evikt evikt komentáře u knih

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Špatná kniha neni ale Famu nepredcila. Stále jakési zastrašování dopisy.. Pronásledování a hlavní hrdinka tragická alkoholicka.. Neurazí nenadchne

21.12.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Robert asi nikdy nezklame, velmi ctiva knizka, napinava a trosku brutalni ;) Ctu kazdou jeho jednim dechem, nejdou temer odlozit.

16.12.2020 4 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Kniha je pekna, ac na zacatku jsem se vubec nemohla zacist, do toho zmet jmen a postav ktere se mi zkraje pletly. Pribeh je pekny, poutavy z nelehke doby, ale neni to uplne muj salek kavy.

28.09.2020 3 z 5

Hotel Ritz Hotel Ritz Tilar J. Mazzeo

Zajimava kniha z valecnych let o luxusnim zivote v parizskem Ritzu a tech, kteri na to meli a pote i diky okupaci Parize nemeli. Bohemsky zivot filmovych hvezd, spisovatelu, novinaru a dalsich. Jsou knihy, ktere mi daji vic nez dejepis na zakladni skole... (viz Vypravecka)

05.11.2015

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Moc hezke cteni, zimni povidky z obdobi Vanoc, snehove kalamity a vztahu, ktere z ni vznikaji, vyvijeji se a utuzuji. Ty pratelske i milostne...

19.10.2015

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Nejak nevim jak to shrnout, trilogie jedinecna, jina, zvlastni nez vse severske co jsem cetla a ctu hodne. Trochu jsem se ztracela v postavach, obcas deji, mistech, nazvu mist a stejne si nejsem jista, ze jsem ten konec a vysvetleni uplne pochopila a ze to asi uz opravdu konec je. Zustava ve mne pocit ne uplne zavrseneho konce...

23.09.2015 4 z 5

Dobrý ročník Dobrý ročník Peter Mayle

Krasne oddychove cteni z Francie, o jidle a vine a lasce mezi dvema kulturami.. Miluju ten film ;)

27.03.2021 4 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Ze série "ročních období" slabší, presto překvapivá, ctiva až do konce, dobre vykreslení postav..

08.03.2021 3 z 5

Eleanor a Park Eleanor a Park Rainbow Rowell

Krasna kniha nejen pro nactilete, velmi dobre se mi cetla, je mila, lidska, ale i kruta..
Doporucuju vsem.

05.03.2021

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Tak tohle byla bomba knizka, napivava, stale jsem cekala na rozuzleni, a opet to bylo uplne jinak nez jsem cekala, autor ma dar vypravet a napinat tak ze vas to proste chytne..

02.03.2021 4 z 5

Ciao bella Ciao bella Serena Giuliano

..ale tak jo, jako oddechovka super, vetsi hloubku to pro me moc nema, ale cetla se dobre, svizne, presne ta knizka u ktery nechcete moc premyslet ale proste jen cist v nedeli s kafem na gauci ;)

21.02.2021 2 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Jedina kniha od autora co se (pro me) teda nepovedla... nebo jsem ji nepochopila ;)

18.02.2021 1 z 5

Madame Piaf a píseň lásky Madame Piaf a píseň lásky Michelle Marly

Knizka je velmi zajimava na historicke udalosti a tamni zivot - nejen zpevacky ale obecne zivot v tehdejsi dobe, nicmene prvni knizka autorky o Coco se mi cetla mnohem lepe a mela vetsi spad.

17.12.2020 2 z 5

Antonia a její dcery Antonia a její dcery Marlena de Blasi

Krasna ctiva knizka o zivote v Toskansku, vareni, o zenskych sezenich a pratelstvi, od autorky jsem cetla vse a nezklamala.

17.11.2020 4 z 5

Domů do Itálie Domů do Itálie Peter Pezzelli

Moc hezke cteni o Italii, kterou zboznuju.. ;)

26.11.2015 4 z 5

Zajimave tema i zpracovani ale neni to muj salek kavy, uz bych to necetla, u dvojky jsem premyslela jestli ji vubec doctu, je to zdlouhave, porad se vynoruji nove prisery, zapletky, je toho zbytecne moc. No a jestli si prectu trojku ani nevim.. mozna jen ze zvedavosti jestli uz to nejak skonci.

19.10.2015 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Jako zenu me kniha naprosto dostala a zdrtila zaroven. Detailni popisy scen, mist, postav. Ac smysleny dej, jako clovek co zije 30 let ve druhem patre v panelaku si nedokazu predstavit prizemni domek s francouzskymi okny a snadneho pristupu domu. Hruza.. :) Chvilemi me dost mrazilo, ale jsou mista, ktera byla prehnana. Nikdy si nekoupim zlutou plastenku.

23.09.2015 4 z 5

Tři měsíce v Barceloně Tři měsíce v Barceloně Adam Gebrian

Tato knizka se "diky Bohu za to" ke mne dostala celkem nahodou a moc se mi libila, je jina, dobre jina, psana pohledem rodice a architekta coz je pro me novy uhel pohledu. Barcelonu neznam, ale ted se da vlastne rict ze uz castecne ano.. Velmi pohodove cteni ;)

27.03.2021 4 z 5

Srdce mezi vinicemi Srdce mezi vinicemi Miriam Parker

Kniha se čte sama, odpočinková, nenáročná, žádné těžké téma.. Líbila se mi až na ty hrubky, které to kazí a je to škoda. Taková dovolenkova kniha na cesty..

21.03.2021 3 z 5

Pohlednice z Itálie Pohlednice z Itálie Alex Brown

Tak tohle snad nedoctu.. S*re me tam věcne zmiňovaná Gracina otravná matka, myslím že ten dej je tak zbytečně prodlužovany že mne to vůbec nebaví a to se mi nestává.. Asi se jen podívám dal jak to dopadlo s Connie :/

13.03.2021 2 z 5