Zámek hříchů přehled

Zámek hříchů https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461384/bmid_zamek-hrichu-YNI-461384.jpg 3 73 73

Mimořádně pohlcující erotický thriller. Silné, neotřelé hlavní postavy a řada záhad a zápletek s nečekanými vyústěními... Děj románu Zámek předchází příběhům ze série Prvotní hříšníci (je to klasický preguel) a jde o zcela samostatný příběh. Ale najdeme se v něm postavy, které se objevují v dalších knihách. V Zámku je hlavní mužskou postavou Kingsley a jeho temná, osudová láska, Soren. Oba, dnes již zralí, muži se setkávají na chatě uprostřed hlubokých lesů, a Soren se znenadání obrací na Kingsleye s nečekaným přáním: „Řekni mi tajemství, které jsi ještě nikdy nikomu neřekl." Kingsley váhá, ale nakonec se přece jen odhodlá vrátit se hluboko do minulosti, a pustí se do vyprávění, které je obestřeno celou řadou tajemství a záhad: Tajemství o zámku. Tajemství o Madame. Tajemství o sadismu, o masochismu a erotických hrách. Příběh plný pravdy… i lži.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

The Chateau , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zámek hříchů. Přihlašte se a napište ho.

Hospodyňka
17.11.2023 3 z 5

Lehce dekadentní jednohubka vhodná na čtení do vany po přípravě dětí na čtvrtletní písemky.

1259
19.03.2023 5 z 5

Naprosto dokonalý příběh o lásce, ztrátě, bolesti, utrpení a rozkoši. Jo do tady těch příběhů hrozně ráda utíkám před realitou.

Fidibus
10.02.2023 4 z 5

(SPOILER) Mně to téma přišlo zajímavé a originální. Agent, celkem proutník, bez rodiny, v mládí podlehl stejně starému dominantnímu klukovi, což mu připomínají jeho sny. Dostane soukromý úkol najít mladého kluka, který zmizel, údajně podlehl nějakému sexuálnímu kultu. Jediným kontaktem je telefonní číslo na záhadnou ženu, Madam. Ta si své adepty zkouší, než je pustí do světa, kde vládnou ženy. Osvědčí se hlavní hrdina a dojde konečně klidu? Postupně odhalí sebe a zároveň se dozvídá víc o Zámku. Na závěr řeší, zda odejít, a zjišťuje, kdo je otcem hledaného chlapce.
Je to specifické téma, bdsm, takže nemusí sedět každému. Přesto si myslím, že je to nápadité a dobře napsané.

Zamilujte se do e-knih s 20% slevou

28.04.2022

Knižní novinky (11. týden)

14.03.2021

Kniha Zámek hříchů v seznamech