu k chlapovi který by zrušil svatbu, by frčelll!!!

18.05.2021 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Příběh Jasmine a Ivana,byla skvělá jízda♡Nejvíc jsem si užívala ty jejich hádky,to byla pecka. Tak trochu jsem záviděla povedenou rodinku Jasmine. Kniha naprosto splnila mé očekávání, vlastně i překvapila. Pohodová kniha plná očekávání, vtipu , důvěry a lásky.

16.05.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

Velmi smutný a chvilkama až depresivní příběh, avšak to neubralo na čtivosti knihy. Děkuji že autorka to zakončila sladkým happy endem, ufff. Má první kniha, kterou jsem poctivě prořvala od začátku až do konce:)))

11.05.2021 4 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Já ty hokejky fakt miluju❤a vlastně i ty jejich baby:) Velcí kluci s velkým♡ Co příběh to originál a člověk se neodtrhne dokud to nepřelouská do konce. Rozhodně je to další série ke které se s chutí vrátím a dám si ji najednou:)))

08.05.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Jůůů to bylo sladké♡ moc se mi to líbilo. Děj pěkně odsejpal a v téhle podělané době jsem se od srdce smála při čtení příběhu.
PS:takhle si představuji poctivě dotáhlej epilog!!!

01.05.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jak píše Jita... i moje to byla první kniha tohoto žánru. Vlastně díky této knize se ze mě stal závislák na čtení♡ Každopádně když jsem viděla film ,tak jsem byla zklamaná. Prostě KNIHA je KNIHA!!! Líbila se mi cela série❤

30.04.2021 5 z 5

Bodyguard Bodyguard Suzanne Brockmann

To bylo počteníčko♡Napínák až do konce,akorát ten konec byl nejvíc uspěchanej což mě docela mrzelo. Klidně bych dala pár dalších straneček:)

29.04.2021 5 z 5

Prudká rozkoš Prudká rozkoš Linnea May

Příběh je vskutku zajímavý a každopádně ujetý. Kdyby mě někdo nazval domácím mazlíčkem, tak bych ho asi nakopala! No ale nebudu to odsuzovat,každý z nás má nějaké libůstky ;)

26.04.2021 3 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

Tuto knihu už čtu po třetí a pokaždé mě rozseká. Je to dojemné čtení a pokaždé u toho bulím. Vlastně mě je příběh i blízký, možná proto se mi tento díl tolik líbí. Každopádně jsem moc zvědavá na Lisu a její příběh, už teď odpočítávám dny až si to budu moct přečíst .

"Někdy, když si myslíme, že nám Bůh nachystal konec, tak je to ve skutečnosti jen nový začátek.“

25.04.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

No páni ....nemam slov!!! To byla teda jízda,Whitney opravdu ví jak má zaujmout čtenáře;))) Od knihy se nešlo odlepit. Andrew a Aubrey....úplně jsem si je zamilovala. Fakt jsem se s nima zasmála. Kniha měla náboj,vtip, erotiku a na konec sladkost. Nemohu opomenout autorčino přiznání...smekám a o to víc si ji vážima nemohu se dočkat další krásné knihy

24.04.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

No nevím,bylo to takové vlažné a zdlouhavé. Asi mě tam chyběla nějaká větší zápletka z které bych si kecla na zadek. Autorky knihy si ráda přečtu. Jsou na pohodu,ale nic k čemu bych se později vracela

22.04.2021 3 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Jůůů,to teda byl slaďák.Čekala jsem sice příběh o drsným rockerovi a nakonec to byl takovej...mazel méďa♡ Vůbec mě to ale nevadilo,bylo to čtivé.Moc se mě to líbilo a teď jen zas čekat na další výtvory od autorky:)

17.04.2021 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

No ja musím říct že se mi to líbilo. Zbožňuju jejich knihy,pokaždé u nich vypnu a proplouvám příběhem. Vlastně mě byl blízký, ostatně asi jako většině z rozvedených rodin. Bylo to vtipné,hravé,dojemné a sladké❤

16.04.2021 5 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Takovej průměr....čtivé,chvilkama úsměvné,ale nic to ve vás nenechá. Každopádně opět, konec bez konce a pokračování nikde:(

10.04.2021 3 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Kniha od které se nedá odlepit dokud není přečtena,ale BOŽE ty konce mě vždy rozsekaj...jako proč v tom nejlepším je konec!!!? Miluju tenhle typ knih❤... temné,vzrušující no prostě vše co tam má být. Tak a teď zase čekat:( na další díl. Každopádně se těším až si to časem zase přelouskám, ale na jeden zátah

09.04.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Pohodová kniha,u které jsem si pěkně odpočala. Vlastně to chvilkama bylo úsměvné:) Taková pohádka se šťastným koncem . Ale nejlepší byla kachna,ta mě dostala:))) Už se těším se na další díl

03.04.2021 5 z 5

Zámek hříchů Zámek hříchů Tiffany Reisz

Docela jsem z této knihy překvapena. Od této autorky jsem čekala zase nějakej úlet a vlastně to bylo docela fajn čtení.

31.03.2021 3 z 5