Evazita Evazita komentáře u knih

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Na to, že jsem si knihu mohla stáhnout zadarmo, supr čtení.

07.06.2020 5 z 5

Sestry Foxovy Sestry Foxovy Lucie Hlavinková

Nebavilo mě to. Čekala jsem úplně něco jiného :-(

29.08.2019 2 z 5

Obeť bez tváre Obeť bez tváre Stefan Ahnhem

Hlavní motiv absurdní a trošku k smíchu, ale musím uznat, že těmi dopisy mě autor dostal.

14.04.2019 3 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Kdyby hlavní hrdinka se všemi nesouložila (ač chtě či nechtě), tak bych asi dala hvězdiček víc...

10.06.2013 3 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

(SPOILER) Nemůžu si pomoc, ale ta kniha se měla jmenovat jinak. Díky tomu titulu byla tak strašně předvídatelná, že vám bude hned jasné, kdo, co a proč.
Jinak si neumím přestavit nechat se vézt na kole či běhat po nemocnici zmlácená, se zlomenými žebry a nosem. To teda není žádné hrdinství.
Ale jako jo, věřím, že mnozí čtenáři budou z knihy nadšení, spisovatelka chce čtenáře ohromit.

27.04.2023 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Smutné, depresivní, okopírované, ale přesto dosti napínavé.
Pokud však máte malé děti, knížku nedoporučuji. Mám malou dceru a je mi z toho příběhu tak nějak blbě.

16.11.2021 3 z 5

Probuzení Probuzení Amanda Stevens

To nejlepší na konec? No, ani ne. Přestože celá série je má srdeční záležitost a mnohdy některé scény byly opravdu děsivé, tak mi něco na tomto díle vadilo. Možná neustálé přemýšlení Amelie coby kdyby, nebo úplně zbytečná tajemství, která tajemstvími vůbec nemusela být, anebo možná docela trapný důvod odloučení a zasnoubení Devlina.
Navíc, do samého konce jsem nepochopila, proč tam to Zlo bylo…

23.08.2021 3 z 5

Hmmm, tak překvapivě jsem z četby zklamaná. Téma je samozřejmě děsivé, ale ty dlouhé proslovy pana Brenskeho mě prostě nebavily.

11.06.2021 1 z 5

Světla na obloze Světla na obloze Lisa Lueddecke

Krásný příběh, který je určen těm, které fascinuje hvězdná obloha!

09.07.2020 5 z 5

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

Bohužel...nějak mě to vůbec nechytlo. Mnohdy jsem se ztrácela v tom, kdo co zrovna vypráví, život v Indii mě nebavil vůbec, takže v polovině knihy jsem čtení chtěla vzdát. Nakonec jsem knihu dočetla s přeskakováním kapitol, abych se aspoň dozvěděla, jak to celé s rodinou dopadne.

30.11.2019 2 z 5

Jak voní tymián Jak voní tymián Marcel Pagnol

Krásné odpočinkové čtení.

07.08.2019 4 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

“Světla valem ubývalo. Všude kolem mě naprosté ticho. Mlčenlivost soumraku. Ten okamžik na konci dne, kdy duchové vycházejí ven.”

Jo, mně se to líbilo. Duchařina, detektivka a do toho Devlin...jestli podobný chlap existuje, chci na něho kontakt :-D

14.08.2018 5 z 5

10 rad nájemného vraha, jak vyčistit kvartýr 10 rad nájemného vraha, jak vyčistit kvartýr Hallgrímur Helgason

"Někde hluboko ve mně, jako Tito z hrobu, vstává starý dobrý vojačisko hrvatska armády a pouští se do práce".

30.01.2018 4 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Nebavilo mě to, ani soudní proces to nezachránil...škoda.

30.12.2017 2 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Za mě je určitě Kruh lepší než Mráz, neboť do tohoto příběhu vnesl J. Hirtman ten správný šmrnc.

14.06.2016 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

No, sice jsem vraha netipla ani v úvodu knihy, a ani ne v polovině knihy... zato tipuji, že mě bude hlava bolet ještě další den. Kniha mě pohltila a přečetla jsem ji jedním dechem.

11.10.2015 5 z 5

Dokonalá podoba Dokonalá podoba Tana French

Pro mě od této autorky nejlepší kniha!

18.04.2013 5 z 5

Bílí lidé Bílí lidé Arthur Machen

Nehodnotím. Asi jsem příběh četla ve špatnou dobu nebo ve špatném rozpoložení. Anebo nepatřím mezi ty ´´kdo ten příběh zná, ví, o čem je´´.

12.03.2023

Úkryt před světlem Úkryt před světlem Barbara Erskine

Přikláním se k negativnímu hodnocení. Toto byla opravdu hrozná slátanina. Divím se, že jsem knihu vůbec dočetla.

24.01.2023 2 z 5

Padněte na kolena Padněte na kolena Ann-Marie MacDonald

V polovině knihy četbu odkládám. Připadám si, jako bych četla nějaké úvahy blázna.

03.03.2022 1 z 5