Evickar Evickar komentáře u knih

BTS: Ikony K-popu BTS: Ikony K-popu Adrian Besley

Kniha mi přijde jako výtah z videí a internetu. Pořádný fanoušek v této knize nenajde nic nového. Je vidět, že autor prostě shlédl pár klipů a projel čísla z hitparád, ale to je asi tak všechno. Nejhorší forma biografie, co může být.

21.05.2020 2 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Řeknu vám, že tahle kniha jela na fakt hodně silném koksu... Spousta zbytečných scén, vrahy už nejsou jen muži, ale i hlavní hrdinky... i tak se ale domnívají, že jsou to hodní lidé... sex získal nový rozměr, obyčejný už nestačí, tak proč si neužít taky trochu krve nebo pomalu mrtvol... děj je fakt šílený, ale musím přiznat, že jsem to přečetla skoro v kuse a absurdnost celého příběhu udržela mou zvědavost až do konce.

07.03.2020 3 z 5

Psi nebaletí Psi nebaletí Anna Kemp

To je ale hloupost!

29.01.2020 2 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Kniha se čte opravdu sama, má sice kolem 180 stran, ale mnoho z nich je prázdných, takže za večer ji stihnete jako nic. Rozumněla jsem všem členům rodiny a zároveň nikomu. U matky jsem chápala některé výbuchy vzteku, někdy mi přišla zbytečně hysterická. Hlavní hrdinka byla usmolená lenoška s obrovským talentem, která se ale ze strachu nebo studu bojí cokoliv rodičům říct. Chyba byla na všech stranách. Konec byl... zbytečný. Jen jsem nad ním zakroutila hlavou.

26.01.2020 3 z 5

Podzemní železnice Podzemní železnice Colson Whitehead

Úžasná kniha, která mě nepustila od první stránky. Příběh Cory je od začátku plný utrpení a bolesti. Jediné, po čem ona i ostatní pracovníci na bavlníkové plantáži touží, je svobodně a rovnoprávně žít. Během čtení jsem začínala věřit, že se její naděje ani nemohou naplnit. Ale ona se nevzdávala, i když jí osud házel pod nohy nejen klacky, ale přímo celý les...

20.01.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Příběh je obsažen asi jen do poloviny knihy. Zbytek jsou fotografie, text písně od Lounové a psi a lidé, kterými byly postavy inspirovány. Rozhodně bych tuto knihu nedoporučila dětem, je v ní mnoho zla a smutku. A štěstí najdete asi až na dvou až třech posledních stranách. Jedná se o plochý příběh plný utrpení.

12.01.2020 2 z 5

Jiný svět Jiný svět Dmitrij Rus

Nápad rozhodně skvělý, tak trochu mi to připomnělo Sword art online, každopádně mi chyběly nějaké emoce. Příběh je hrozně plochý, nikam nespěje... stejně tak postavy postrádají silný charakter. Určitě si ale přečtu pokračování.

01.11.2019 4 z 5

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

Tak tenhle díl se opravdu nepovedl... a na další mě absolutně nenalákal.

01.11.2019 2 z 5

To To Stephen King

Kniha nebyla špatná, každopádně si myslím, že mohla být o polovinu kratší. Konec mě zklamal a co teprve ten grupáč. Jako WTF?!

13.10.2019 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Teda,... nechtěla jsem dát na varování svých kolegyň, že tahle kniha je ztráta času, ale sakra!!! Měla jsem je poslechnout! Hlavní hrdinka je sebestředná sobecká nána, která si nevidí do pusy a která si neustále dokola opakuje, že nikdo na světě nemá takovou moc jako ona! Nechápu, jak o ni vůbec někdo z mužů mohl usilovat. Jednu hvězdu dávám za baseball. Tahle scéna mi jako jedna z mála nepřišla nudná. Jinak se zde absolutně nic neděje! U jedné věci jsem si ale u této knihy jistá, a to za kterou postavu bych v ní chtěla být. Počkala bych si hezky na další průvod "královničky" ulicemi města a připravila bych si pěkně velké rajčátko,... nejlépe hodně shnilé...

09.09.2019 2 z 5

První První Kiera Cass

Ufff, dobré, nakonec to nebylo tak hrozné jako druhý díl. Tady se aspoň něco děje. I tak mi ale přijde, že čas, který jsem nad sérií strávila, byl spíš zbytečný.

07.09.2019 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Upřímně, přečetla jsem polovinu a přemýšlím, že tu knihu odhodím. Z hlavní hrdinky jsem už totálně zhnusená. Z jejího sobeckého a bezohledného chování vůči oběma mužům. Zatím mě v knize bavily pouze dvě části, a to den do halloweenské party (vy víte kvůli jaké hrozné události) a pak útok rebelů. Jediná místa, kdy se v knize opravdu něco děje. Myslela jsem si na začátku prvního dílu, že Amerika bude bojovná a rozhodná... ale čím více čtu, tím více se utvrzuji v názoru, že opak je pravdou. A TEĎ SPOILER: A vůbec, který normální člověk, který je svědkem bičování někoho blízkého, protože měl fyzický kontakt s někým jiným než s princem, by si dal hned následující den dostaveníčko? V tu chvíli jsem procitla a uvědomila si, že je Amerika někdy úplně blbá. Maličko mě ještě překvapil hned začátek knihy. V prvním díle se princ s Amerikou sotva dotknout, na první stránce ale vedle sebe leží na dece a rovnou si tykají. Kde došlo ke změně? To byl mezi knihami nějaký větší časový odstup? Mno,... uvidím, jestli to vůbec dočtu, ale už teď se mi to zdá jako utrpení :-(

04.09.2019 2 z 5

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Příběh je roztomilý, postavy docela sympatické, ale postrádá to dynamiku, na kterou jsem zvyklá z mangy. Je to moc ploché, moc přímočaré, nic moc se o rodinách obou aktérů nedozvíte... chápu snad správně, že se jedná o komiksovou prvotinu autorky a je to poznat. Snad se v dalších dílech trochu vykreslí a příběh trochu rozvine.

29.08.2019 3 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Knihu jsem začala číst v deset večer a šla spát v půl čtvrté ráno. Příběh vás naprosto pohltí. Postavy jsou sympatické a komplikované. Pěkně jsem si pobrečela. Jedná se pro mě o první dílo od této autorky. Styl psaní mi absolutně vyhovuje a chystám se určitě na další.

01.07.2019 5 z 5

V náruči temnoty V náruči temnoty Keri Arthur

Slabší díl, hrdinka oproti minulému dílu strašně moc otočila, co se týče monogamie. Kellen není špatný chlap, ale hned od začátku jsem si říkala, že si jí moc přivlastňuje a že to nemůže dopadnout dobře. Prostě tak nějak tuším, že muž, který tam je pro ní pořád je Quinn a od začátku je to můj favorit. A že chce, aby mu byla věrná, mi přijde naprosto logické.

02.06.2019 3 z 5

Svatokrádežná svatba Svatokrádežná svatba Alejandro Jodorowsky

Musím říct, že kresba je nádherná, příběh je bohatý a silný. Je to doslova jízda, a to je i z malé části problém. Je to pro mě až moc rychlé, za to ubírám jednu hvězdičku. Kdyby byla kniha delší o několik stran, vůbec by jí to neubralo na kvalitě.

02.06.2019 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Tahle kniha byla asi nejslabší, co jsem od Elle Kennedy četla. Blakea jsem si oblíbila už v knihách Him a Us, které jsou o Wessovi a Jamiem, takže jsem věděla, co je to za střevo :-D Ale Jessica na mě působila dojmem neschopnosti a neustálé sebelítosti. Nemám ráda takové hrdinky. Neustále si akorát stěžovala, že nemá peníze. Holka, slyšela jsi někdy o práci na částečný úvazek nebo o brigádě? Ne? Pravda, ty si raději vše necháš platit rodiči... takže asi tak :-) Jinak se kniha četla sama a hlášky byly vtipné. To jsou pro mě ale veškeré plusy.

20.05.2019 3 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

Docela pěkně nadupaný díl. Hrdinka byla snesitelnější než obvykle, i když nechápu její rady, které dává svému bratrovi, aby se usadil a zůstal s jedním vlkodlakem, zatímco ona nemůže být s Quinnem, protože si chce užívat s jinými :-D Erotických pasáží tam nebylo tolik jako v předchozím díle, což bylo jen dobře. Pro mě už jsou tyhle scény ohrané a nudné a dávám přednost napětí mezi ní a Quinnem. V příštím díle budu sex asi rovnou přeskakovat... Miluju Rhoana, takže jsem byla maximálně spokojená, že se zde objevoval často a konečně jsme měli možnost dozvědět se něco o Quinnovi.

14.05.2019 4 z 5

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Tak moc jsem se těšila na zápasy v aréně a nic z toho. Jsem hodně zklamaná, i když akce tam bylo pořád dost. Jediné mínus opět hrdinka, která místo, aby se soustředila pořádně na misi, tak běhá do stájí rozdávat si to s koňodlakem.

13.05.2019 3 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Až na hlavní hrdinku, která každému roztáhne nohy to bylo velmi dobré.

13.05.2019 3 z 5