evasamankova evasamankova komentáře u knih

Ďáblova slza Ďáblova slza Jeffery Deaver

Moje třetí kniha od autora. Čtivá, napínavá a překvapující. Na autorovi se mi líbí, že v každé knize se zaměřuje na jedno povolání a jeho nastudované znalosti jsou obdivuhodné.

Křič! Křič! Karen Rose

Stejně jako Zemři, tak i tato kniha je příjemný oddychový ženský thrillerek.

Zemři! Zemři! Karen Rose

Moje první setkání s autorkou. Kniha se mi líbila. Stejně jako u Lisy Jackson i u Karen Rose, když objevíte jejich klíč, resp. pracovní osnovu, další knihy už nejsou tak překvapující. Tato byla ale moje první od autorky a byla jsem spokojená.

Nic neříkej! Nic neříkej! Karen Rose

Tradiční mix červené knihovny a detektivky, tak jak autorka umí. Byla to čtivé, napínavé i místy romantické. Hodně mi to připomíná film s Julií Roberts Noci s nepřítelem.

Zabíjej! Zabíjej! Karen Rose

Průměrně čtivé i napínavé. V téhle knize byl trochu zmatek. Občas jsem se ztrácela.

24.05.2013 3 z 5

Viděl jsi ji? Viděl jsi ji? Karen Rose

Mix červené knihovny s detektivkou. Podobný ne-li stejný styl píše i třeba Lisa Jackson. Kniha byla čtivá, lehce napínavá a vhodná k odreagování.

Dvě ženy Dvě ženy Martina Cole

Četla jsem knihu už před nějakým časem. Ale stále si pamatuji pocit, který ve mně zanechala. Byla velmi čtivá, krutá a bohužel více než realistická.

Šílená hra Šílená hra Sebastian Fitzek

Čtivá kniha s průměrně napínavým příběhem.

24.05.2013 3 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Geniální kniha. Ve své době to musela být opravdová bomba. Dneska si spisovatelé dovolí věcí, ale tehdy ... Hodně moc dobrá kniha i pointa.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Kdysi dávno to byla moje první kniha autorky. Napínavá a přitáhla mě k dalším. A že jich poté následovalo. Napínavé, tajemné a tradičně promyšleno do všech detailů.

Osudný příliv Osudný příliv Iris Johansen

Klasicky romantické, napínavé a velmi čtivé. Umí to autorka jinak ?-))))

Na stopě Na stopě Iris Johansen

Čtivé a napínavé ale o něco slabší než jiné autorčiny knihy.

23.05.2013 3 z 5

A pak zemřeš A pak zemřeš Iris Johansen

Romantické, napínavé a velice čtivé. Tak jak to autorka umí.

Tvář zrady Tvář zrady Iris Johansen

Knihy I. Johansen jsou výborné všechny, takže ani tato není vyjímka. O to více mě štve, že u nás ze série Eva Duncan vyšly asi jen čtyři díly.
Tohle se Columbusi čtenářům nedělá -(

Vražedná hra Vražedná hra Iris Johansen

Skvělá napínavá knížka. Moje první od autorky. Ukázkový příklad, jak má vypadat správný thriller se šokujícím koncem. Škoda, že nakladatelství nevydalo celou sérii.

Tekoucí písek Tekoucí písek Iris Johansen

Napínavé a tradičně dobré. Jenže kniha je součástí série a spousta zmiňovaných věcí se odehrála v dílech, které u nás nevyšly. Takže těžko pochopit souvislosti. Mrzí mě, že u nás nevyšla celá série a jak to vypadá ani nevyjde. Škoda Columbusi, moc jsi mě zklamal -(

Sněžná slepota Sněžná slepota P. J. Tracy

O něco už slabší dílo autorek s dosti nedotaženým koncem. Škoda

23.05.2013 3 z 5

Smrtelný běh Smrtelný běh P. J. Tracy

Napínavé a čtivé, ale oproti předchozím knihám autorek, je to už co se týče zápletky slabší.

Živá návnada Živá návnada P. J. Tracy

Napínavý thriller s překvapivým koncem.

Chceš hrát? Chceš hrát? P. J. Tracy

Velmi povedený a napínavý thriller. Pozdější knihy autorek byly taky dobré, ale tato první se mi líbila nejvíce.